SRS SRS
13
1402/04/21

خرید عطر بولگاری گیان نصفه از فروشگاه "ن" "ر" !!!!

سلام وقت دوستان بخیر باشه

من عطر بولگاری گیان رو از یکی از فروشگاه های زنجیره ای معروف فروش عطر تو تهران خریدم. آقای فروشنده اصرار داشت بولگاری گیان رو برندار پخش بو و ماندگاری نداره در حالی که من اونو میخواستم!

عطر آموآج ایمیتیشن رو بهم داد و فرداش بدون اینکه باز کنم پس دادم و گفتم همون بولگاری گیان رو میخوام که گفت اینجا نداریم باید زنگ بزنم از انبار بیارن گفت که یکی دو روز طول میکشه من پولشو دادم و ۲ روز بعد با من تماس گرفت که عطر اومده و رفتم گرفتم‌. متاسفانه وقتی اومدم خونه و بعد ۲ روز متوجه شدم که بسته بندی نایلون نداشت!! و اونجا هم عطرو از جعبه درآورد گفت اینم گیان اما نایلون نبود دور جعبه و پلمپ نبود و من دقت نکردم!

و عطر هم سبکه و یکم که تکونش میدی میبینی خیلی کم توشه و انگار پر نیست!

حالا با این توضیحاتی که خدمتتون عرض کردم بنظرتون چیکار کنم؟ بعد از چند روز برم بگم خالیه یا نایلون نداشت قبول میکنن؟!

بهترین راه پس دادن این عطر چیه چون عملا بهم انداختن نامردا

کاش میشد اسم فروشگاه هم کامل اینجا بنویسم...

ممنون میشم راهنمایی کنید

Kambiz Kambiz
1402/05/12

چطور میشه که بعد دو روز تازه یادتون اومده عطری که خریدین رو باز کنین؟ والا ما که وقتی پستچی بسته رو آورد قبل از اینکه بره سوار موتورش بشه، بسته رو باز و عطرو تست هم میکنیم،از بس که ذوق زده و هیجان داریم اون لحظه(واقعا بعد از پنج شش سال، هنوزم مثل اون اوایل ذوق دارم موقع تحویل گرفتن بسته هام) اونوقت شما عطرو از فروشگاه خریدین، بردین خونه، دو روز گذاشتین، بعد یادتون اومده بازش کنین؟ از طرفی هم اگه اونطوری که میگین محتوای داخل شیشه قابل رویت نیست، پس چطور میگین نصفه است؟ 

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟