مهرداد مهرداد
11
1402/08/11

عطر هدیه

درود بر بانوان و آقایون گرامی

حقیقتش چون هیچ تجربه‌ای در خصوص عطرهای زنانه ندارم خاستم راهنماییم کنید ؛

عطر برای دادن هدیه به یه خانوم ۲۵ ساله ،که خیلی همه گیر مثل باکارات رژ نباشه و اگر هم شیرینه ،شیرینیش سردرد آور نباشه 😬

پخش و موندگاری نسخه‌ی الانش خوب باشه( دنبال قدیمی نگردم حتی‌الامکان )

اگر بودجه تا نهایتا ۳ تومن بیافته که عالی میشه

ممنون میشم گزینه‌هاتونو پیشنهاد بدین🙏🏼

مهربد مهربد
1402/08/12

درود 

تو رنج ۴ تومن کارهای عطار کالکشن بی نظیرن به خصوص خلطاط نایت و حیاتی

ب.الف ب.الف
1402/08/12

درود. در این رنج قیمت عطرهایی که خیلی همه گیر نشدن و ارزش خرید دارند اینها هستند از نظر من.البته فضای بویایی شون کاملا با هم متفاوته .و حتی المقدور با تست خریداری بشه بهتره

essenza-divina.jpg #رناتو بالسترا اسنزا دیوینیا Essenza Divina 

black-xs-for-women.jpg #پاکو رابان بلک ایکس اس زنانه Black XS for Women 

loverdose-red-kiss.jpg #دیزل لاوردوز رد کیس (دیسل لاوردز ردکیس) Loverdose Red Kiss 

be-delicious-for-women.jpg #دی کی ان وای بی دلیشس زنانه Be Delicious for Women 

lady-emblem.jpg #مونت بلنک لیدی امبلم (مون بلان امبلم زنانه) Lady Emblem 

و البته برند های بربری ،تروساردی،باس و سالواتوره فراگامو عطر های خوشبو و ارزنده و مناسب هدیه دارند.

[EDITED] 1402/08/12 16:38
مهرداد مهرداد
1402/08/12
در پاسخ به دانیال :

ممنون 

مشتی مشتی
1402/08/12

درود بر مهرداد عزیز. راستش من با این که خانوم نیستم علاقه وافری به عطرهای زنانه دارم و اگر عطری رو میخواهید پول بدید که از لحاظ پخش بو و ماندگاری ارزش پول شما رو هنوز داشته باشه به نظر من انتخاب از برند لانکوم می تواند اون ارزش پول رو داشته باشه. خود عطرافشان عطر la vie est belle جعبه آسیب دیده و هفتاد و پنج میل رو داره با قیمت خوبی میده. البته اگر کادو باشه که می‌ره تو رنج چهار تومن. اگر هم می خواهید همه گیر نشده باشه عطر بازهم از فلنکرهای مختلف la vie est belle بخرید چون هم شیرین هستند و هم ماندگاری و پخش کاملا خوبی دارند قیمت اما کمی افزایش پیدا می کنه.به نظر من کلا انتخابتون از لانکوم باشه اگر خانوم شیرین می پسندند. فنکرهای لا پتیت روب نوآر هم به خصوص نسخه اینتنس (آبی رنگ) که ساخته تیری واسر هستند هم خوبند از لحاظ پرفرمانس. من حیث المجموع تیری واسر کارهایی با پرفرمانس خوب فرموله می‌کنه (باز هم در رنج چهار تومن هست). ارادت 

مهرداد مهرداد
1402/08/12
در پاسخ به مشتی :

درود بر مهرداد عزیز. راستش من با این که خانوم نیستم علاقه وافری به عطرهای زنانه دارم و اگر عطری رو میخواهید پول بدید که از لحاظ پخش بو و ماندگاری ارزش پول شما رو هنوز داشته باشه به نظر من انتخاب از برند لانکوم می تواند اون ارزش پول رو داشته باشه. خود عطرافشان عطر la vie est belle جعبه آسیب دیده و هفتاد و پنج میل رو داره با قیمت خوبی میده. البته اگر کادو باشه که می‌ره تو رنج چهار تومن. اگر هم می خواهید همه گیر نشده باشه عطر بازهم از فلنکرهای مختلف la vie est belle بخرید چون هم شیرین هستند و هم ماندگاری و پخش کاملا خوبی دارند قیمت اما کمی افزایش پیدا می کنه.به نظر من کلا انتخابتون از لانکوم باشه اگر خانوم شیرین می پسندند. فنکرهای لا پتیت روب نوآر هم به خصوص نسخه اینتنس (آبی رنگ) که ساخته تیری واسر هستند هم خوبند از لحاظ پرفرمانس. من حیث المجموع تیری واسر کارهایی با پرفرمانس خوب فرموله می‌کنه (باز هم در رنج چهار تومن هست). ارادت 

درود دوست عزیز

ممنون از لطفتون و توضیح مفصل

آره حقیقتش کادوئه ،از طرفی خودمم هیچ سر رشته‌ای تو عطرای زنونه ندارم ،گفتم تا ۲ ،۳ تومن جمعش کنم قضیه رو

تا ببینیم تهش چی میشه

بازم سپاس🙏🏼

مهرداد مهرداد
1402/08/12
در پاسخ به ب.الف :

درود. در این رنج قیمت عطرهایی که خیلی همه گیر نشدن و ارزش خرید دارند اینها هستند از نظر من.البته فضای بویایی شون کاملا با هم متفاوته .و حتی المقدور با تست خریداری بشه بهتره

essenza-divina.jpg #رناتو بالسترا اسنزا دیوینیا Essenza Divina 

black-xs-for-women.jpg #پاکو رابان بلک ایکس اس زنانه Black XS for Women 

loverdose-red-kiss.jpg #دیزل لاوردوز رد کیس (دیسل لاوردز ردکیس) Loverdose Red Kiss 

be-delicious-for-women.jpg #دی کی ان وای بی دلیشس زنانه Be Delicious for Women 

lady-emblem.jpg #مونت بلنک لیدی امبلم (مون بلان امبلم زنانه) Lady Emblem 

و البته برند های بربری ،تروساردی،باس و سالواتوره فراگامو عطر های خوشبو و ارزنده و مناسب هدیه دارند.

درود

سپاس گزارم از لطفوتون

( چه شیشه وسوسه کننده‌ای داره اون مون بلان امبلم 🤩)

مهرداد مهرداد
1402/08/12
در پاسخ به مهربد :

درود 

تو رنج ۴ تومن کارهای عطار کالکشن بی نظیرن به خصوص خلطاط نایت و حیاتی

سلام

مرسی از لطفت🖐🏼

شهرزاد شهرزاد
1402/09/11

آقا مهرداد، اول اینکه از عطر هدیه گرفتن حسی بهتر در دنیا نداریم. چه کار خوبی که عطر میخواید کادو بدید. 

دوم اینکه پیشنهادات زیر سه تومن من اینها هستن:

L'extase rose absolue, Nina ricci: یک عطر گل رز تیره ی فوق العاده هست، البته تست کنید چون ممکنه بعضی ها به بوی رز (گلاب) داخلش حساس باشن 

Salvatore Ferragamo, Signorina Misteriosa : یه عطر خیلی شیرین با بوی تمشک و دسر

Viva la Juicy Gold Couture : کارامل خوشمزه و خیلی همه پسند

Sara Jessica Parker, Lovely: عطر باکلاس و غیرشیرین

Hugo Boss, Deep Red , عطر قدیمی فوق العاده با بوی میوههای جنگلی

Armaf club de nuit white imperial: ترکیب رز و وانیل، مشابه دلینای مارلی

اما به طور کلی اگر حداقل یکی دو تا از عطرهایی که ایشون‌ دوست دارن رو نام ببرید بهتر میشه راهنمایی کرد، چون نمیدونیم شیرین و گرم پسند هستن یا خنک و غیرشیرین. 

مهرداد مهرداد
1402/09/11
در پاسخ به شهرزاد :

آقا مهرداد، اول اینکه از عطر هدیه گرفتن حسی بهتر در دنیا نداریم. چه کار خوبی که عطر میخواید کادو بدید. 

دوم اینکه پیشنهادات زیر سه تومن من اینها هستن:

L'extase rose absolue, Nina ricci: یک عطر گل رز تیره ی فوق العاده هست، البته تست کنید چون ممکنه بعضی ها به بوی رز (گلاب) داخلش حساس باشن 

Salvatore Ferragamo, Signorina Misteriosa : یه عطر خیلی شیرین با بوی تمشک و دسر

Viva la Juicy Gold Couture : کارامل خوشمزه و خیلی همه پسند

Sara Jessica Parker, Lovely: عطر باکلاس و غیرشیرین

Hugo Boss, Deep Red , عطر قدیمی فوق العاده با بوی میوههای جنگلی

Armaf club de nuit white imperial: ترکیب رز و وانیل، مشابه دلینای مارلی

اما به طور کلی اگر حداقل یکی دو تا از عطرهایی که ایشون‌ دوست دارن رو نام ببرید بهتر میشه راهنمایی کرد، چون نمیدونیم شیرین و گرم پسند هستن یا خنک و غیرشیرین. 

درود شهرزاد خانوم

خیلی ممنونم ازتون بابت پیشنهادات خوب و مفصلتون🙏🏻

نه حقیقتش ،خیلی از سلیقه بویاییش خبر ندارم ،یکی دوبار حدودی حس کردم عطر لیپستیکی شما ( رژ لبی ) میزنه ،وگرنه اطلاعات بیشتری در دست ندارم..

بازم تشکر از وقتی که گذاشتین

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟