OMID .M OMID .M
5
1402/02/27

عطر برای افراد میگرنی و حساس

با درود به اعضای محترم عطر افشان...خواهشی دارم از اساتید صاحب نظر

همونطور که میدونید بعضی از افراد یا  ((میگرن )) دارندو یا به بوهای تند و سنگین حساس اند و سردرد میگیرند

دوست دارم هرکسی عطری رو میشناسه و یا نظر سازنده ای داره در این صفحه برای این دسته از افراد معرفی بفرمایید...🙏🔔🙏

دانیال دانیال
1402/02/27

این عطر شاید بتونه خواسته شما رو برآورده کنه، برای خود من بشخصه خیلی عطر ملایمی بنظر میاد و با رایحه درجه یک :

L'Homme Ideal Cologne #گرلن لهوم ایدیل کولون (گرلین ال هوم آیدیل کلن) L'Homme Ideal Cologne 

دانیال دانیال
1402/02/27

این عطر شاید بتونه خواسته شما رو برآورده کنه، برای خود من بشخصه خیلی عطر ملایمی بنظر میاد و با رایحه درجه یک :

L'Homme Ideal Cologne #گرلن لهوم ایدیل کولون (گرلین ال هوم آیدیل کلن) L'Homme Ideal Cologne 

OMID .M OMID .M
1402/02/28
در پاسخ به دانیال :

تشکر دانیال جان ، حتما تست خواهد شد 🙏

شهرزاد شهرزاد
1402/05/02

Vanitas EDT #ورساچه ونیتاس ادو تویلت Vanitas EDT بوی ملایم گلی داره و احتمالا باعث سردرد نمیشه

OMID .M OMID .M
1402/05/02
در پاسخ به شهرزاد :

Vanitas EDT #ورساچه ونیتاس ادو تویلت Vanitas EDT بوی ملایم گلی داره و احتمالا باعث سردرد نمیشه

درود ممنونم از شما 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟