مشتی مشتی
10
1402/08/25

فیک فروش ها

درود بر همه دوستان. از عطرافشان عزیز خواهشمندم مطلب را تایید نمایند تا عده ای مثل بنده طعمه عطرفروش های قلابی و کلاه بردار نشوند. فروشگاه اینترنتی م.د.ی.س.ه که کالاهای دیگری هم می فروشد کاملا فیک فروش است. به هیچ وجه گول تخفیفات روی عطرها رو نخورند دوستان. حتی عطری که می فرستند شیشه اش هم تطابقی با عطر ارجینال ندارد و نگویید که شاید شیشه تغییر کرده است بنده چک کرده ام و همچنین شیشه ای که به بنده قالب کردند با قیمت دو میلیون و هفتصد برای عطری وجود ندارد اصلا. مدعی هم که بشوید میگویند بچکد شیشه و بسته تطابق دارد. خنده دار است. با یک میلیون بیشتر می توانستم عطر اصلی که می خواستم را از همین عطرافشان بخرم اما خبط کردم و با دو میلیون و هفتصد آب گرفتم، آب. حتی اسانس هم ندارد. عکس را در عطرگرامم آپلود خواهم کرد. عزیزان لطفا فقط از جاهایی که تمامی کهنه کاران عطرباز خرید می کنند خرید کنید. عطرفروشی فیک دیگر هم ع‌ط.ر.ی.ن.ه ا.س.ت.و.ر هست. بنده وظیفه خودم می دانم که هموطنانم به دام این شیادها نیافتند.  سپاس 

منم از ه.ی.ر.ا.د پرفیوم ی دکانت عود وود الحمبرا گرفتم ک فیک بود.

یعنی انقدر بوی بدی میداد درجا  انداختمش سطل آشغال روشم پوشوندم که بوی بدش دیگران اذیت نکنه

درود بزرگوار میتونین شکایت کنین یکم دوندگی داره ولی اگر کالا واقعا اصل نباشه صد در صد به پولتون میرسین 

مشتی مشتی
1402/08/26
در پاسخ به امیر علوانی :

درود بزرگوار میتونین شکایت کنین یکم دوندگی داره ولی اگر کالا واقعا اصل نباشه صد در صد به پولتون میرسین 

درود آقا امیر بنده یک کارمند ساده هستم اما حاضرم دو سه برابر پولی که دادم را هزینه کنم که اینها در روز روشن کلاهبرداری نکنند و دیوار حاشا را نبرند بالا و بالاتر. اگر مراحل ثبت شکایت را مطلع هستید ممنون میشوم بنده را در جریان بگذارید. دوندگی را هم با اینکه شهرستان هستم و این شرکت در تهران هستم به جان می خرم. 

مشتی مشتی
1402/08/26
در پاسخ به حسین الن دلن :

منم از ه.ی.ر.ا.د پرفیوم ی دکانت عود وود الحمبرا گرفتم ک فیک بود.

یعنی انقدر بوی بدی میداد درجا  انداختمش سطل آشغال روشم پوشوندم که بوی بدش دیگران اذیت نکنه

آقای حسین الن دلن سپاس  برای به اشتراک گذاری

شکیبا شکیبا
1402/08/27

مشتی جان  منم  از  ع.طر..ینه.اس.تو..ر    دکانت گرفتم   فیک بود.  خودتو ناراحت  نکن. تجربه شد که  همیشه  یا حضوری خرید کنیم یا از فروشگاههای معتبر مثل عطر افشان. 

مشتی مشتی
1402/08/27
در پاسخ به شکیبا :

مشتی جان  منم  از  ع.طر..ینه.اس.تو..ر    دکانت گرفتم   فیک بود.  خودتو ناراحت  نکن. تجربه شد که  همیشه  یا حضوری خرید کنیم یا از فروشگاههای معتبر مثل عطر افشان. 

درود شکیبای عزیز. متاسفم برای تجربه بدی که داشتید با آن فروشگاه کلاه بردار. قبول دارم که باید از اینها درس گرفت. اما به دو دلیل دوست دارم پیگیری شود این موضوعات. یک اینکه من در ابتدای راه عطربازی ام نبودم وقتی خرید کردم از م.د.ی.س.ه. فقط تخفیفات گولم زد. حماقت وحشتناکی بود خرید از م.د.ی.س.ه. دو این که رنج می برم وقتی فکر میکنم چند نفر آدم دیگر باید جیب این شیادین را پر کنند واقعا برایم رنج آور است چون تا کسی پیگیری نکند اینها ادامه خواهند داد به این تجارت کثیف شان. اگر راهی بود که همه مان که زخم خورده ایم شکایت کنیم و آگاهی رسانی شود، اینها ادامه نمی دادند. 

life scent life scent
1402/08/27

جناب مشتی

متاسفانه خیابان ناصرخسرو راسته مروی جز فروشگاه گ.ل...سن..گ و فروشگاه د...ب...ست...ان...ی که بنده چندین بار ازشون خرید کردم و کاملا اصل و مورد اطمینان هستن مابقی فروشگاها همه فیک فروش هستن باید از فروشگاهای معتبر از جمله عطرافشان و دیگر فروشگاهای معتبر خرید کرد 

در پاسخ به مشتی :

درود آقا امیر بنده یک کارمند ساده هستم اما حاضرم دو سه برابر پولی که دادم را هزینه کنم که اینها در روز روشن کلاهبرداری نکنند و دیوار حاشا را نبرند بالا و بالاتر. اگر مراحل ثبت شکایت را مطلع هستید ممنون میشوم بنده را در جریان بگذارید. دوندگی را هم با اینکه شهرستان هستم و این شرکت در تهران هستم به جان می خرم. 

درود جناب مشتی 

بزرگوار اگر نماد عتماد داشته باشتن میتونین اونجا طرح شکایت پر کنید اگر ندارن پلیس فتا و در مرحله اخر شورای حل اختلاف یه برگه عریضه مینوسین یه تمبر کل هزینش شاید ۱۵هزارتومان نشه یه عکسم از عریضه بگیرین برای خود فروشگاه ارسال کنین شاید کوتاه بیان و مشکل حل شه 

مطمئن هستین عطر اصل نیست؟

مشتی مشتی
1402/08/28
در پاسخ به life scent :

جناب مشتی

متاسفانه خیابان ناصرخسرو راسته مروی جز فروشگاه گ.ل...سن..گ و فروشگاه د...ب...ست...ان...ی که بنده چندین بار ازشون خرید کردم و کاملا اصل و مورد اطمینان هستن مابقی فروشگاها همه فیک فروش هستن باید از فروشگاهای معتبر از جمله عطرافشان و دیگر فروشگاهای معتبر خرید کرد 

سپاس برای به اشتراک گذاری

مشتی مشتی
1402/08/28
در پاسخ به امیر علوانی :

درود جناب مشتی 

بزرگوار اگر نماد عتماد داشته باشتن میتونین اونجا طرح شکایت پر کنید اگر ندارن پلیس فتا و در مرحله اخر شورای حل اختلاف یه برگه عریضه مینوسین یه تمبر کل هزینش شاید ۱۵هزارتومان نشه یه عکسم از عریضه بگیرین برای خود فروشگاه ارسال کنین شاید کوتاه بیان و مشکل حل شه 

مطمئن هستین عطر اصل نیست؟

آقا امیر دم شما گرم. بله مطمئنم فیکه

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟