دانیال دانیال
7
1402/04/13

عشاق امواج ! انتخاب برتر

با سلام و احترام

من از طرفداران این برند هستم و مدت ها هستش سوالی ذهنم رو مشغول کرده. سوالی که مطرح میشه این هستش که با توجه به تجربیات دوستان درباره محصولات این برند, اگر در کل سال بایستی فقط و فقط از یک عطر استفاده کنید(در هر شرایط و زمان و مکانی و محیطی), اون کدامیک از محصولات امواج هستش؟

ممنون میشم نظراتتون رو مطرح کنید

Perfumex Perfumex
1402/04/13

درود دانیال عزیز

میخواستم توی کامنتا پاسخ بدم که خودت یه بستر بهتر تشکیل دادی

این سوال خیلی سلیقه ایه من اپوس۷ را یکی از حرفه ای ترین کارهای این برند میدونم اپوس۸ واقعا عالیه(۶ ماه گرم سال)

بیچ هات غول بی شاخ و دم این برند هست از نظر پرفورمنس در کنار اینترلود (۶ ماه اول و اینترلود ۶ ماهه دوم) شاید در پخش بو فقط مگاماره در حد اینا باشه

به نظرم در کارهایی که من تست کردم اینکلیو بیشترین پوشش را داره چون حداکثر ۲ ماه داغ سال شاید نشه استفادش کرد 

میندر هم تقریبا ۴ فصله این نکته را از کاربر میندر داشته باش خیلی خستت میکنه چون اصلا بوش از شامه جدا نمیشه هر چند یک نمره در پخش کمتر از اینکلیو میگیره ولی تا حمام نکنی بوش ازت جدا نمیشه من از پرفورمنس این دوتا عشق خیلی راضیم 

باندلس،اوورچر،فیگمنت،ژورنی،هانر،ایمیتیشن،جوبیلیشن، فیت و بقیه آمواج ها نیاز به تست چندباره قبل از خرید دارند چون اونها سلیقه خاص خودشونو میطلبن و بخصوص در پرفورمنس باید بررسی بشند و برای افرادی که سخت گیرند تقریبا همه فصلی هستند

اینکلیو را تست کنید من سه روز جزیره هستم بعدش اصفهانم اگر دسترسی دارید بیاین از منو تست کنید اگر با رایحه و بخصوص تغییرات جذابش کنا بیاین میتونه خرید خوبی باشه

تست واجب🌹

دانیال دانیال
1402/04/13
در پاسخ به Perfumex :

درود دانیال عزیز

میخواستم توی کامنتا پاسخ بدم که خودت یه بستر بهتر تشکیل دادی

این سوال خیلی سلیقه ایه من اپوس۷ را یکی از حرفه ای ترین کارهای این برند میدونم اپوس۸ واقعا عالیه(۶ ماه گرم سال)

بیچ هات غول بی شاخ و دم این برند هست از نظر پرفورمنس در کنار اینترلود (۶ ماه اول و اینترلود ۶ ماهه دوم) شاید در پخش بو فقط مگاماره در حد اینا باشه

به نظرم در کارهایی که من تست کردم اینکلیو بیشترین پوشش را داره چون حداکثر ۲ ماه داغ سال شاید نشه استفادش کرد 

میندر هم تقریبا ۴ فصله این نکته را از کاربر میندر داشته باش خیلی خستت میکنه چون اصلا بوش از شامه جدا نمیشه هر چند یک نمره در پخش کمتر از اینکلیو میگیره ولی تا حمام نکنی بوش ازت جدا نمیشه من از پرفورمنس این دوتا عشق خیلی راضیم 

باندلس،اوورچر،فیگمنت،ژورنی،هانر،ایمیتیشن،جوبیلیشن، فیت و بقیه آمواج ها نیاز به تست چندباره قبل از خرید دارند چون اونها سلیقه خاص خودشونو میطلبن و بخصوص در پرفورمنس باید بررسی بشند و برای افرادی که سخت گیرند تقریبا همه فصلی هستند

اینکلیو را تست کنید من سه روز جزیره هستم بعدش اصفهانم اگر دسترسی دارید بیاین از منو تست کنید اگر با رایحه و بخصوص تغییرات جذابش کنا بیاین میتونه خرید خوبی باشه

تست واجب🌹

ممنون از نظرات مفیدتون. اینکلیو رو اتفاقا جدیدا دستم رسیده خیلی عطر جذابیه ولی تو تست هایی که داشتم اصلا نتونستم تو این ماه در طول روز تحملش کنم. 

سلام دانیال عزیز:

من هم مثل خودت عاشق اکثر کارهای آمواج هستم و همشون رو تقریبا دوست دارم . اما اینکه فقط یک عطر رو بخوام انتخاب کنم خیلی کار رو سخت میکنه ولی احتمال خیلی زیاد من بلک آیریش اینترلود رو انتخاب خواهم کرد.

دانیال دانیال
1402/04/16
در پاسخ به نهان :

انتخاب خوبیه

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟