راهنمایی برای انتخاب عطر

سلام شب همگی بخیر..

دوستانی که این سه کار رو تست داشتن ممنون میشم برای خرید راهنماییم کنن. از بین مدرن میوز استی لدر ، نارسیسو رژ و گرلن ایدیل کدوم یکی شیک تر با پخش بو و ماندگاری  خوبه. جوان پسند باشه، و تقریبا ۴ فصل. 

من گرلن ایدیل رو هنوز تست نکردم اما بین مدرن میوز و نارسیسو رژ قطعا نارسیسو رژ رو پیشنهاد میدم 

در پاسخ به نازی جاوید :

من گرلن ایدیل رو هنوز تست نکردم اما بین مدرن میوز و نارسیسو رژ قطعا نارسیسو رژ رو پیشنهاد میدم 

مرسی عزیزم که راهنماییم کردی. فقط اینکه میتونی یه کم با جزئیات بیشتر برام بگی که چه خصوصیاتی رو برای رژ امتیاز میدونی؟ آخه رژ متاسفانه ماندگاری و پخش خیلی کمی  داره من خودمم رایحه ش رو خیلی دوست دارم. و اینکه بهم بگو آیا مدرن میوز رایحه ش قدیمی و یا تکراریه؟ 

خانم میرزایی جان میگن مدرن میوز خیلی شبیه آیدیل هست ولی من تا حالا تستش نکردم.  ولی بین دوتای بقیه من آیدیل گرلن رو بیشتر میپسندم . قصد خرید مدرن میوز رو دارم اگر خریدم حتما توضیح میدم بهتون . استی لودر برند با کیفیت و قابل توجهی است . اما گرلن برای من یه چیز دیگه است . باز هم تاکید می‌کنم که نظر شخصی خودمه.

در پاسخ به فاطمه فیضی :

خانم میرزایی جان میگن مدرن میوز خیلی شبیه آیدیل هست ولی من تا حالا تستش نکردم.  ولی بین دوتای بقیه من آیدیل گرلن رو بیشتر میپسندم . قصد خرید مدرن میوز رو دارم اگر خریدم حتما توضیح میدم بهتون . استی لودر برند با کیفیت و قابل توجهی است . اما گرلن برای من یه چیز دیگه است . باز هم تاکید می‌کنم که نظر شخصی خودمه.

نظرتون رو درباره نارسیسو رژ نگفتید. متاسفانه من از بین این ۳ کار فقط رژ رو تست کردم و رایحه ش رو دوست داشتم (البته بگم که رژ رو میخوام برای خواهرم که رایحه های گلی رو می پسنده هدیه بخرم)  اما ماندگاری و پخش کار واقعا کمه. برای همین در خریدش تردید دارم. اگه رژ رو تست داشتین دوست دارم نظرتون رو راجع بهش بدونم. بازم ممنون که وقت گذاشتی عزیزم🙏🙏🌹🌹🌹

من خودم آیدیل و احتمالا مدرن میوز رو بیشتر از نارسیسو رژ میپسندم

در پاسخ به فاطمه فیضی :

من خودم آیدیل و احتمالا مدرن میوز رو بیشتر از نارسیسو رژ میپسندم

سلام عزیزم. من که هرچی گشتم نتونستم آیدیل دوئت رو پیدا کنم اما مدل جاسمین لیلاس رو تست کردم. یه کار خوشبو با محوریت یاس هست. البته از روی تفاوت ترکیبات احساس می کنم اونی که شما دارین باید خوشبوتر از این یکی باشه. امیدوارم خیلی زود بتونم اونم تست کنم. بهرحال ممنون از کمکت🙏🙏🌹🌹

دانیال دانیال
1402/07/25

گرلن

در پاسخ به دانیال :

گرلن

ممنون آقا دانیال. فکر کنم انتخاب نهاییم همین گرلن باشه👍

در پاسخ به دانیال :

گرلن

ممنون🙏

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت