غزال غزال
23
1402/01/18

شباهت به برند شرکتی

سلام دوستان عزیز. میخواستم نظرتون درباره ی Lush Cherry از فرگرنس ورلد رو بدونم اگر تست داشتین. من قبلا از فرگرنس ورلد نسخه های مشابه supreme bouquet از ysl و ایفوریا رو تهیه کردم و از لحاظ شباهت و موندگاری و پخش بو خیلی راضی بودم. ولی مشابه لاست چری این شرکتو امتحان نکردم.

در پاسخ به غزال :

سلام دوست عزیز. این که درش شکی نیست. ولی به شخصه با بودجه های محدود و این اوضاع اقتصادی خرج این همه پول برای چیز های تمام شدنی ای مثل عطر یا غذا و غیره رو منطقی نمیدونم. عطر برای استفاده کردن و لذت بردنه. ولی وقتی عطری رو باید صد سال یه بار بزنم و هی مواظب باشم کم بزنم تا تموم نشه و آخر مثل دیور ژدوق که ده سال پیش خریدم تاربخ انقضاش بگذره و تغییر کنه چجوری میشه لذت برد؟ برای ما معمولیا دیگه عطر اورجینال برای «امضا» اصن وجود نداره 😅 مثل طلا همونایی که ده سال پیش پولمون می‌رسید و خریدیم رو آکبند باید بذاریمش توی گاو صندوق بالای کمدامون تا چه اتفاق مهمی و چه شخص خاصی توی زندگی هامون بیاد و ما اونو شایسته ی استفاده از یکی از این عطرا بدونیم. ‌و البته چه بسا عطر های شرکتی که کیفیت بسیار مشابه و راضی کننده و قیمت های صد برابر منصفانه تری نسبت به عطر های اورجینال دارن. موفق باشین.  

حرفتون گاملا منطقی و درسته من خودم به شخصه دوست دارم از چندتا عطر شرکتی استفاده کنم و بیشتر اونی که دوست دارم و در اخر اورجینال بخرم ، چون عطر خاصیتی که داره اینه که تکراری میشه و ادم باید واقعا تجربه داشته باشه چه عطری برای استفاده روزانه اش بدرد میخوره الان من هزارتا عطر شرکتی دارم ولی فقط سه چهارتا اورجینال . ادم که نمیتونه توی ایدان برای خودش هزار تا عطر اورجینال و بخره تا اون سه چهارتای مورد علاقش و پیدا کنه

غزال غزال
1402/02/04
در پاسخ به Someone who is hiding :

حرفتون گاملا منطقی و درسته من خودم به شخصه دوست دارم از چندتا عطر شرکتی استفاده کنم و بیشتر اونی که دوست دارم و در اخر اورجینال بخرم ، چون عطر خاصیتی که داره اینه که تکراری میشه و ادم باید واقعا تجربه داشته باشه چه عطری برای استفاده روزانه اش بدرد میخوره الان من هزارتا عطر شرکتی دارم ولی فقط سه چهارتا اورجینال . ادم که نمیتونه توی ایدان برای خودش هزار تا عطر اورجینال و بخره تا اون سه چهارتای مورد علاقش و پیدا کنه

درود بر شما دوست عزیز

دقیقاً! من از طریق این اماراتیای با کیفیت میتونم بفهمم دوست دارم عطر امضام چی باشه و چه عطری رو همیشه میتونم ازش استفاده کنم بدون اینکه خسته بشم. مثلاً عطر بامبشل رو اخیراً تهیه کردم چون بعد از استفاده ی کپی هاش فهمیدم نه تنها برای تابستان عطر خوبیه بلکه به شخصه بوشو اینقدر دوست دارم که در هر موقع از سال برش میدارم تا فقط بوش کنم و دوباره بذارمش سر جاش. یا مثلاً اون اولا رایحه گود گرل به نظرم خیلی عطر فوق العاده ای بود ولی بعد از یک ماه استفاده نه تنها بسیار ازش دلزده شدم بلکه بهم سردرد میده در حالی که اگر همون اول اصلشو بهم معرفی می‌کردن اینقدر تحت تاثیر قرار می‌گرفتم که می‌خریدمش و پولم هدر میرفت. 

و البته راستشو بخواین مثلاً همون بامبشل هم به نظرم از لحاظ کیفیت و شباهت بو هیچ تفاوتی با نسخه های با کیفیت اماراتی نداره و دفه ی بعد اصلشو خریداری نمیکنم. یا عطری مثل Supreme Bouquet از ایو سن لوران با اینکه عطر مورد علاقمه که نزدیک ۲۰ میلیونه کلاً نمیصرفه اصلشو بخرم با وجود این همه شباهت بین اصلش و نسخه کپی فرگرنس ورلدش، مگر اینکه آدم پول بابت عطرای نیش بده که کپیشون یا جایی نیست یا کپی خوبی ازشون پیدا نمیشه. 

شب/روز خوبی داشته باشید. 

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟