سهیل سهیل
4
1402/08/29

مقایسه

سلام به همه عرض خدا قوت وخسته نباشید دارم خدمت شما دوستان 

میخواستم بدونم که بین دیور هوم پارفوم وتام فورد الکسیر پارفوم کدوم وانتخاب کنم واگر مقایسه ای هست بین این دو چطوری هست با تشکر فراوان 

مهربد مهربد
1402/08/29

عرض ادب و احترام

فکر میکنم منظورتون تامفورد نویر اکستریم پارفوم باشه

نظر شخصی و سلیقه من تامفورد نویر اکستریم هستش ولی در نظر داشته باشید که هر دو کار پرفورمنس کاملا متوسطی دارن و اگه بتونید دیور هوم پارفوم نسخه ۲۰۱۸ رو پیدا کنید قطعا انتخاب بهتریه.ولی تو انتخاب بین بچ کدهای جدید نویر اکستریم پارفوم تامفورد رو بهتون پیشنهاد میدم

سهیل سهیل
1402/08/30
در پاسخ به مهربد :

عرض ادب و احترام

فکر میکنم منظورتون تامفورد نویر اکستریم پارفوم باشه

نظر شخصی و سلیقه من تامفورد نویر اکستریم هستش ولی در نظر داشته باشید که هر دو کار پرفورمنس کاملا متوسطی دارن و اگه بتونید دیور هوم پارفوم نسخه ۲۰۱۸ رو پیدا کنید قطعا انتخاب بهتریه.ولی تو انتخاب بین بچ کدهای جدید نویر اکستریم پارفوم تامفورد رو بهتون پیشنهاد میدم

با عرض سلام و ادب واحترام ..خیلی لطف کردید واقعا تشکر ازاینکه وقت گذاشتین و راهنمایی کردین ..سپاس از اطلاعات کامل وخوبتون ..فقط یه سوال دیگه تام فورد نویر اکستریم پارفوم اصلی واورجینال واقعا میشه پیدا کرد اگه در این زمینه لطف کنید وراهنمایی بفرمائید که از کجا میشه پیدا کرد ممنونم 

دانیال دانیال
1402/08/30

جفت با کیفیت ولی تام فورد نویر اکستریم یک سر و گردن بالاتره

مهربد مهربد
1402/09/01
در پاسخ به سهیل :

با عرض سلام و ادب واحترام ..خیلی لطف کردید واقعا تشکر ازاینکه وقت گذاشتین و راهنمایی کردین ..سپاس از اطلاعات کامل وخوبتون ..فقط یه سوال دیگه تام فورد نویر اکستریم پارفوم اصلی واورجینال واقعا میشه پیدا کرد اگه در این زمینه لطف کنید وراهنمایی بفرمائید که از کجا میشه پیدا کرد ممنونم 

عرض ادب سهیل عزیز

بهترین و مطمئن ترین جا همین عطرافشان هستش ولی در نظر داشته باش اکثر کارهای تامفورد از لحاظ پخش و ماندگاری شاید نتونن راضیت کنن مثل همین نویر اکستریم پارفوم که نمره پخش و ماندگاریش با ارفاق ۷ هستش(۵ ساعت ماندگاری یک ساعت پخش)به نظرم حتی ۷ هم زیادیشه ولی رایحه کار بی نظیره

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟