راهنمایی برای انتخاب دو عطر

درود بر عزیزانم
راهنمایی بفرمائید برای انتخاب دو عطر
1-عطری که بوی هویچ داشته باشه
2-عطری میخوام که بوش اون مداد گلی هایی که دهه هفتاد میرفتیم دبستان رو واسم یاداوری کنه 
خیلی سخت شد ؟😅 بین سالهای 70 تا 74 مداد گلی هایی داشتیم که با تمام مدادهای قرمز متفاوت و خوش رنگ تر بود - همیشه جلوی بینی میگرفتم و بوش میکردم - با نزدیک 40 سال سن هنوز دنبال اون بو هستم حتی از فروشگاههای اینترنتی یکسری حدود 15 مدل مداد گلی خریدم ولی اون بو رو نداشت
سپاس

شهرزاد شهرزاد
1402/06/24

دوست عزیز من هیچ پاسخی برای سوالاتتون ندارم اما واقعا از خوندنشون لذت بردم. حضور در این جمع برای من همیشه خوشایند هست. کشف اینکه آدمهای دیگری هم هستند که مثل من در به در به دنبال یک بو باشند. برای شما آرزوی موفقیت میکنم در پروژه ی جستجوی بوی سالهای دهه هفتاد. 

در پاسخ به شهرزاد :

دوست عزیز من هیچ پاسخی برای سوالاتتون ندارم اما واقعا از خوندنشون لذت بردم. حضور در این جمع برای من همیشه خوشایند هست. کشف اینکه آدمهای دیگری هم هستند که مثل من در به در به دنبال یک بو باشند. برای شما آرزوی موفقیت میکنم در پروژه ی جستجوی بوی سالهای دهه هفتاد. 

درود بر شما ، جدا از اون حس نوستالژیکی که اکثر ما درگیرش هستیم ، گاها بوها ما رو به جاهایی میبرن که با هیچ چیزی نمیتونیم بهش برسیم ، بعضی بوها منو به جاهای خاصی میبرن ، و بعضی از موزیک ها منو به بوی خاص و نوستالژیکی میرسونند . شاید این حرف من کمی تفکر بخواد ولی گاها شده یه موزیک قدیمی رو شنیدم که منو دقیقا به نقطه خاصی برده و اون نقطه بویی که داشته رو یاداوریم کرده . بعنوان مثال هر وقت ترانه بشکن از ابی رو گوش میدم میرسم به دهه هفتاد و عطری که داخل اتومبیلی که این رو پخش کرده بود

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟