مشابه بلو د شنل ادوپرفیوم

دوستان محترم سلام و روز همگی بخیر.

خیلی ممنون میشم راهنمایی فرمایید در رده عطر های اقتصادی و نزدیک یک میلیون تومن، کدام عطر بازآفرینی خوبی از عطر بلودشنل ادوپرفیوم و همینطور ایوسن لورن وای ادوپرفیوم داره ؟

سپاس فراوان. 

[EDITED] 1401/07/15 13:36
در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

Yes I am the King Le Parfum  ازشرکت اندونزیایی Geparlys مشابه بلو د شنل پارفوم

سلام

من هر چی عطر از این برند دیدم خوب و عالی با پخش و ماندگاری خوب بوده ولی این عزری که معرفی کردید رو نتونستم پیدا کنم و تست کنم. شما دارید این عطرو؟ پخش و موندگاریش چطوریه؟ چقدر به کار اصلی شباهت داره؟ کجا میشه تستش کرد؟

سلام عزیزم با اینکه شرایط ممکنه مناسب نباشه اما بازم توصیه من اینه که یه خورده بیشتر مثلاً تا سقف دو تومن هزینه کنید که انتخاب های بیشتری داشته باشین که هم کیفیت و هم اصالت داشته باشن

در پاسخ به باران عشق :

سلام عزیزم با اینکه شرایط ممکنه مناسب نباشه اما بازم توصیه من اینه که یه خورده بیشتر مثلاً تا سقف دو تومن هزینه کنید که انتخاب های بیشتری داشته باشین که هم کیفیت و هم اصالت داشته باشن

سلام و درود. 

خیلی ممنون. درست می فرمایید. چی بگیم ازین وضع که هممون بهش آگاهیم !

موفق باشید.

عطر میسونی پور هوم 

Missoni Parfum Pour Homme #میسونی پارفوم پورهوم Missoni Parfum Pour Homme 

عطر افشان عزیز این عطر رو نداره و یک سایت داره که خیلی داره گرون میده اگر به مغازه های ارایشی و عطر فروشی سری بزنید مطمینم پیداش می کنید با قیمت خوب تا 1200 پرفورمنس از بلو بهتره و رایحه هم شباهت های خوبی دارد

در پاسخ به محمد امین گودرزی :

عطر میسونی پور هوم 

Missoni Parfum Pour Homme #میسونی پارفوم پورهوم Missoni Parfum Pour Homme 

عطر افشان عزیز این عطر رو نداره و یک سایت داره که خیلی داره گرون میده اگر به مغازه های ارایشی و عطر فروشی سری بزنید مطمینم پیداش می کنید با قیمت خوب تا 1200 پرفورمنس از بلو بهتره و رایحه هم شباهت های خوبی دارد

سلام دوست عزیز. 

دست شما درد نکنه. حتما پیگیر میشم این معرفی شما رو. مرس.

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟