SRS SRS
6
1402/04/14

"AMOUAGE Imitation" VS "BVLGARI Gyan"

سلام وقت همگی بخیر من بین عطر آموآج ایمیتیشن و بولگاری گیان میخوام یکی رو انتخاب کنم و هر دو رو هم بو کردم. امروز عطر ایمیتیشن رو خریدم اما هنوز پمپ رو باز نکردم و میتونم پس بدم و به جاش گیان رو بگیرم‌. بنظر دوستان کدوم عطر بازخورد و پخش بوی بیشتری داره و در کل بهتره و چرا؟ در ضمن من ۲۴ سالمه بیشتر استایل کلاسیک دارم با رفتار و افکاری بیشتر از سنم ممنون میشم با توضیحاتی که عرض کردم راهنمایی کنید که بین این دو کدوم رو انتخاب کنم و اگر گزینه بهتری هم هست بفرمایید

مرسی.

Perfumoholic Perfumoholic
1402/04/14

سلام. بستگی به خیلی فاکتورا داره از جمله:
حالا چرا حتما یکی از این دوتا؟
هر دوش رو میپسندید؟

هر کدوم رو به چه دلیلی میپسندید؟

چه انتظاری از  عطرتون دارید و برای چه مناسبتها یا مکانهایی قصد استفاده دارید؟

قیمت هر دو یکسانه؟

عطرهای دیگه ای که پسندیدید چیا بودن؟

و چه عطرایی در حال حاضر دارید و دوستشون دارید؟

SRS SRS
1402/04/14
در پاسخ به Perfumoholic :

سلام. بستگی به خیلی فاکتورا داره از جمله:
حالا چرا حتما یکی از این دوتا؟
هر دوش رو میپسندید؟

هر کدوم رو به چه دلیلی میپسندید؟

چه انتظاری از  عطرتون دارید و برای چه مناسبتها یا مکانهایی قصد استفاده دارید؟

قیمت هر دو یکسانه؟

عطرهای دیگه ای که پسندیدید چیا بودن؟

و چه عطرایی در حال حاضر دارید و دوستشون دارید؟

عطر ایمیتیشن از دیشب روی دستم موند و خیلی باهاش ارتباط نگرفتم امروز نظرم نسبت بهش منفیه!

عطر اوپوس ۷ رو داشتم که خوب بود بنظرم

من عطرهای سنگین، تلخ و مردانه رو بیشتر میپسندم مثلا ناکسوس زرجف که شیرینه و تعریف زیادی هم ازش شنیدم زیاد باب میلم نبود.

انتظاری که از عطر دارم : رایحه خاص، پخش بو و رد بوی خیلی خوب، عطری که بازخورد داشته باشه و پرسیده بشه و از نظر جنس مخالف هم جذاب باشه

ماندگاری خیلی اولویت نداره برام

من عطر acqua di parma concentree رو به عنوان عطر روزانه گرفتم اما یک عطر میخوام که همیشه استفاده نکنم و بسیار خاص باشه

1402/04/14

ببینید، امواج ایمیتیشن عطری نیست که در کسری از ثانیه مردم سرشون رو برگردونن و از خودشون بپرسن "این بوی محشر از کجا اومد؟ کی همچین عطری زده؟" . در واقع ایمیتیشن بیشتر تداعی کننده رایحه مکانها و لباسهای قدیمیه و برای کسانی خوبه که بخوان با عطرشون به خاطرات گذشته سفر کنن یا بخوان به دیگران این پیام رو برسونن که آدمی سنت پسند هستن و ارزشهای قدیمی براشون مهمه. عطر هست که در یک ثانیه خودش رو نشون نمیده بلکه نیاز به زمان داره برای ارتباط گرفتن. احتمالا برای جوانهایی که از این تیپ روایح خاطره ای ندارن چندان جذاب نیست. این عطر اما کاملا بی آزار، شاعرانه و   ریترو هست.

بولگاری گیان مدرن تر، همه پسند و خاص هست . پخش خوبی هم داره. اما مشکلش قیمتشه که به این قیمت نمیارزه.

در باره عطرهای جایگزین، خیلی انتخابها دارید. اگه محدوده قیمت رو بگید بهتر میشه کمک کرد. ضمنا ترجیح میدید چه سبکی باشه: گرم یا سرد یا چهارفصل (اما چهار فصلها انتخابهای خیلی محدودتری دارید).  ضمنا عطرهای خنک تنوعشون کمتره و یه جورایی همشون مثل همن.  اما عطرای گرم تنوع خیلی بیشتری داره. مثلا چرمی- چوبی- عودی- امبری- ادویه ای- مشکی- دودی/خاکستری- مشروبی- تنباکویی- وانیلی و شیرین- پودری و زنبقی- انیمالیک- سوزنی برگی- ...

فعلا این چندتا پیشنهاد رو  داشته باشید:

امواج اپیک مردانه

دیور هوم پارفوم

دیور هوم اینتنس

الکساندریا 2
پارفوم دی امپایر آمبر روسی

اورماند جین اروموند من

بای کیلیان استریت تو هیون

دیفرنت کمپانی عود فور لاو

امواج انکلیو

امواج میندر

امواج اوپوس 14 رویال توباکو

اتلیر دس اورس کویر ساکری

اونوم اوپوس 1144

فیلیپو سورچینلی رلیکویا
جیمز هیلی فونیشیا

جیمز هیلی کاردینال

1402/04/14

راستی عطر NISHANE B612  رو هم حتما تست کنید. این و امواج اپیک رو در اولویت قرار بدید.

SRS SRS
1402/04/21
در پاسخ به Perfumoholic :

راستی عطر NISHANE B612  رو هم حتما تست کنید. این و امواج اپیک رو در اولویت قرار بدید.

خیلی ممنون بابت راهنماییتون خیلی لطف کردید تشکر🙏🏼❤️

دانیال دانیال
1402/04/21

امواج

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟