Vahid Alamdari Vahid Alamdari
7
1401/12/21

عطر های وااو رو معرفی کنید لطفا

درود بر همه شما خوشبویان عزیز 

خیلی خوشحالم که با این گروه خوشبو اشنا شدم 

ممنون میشم اگه عطرهای با پرفرمنس عالی با رایحه شیک و لوکس رو بهم معرفی کنید. مردانه یا یونی ۳۰ سال به بالا

حامدبی حامدبی
1401/12/22

سلام خوش اومدی به جمع صمیمی خونواده عطرافشان🌹

عطر وااو بستگی داره عموم مردم بگن واو یا خواص . اگر عموم منظوره عطرهایی که تند و تیز نباشن و زیاد رایحه های عجیب غریب و مرموز نباشه و ملایم و شامه نواز باشه خوبه بستگی داره چه نوع سبکی خوشتون بیاد و از چه نت هایی بدتون میاد خیلیا عاشق رز هستن خیلیا فراری خیلیا ادویه ای دوس دارن خیلیا فراری . ولی میتونید عطرهایی مثل

راشن لدر 

نیشانه هاسیوات 

اموج دیا مردانه 

ایریش لدر 

کرید اونتوس تست کنی وخاصتر میتوتی عطر پنهالیگونز لرد جرج وایسی میاکه بلو و کرید رویال عود و زرجف الکساندریا دو و امبر روس رو تست کنی

دانیال دانیال
1401/12/22

1- GUERLAIN - Guerlain Homme Eau de Parfum

2- PARFUMS de MARLY - Layton Exclusif

3- CHANEL - Bleu de Chanel Parfum

4- CREED - Green Irish Tweed

5- XERJOFF - Mefisto

در پاسخ به حامدبی :

عطر وااو بستگی داره عموم مردم بگن واو یا خواص . اگر عموم منظوره عطرهایی که تند و تیز نباشن و زیاد رایحه های عجیب غریب و مرموز نباشه و ملایم و شامه نواز باشه خوبه بستگی داره چه نوع سبکی خوشتون بیاد و از چه نت هایی بدتون میاد خیلیا عاشق رز هستن خیلیا فراری خیلیا ادویه ای دوس دارن خیلیا فراری . ولی میتونید عطرهایی مثل

راشن لدر 

نیشانه هاسیوات 

اموج دیا مردانه 

ایریش لدر 

کرید اونتوس تست کنی وخاصتر میتوتی عطر پنهالیگونز لرد جرج وایسی میاکه بلو و کرید رویال عود و زرجف الکساندریا دو و امبر روس رو تست کنی

اقا حامد عزیز درود برشما. خیلی از نظراتتون رو خوندم تو سایت و استفاده کردم ممنون بابتشون. کریداونتوس، زرجوف ناکسوس و زفیرو و مفیستو، هاچیوات، تامفرد امبرلدر اودوود توباکووانیل، کورکجان جنتل سیلور، ممو افریکن لدر، مارلی پرسیوال رو دارم الان. لرد جورج و مستر سم و بلک فانتوم رو تست کردم تو لیست خریدمن. ولی توی اینا عاشق کرید و ناکسوس هستم. ممنون بابت لطفتون حتما اونایی که پیشنهاد دادید رو تست میکنم 

در پاسخ به دانیال :

1- GUERLAIN - Guerlain Homme Eau de Parfum

2- PARFUMS de MARLY - Layton Exclusif

3- CHANEL - Bleu de Chanel Parfum

4- CREED - Green Irish Tweed

5- XERJOFF - Mefisto

اقا دانیال عزیز درود بر شما. مفیستو رو دارم خیلی خوبه. بلو دشنل رو ادپ رو دارم رایحشو خیلی دوسدارم ولی اصلا پخش بو نداره برام.عاشق رایحشم همچنین دولچه گازانا دوان ادپ اونم عاشق رایحشم ولی اونم همینطوره خیلی پخش و ماندگاری نداره. گرین ایریش رو تست کردم خوشم اومد ولی نه در حد خریدش. لیتون رو خیلی تعرفشو شنیدم و حتما تستش خواهم کرد. اولی رو که معرفی کردید رو ندیده بودم تا الان حتما تستش میکنم. ممنون از لطفتون 🙏🏻

در پاسخ به حامدبی :

راشن لدر 

نیشانه هاسیوات 

اموج دیا مردانه 

ایریش لدر 

راستی عاشق رایحه دلچه گابانا دوان ادپ هستم ولی ماندگاری و پخشش جالب نیست. پیشنهادی دارین واسه این رایحه ممنون میشم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟