انتخاب عطر برای خرید

سلام خسته نباشید . من چند وقتی هست که نظرات شمارو دنبال میکنم .
من عطر فورتیس رو دارم واسه روزهای سرد سال استفاده میکنم فقط از اقایون بازخورد مثبت میگیرم ،و از هیچ کدوم از خانوما نظر مثبت نگرفتم .
و واسه روزایی گرم سال از شنل بلو پرفیوم استفاده میکنم 
که نسبتا بازخورد های خوبی میگیرم از ۱۰ دقیقه بعد از اسپری .
و چون داخل محیط دانشگاه و بازخورد جنس مخالف و رایحه شیک و همه پسند مد نظرمه که پخش و ماندگاری قابل قبولی داشته باشه .
چندتا عطر واسه خرید مد نظرمه که در آینده بخرم .
عطر لایک انکر نواغ -عطر لایک انکر نواغ اکستریم -لالیک وایت این بلک -امبر لدر تام فورد-نویر اکستریم تام فورد-ساواج الکسیر -اولترا میل و پارفوم -گرلن آهوم ایدیل اینتس و اکستریم -مارلی لیتون اکسکوسیف-دیور هوم پارفوم- ...برای روزها سرد سال مد نظرمه 

و واسه روزای گرم سال عطرهای ..مفیستو زرجوف.نیشانه هاجیوات -پوران هوم کارون -لالیک انکر نواغ اسپرت-پنهالیگونز بلیزنیگ مستر سم-ماجدا بکالی مودجار-پلو آبی.آرمانی کد کولونیا-ورساچه پور هوم -مگاماره-بولگاری من گلیشال اسنس-نارسیس رودریگز فور هیم بلو نویر -...برای فصل تابستان و بهار مد نظرم هست ،

بین این عطر ها کدوم رو که گفتم برای فصول گرم و کدوم رو برای فصول سرد که امتحانشون رو پس دادن داخل بازخورد گلچین کنید که خرید کنم .تشکر از وقتی که برای پاسخ به کامنت من میذارید 🙏

سلام

برای روزهای گرم :مفیستو زرجف ونیشانه هاجیوات خوبه.

برای روزهای سرد سال،امبر لدر تام فورد ۲۰۱۸و مارلی لیتون خوبه.

البته اینها عطرهایی هستند که خودم علاقه مند هستم.

[EDITED] 1402/01/12 18:25

جناب صادقی بادرود

نمیدونم اینهایی که نوشتید خودتون تست کردید یا فقط از روی نظرات میخواهید بخرید. من فکر میکنم از روی نظرات مثبت در کامنتها این لیست را تهیه کردید در غیر این صورت فقط شامه شما ملاک هست البته من تجربیات خودم را هم در خصوص اینها عرض میکنم شاید ضرر کمتری متحمل بشوید. 

دوست گرامی اول اینکه همه این عطرها واقعا خوب هستند ولی خیلی ها را میدونم و بعضی ها را هم شنیده ام که ریفورموله و کم جون شدند و ارزش خرید ندارند به ویژه با قیمت های الان. بیشتر این عطرها دکانت یا سمپل شون در دسترس هست و یا در بیشتر فروشگاه‌ها میتونید تست کنید.

دوم اینکه برای محیط های عمومی و یا محل کار و مخصوصا محیطهای شلوغ مثل دانشگاه، همه پسند بودن و نداشتن پخش خیلی زیاد ملاک اصلی هستند البته این روزها پیدا کردن عطر پخش بالا آسان نیست. بنابراین عطرهایی مثل ماجدا یا مگاماره یا حتی پنهالیگونز بازخورد خوبی نخواهند داشت.

از نظر من برای فصول سرد سال:

آمبر لدر پارفوم از چرمی ها، لیتون اکسکلوسیو برای مجالس خاص، اولترا میل (اگر زیر سی و پنج سال هستید برای روزانه)، ساواج الکسیر از شرقی ادویه ای ها

خانواده لالیک ها و گرلن ها را به دلیل پخش و ماندگاری خیلی کم یا پایین بودن ارزش خرید و گران بودن پیشنهاد نمیکنم. از دسته تنباکویی ها فرانک بوکلت توباکو و از دسته زنبقی ها اگر دوست دارید ژیوانشی جنتلمن پرایو را پیشنهاد میکنم. بیشتر این عطرها سنگین هستند و استفاده مرتب روزانه بینی را خسته می‌کند بهتر است در کنار اینها دو تا عطر سبک روزانه مثل هالووین ایکس من و یا بنتلی مومنتوم اینتنس هم استفاده کنید که اتفاقا خوش بازخورد، قیمت مناسب و خوش پرفورمنس هستند.

برای روزهای گرم سال:

نشانه هاجیوات از این لیست ارزش خرید خوبی دارد بقیه شما را راضی نخواهند کرد. 

مفیستو جعبه سفیدهای جدید ریفورموله شدند و ضعیف همینطور بقیه موارد

اگر به عطرهای دریایی علاقه دارید از همین برند نشانه اژه هم عطر خوبیست. همچنین ایسی میاکه ماجور د ایسی و فوکونرو از تیزیانا ترنزی را میتونید در لیست بگذارید.

در آخر سعی کنید بدون تست خرید نکنید که این روزها پشیمانی زیادی به بار می‌آورد. 

شاد و پیروز باشید

در پاسخ به رضا عطردوست :

جناب صادقی بادرود

نمیدونم اینهایی که نوشتید خودتون تست کردید یا فقط از روی نظرات میخواهید بخرید. من فکر میکنم از روی نظرات مثبت در کامنتها این لیست را تهیه کردید در غیر این صورت فقط شامه شما ملاک هست البته من تجربیات خودم را هم در خصوص اینها عرض میکنم شاید ضرر کمتری متحمل بشوید. 

دوست گرامی اول اینکه همه این عطرها واقعا خوب هستند ولی خیلی ها را میدونم و بعضی ها را هم شنیده ام که ریفورموله و کم جون شدند و ارزش خرید ندارند به ویژه با قیمت های الان. بیشتر این عطرها دکانت یا سمپل شون در دسترس هست و یا در بیشتر فروشگاه‌ها میتونید تست کنید.

دوم اینکه برای محیط های عمومی و یا محل کار و مخصوصا محیطهای شلوغ مثل دانشگاه، همه پسند بودن و نداشتن پخش خیلی زیاد ملاک اصلی هستند البته این روزها پیدا کردن عطر پخش بالا آسان نیست. بنابراین عطرهایی مثل ماجدا یا مگاماره یا حتی پنهالیگونز بازخورد خوبی نخواهند داشت.

از نظر من برای فصول سرد سال:

آمبر لدر پارفوم از چرمی ها، لیتون اکسکلوسیو برای مجالس خاص، اولترا میل (اگر زیر سی و پنج سال هستید برای روزانه)، ساواج الکسیر از شرقی ادویه ای ها

خانواده لالیک ها و گرلن ها را به دلیل پخش و ماندگاری خیلی کم یا پایین بودن ارزش خرید و گران بودن پیشنهاد نمیکنم. از دسته تنباکویی ها فرانک بوکلت توباکو و از دسته زنبقی ها اگر دوست دارید ژیوانشی جنتلمن پرایو را پیشنهاد میکنم. بیشتر این عطرها سنگین هستند و استفاده مرتب روزانه بینی را خسته می‌کند بهتر است در کنار اینها دو تا عطر سبک روزانه مثل هالووین ایکس من و یا بنتلی مومنتوم اینتنس هم استفاده کنید که اتفاقا خوش بازخورد، قیمت مناسب و خوش پرفورمنس هستند.

برای روزهای گرم سال:

نشانه هاجیوات از این لیست ارزش خرید خوبی دارد بقیه شما را راضی نخواهند کرد. 

مفیستو جعبه سفیدهای جدید ریفورموله شدند و ضعیف همینطور بقیه موارد

اگر به عطرهای دریایی علاقه دارید از همین برند نشانه اژه هم عطر خوبیست. همچنین ایسی میاکه ماجور د ایسی و فوکونرو از تیزیانا ترنزی را میتونید در لیست بگذارید.

در آخر سعی کنید بدون تست خرید نکنید که این روزها پشیمانی زیادی به بار می‌آورد. 

شاد و پیروز باشید

🤠 سلام رضا جان . بله من این لیست رو از نظرات مثبت تهیه کردم 

و نیشانه هاجیوات رو ورساچه پور هوم رو برای فصل گرم انتخاب کردم

و برای فصل سرد بین امبر لدر پارفوم و افریکن لدر ممو پاریس داخل بازخورد گرفتن و کیفیت کلاس رایحه مرددم

در پاسخ به میلاد صادقی :

🤠 سلام رضا جان . بله من این لیست رو از نظرات مثبت تهیه کردم 

و نیشانه هاجیوات رو ورساچه پور هوم رو برای فصل گرم انتخاب کردم

و برای فصل سرد بین امبر لدر پارفوم و افریکن لدر ممو پاریس داخل بازخورد گرفتن و کیفیت کلاس رایحه مرددم

میلاد گرامی با درود

چون گفتید عطرهای با پخش و ماندگاری خوب میخواهید ملاک اصلی من برای لیست پیشنهادی همین موضوع بود که الان به یک دغدغه تبدیل شده. با این حساب ورساچه هم راضی تان نمیکند ولی رایحه خوبی دارد.

نظر شخصی من برای خوش بازخورد بودن با اختلاف امبرلدر است. اگرنسخه جدیدش  یعنی پارفوم باشد که یک پله هم بالاتر می رود. البته عطرهای چرمی خیلی هم گرم حساب نمیشوند و حتی بهار هم میشود استفاده کرد.

پاینده باشی

دانیال دانیال
1402/01/17

برای محیط دانشگاهی اگه مقداری جلب توجه هم مد نظرتون هست : 

روز های سرد : دیور سواج الکسیر

روزهای گرم : ورساچه دیلان بلو

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟