مهرداد مهرداد
10
1402/09/10

کلاب د نویت

درود دوستان ،روزگار بخیر

یه راهنمایی میخاستم ازتون در مورد کلاب د نویت اینتنس

اول اینکه توی یه سایتی ( ر..حا ) نسخه ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ رو موجود دارن با قیمت حدود ۲۸۰۰ تا ۳ تومن( نسخه ۱۰۵ میل رو ) ،،معتبر هست بنظر شما اون سایت ؟ 

دوم اینکه پرفورمنس و جنس رایحه‌ی نسخه ۲۰۱۸_و ۱۹ نسبت به نسخه‌ی ۲۰۲۳ ، انقدی ارزش داره که یه تومن بیشتر واسه‌ش هزینه کنم؟

پیشاپیش ممنون از لطف عزیزان🙏🏻

با سلام و ارادت

به نظر من خیر تا وقتی نسخه پارفوم و لیمیت هستن نیازی به این کار نیست واقعا و اشتباهه

نسخه ۱۵۰ میل پارفوم هم صرفه اقتصادی داره هم قدرت و رایحه عالی ...

موفق باشید

مهرداد مهرداد
1402/09/10
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت

به نظر من خیر تا وقتی نسخه پارفوم و لیمیت هستن نیازی به این کار نیست واقعا و اشتباهه

نسخه ۱۵۰ میل پارفوم هم صرفه اقتصادی داره هم قدرت و رایحه عالی ...

موفق باشید

درود

مرسی از توضیحت آقا متین

پارفوم بیشتر اومد تو تیر رسم

سلام مهرداد جان. لیمیتد ادیشن بگیر حتما

دانیال دانیال
1402/09/10

پاسخ اول : بله 

پاسخ دوم : خیر 

در مورد عطر چون تست نکردم نظری ندارم اما اون سایت خیلی معتبره

مهرداد مهرداد
1402/09/11
در پاسخ به دانیال :

پاسخ اول : بله 

پاسخ دوم : خیر 

پاسخ کلی : تشکر

مهرداد مهرداد
1402/09/11
در پاسخ به احسان شکیب نژاد :

سلام مهرداد جان. لیمیتد ادیشن بگیر حتما

سلام احسان عزیز

مرسی از لطفت👐🏻

مهرداد مهرداد
1402/09/11
در پاسخ به عباس روح‌الامین :

در مورد عطر چون تست نکردم نظری ندارم اما اون سایت خیلی معتبره

اوکیه ،مرسی آقا عباس

درود

1 تومن ؟ همون یکم رایحه بهتر و یکم پرفورمنس بهتر ، که شما حداقل دو سال ازش لذت بیشتری میبرین قطعا ارزش پرداخت 1 تومن رو داره ، کی میگه نداره ؟

اونم الان که 1 تومن بذاری جیبت یک بیرون رفتن و یک شام دو نفره ، میزنه بالای 1 چوب اونشب اگه جای خوب بری و چیزی خوب بخوری . باز این طفلی 2 سال باهات می مونه توی کمد .

ر..حا هم تا الان من چیز بدی ازش نشنیدم

و نکته مهمتر ، نسخه پیور ک  فرمودی ،  تیز تر و ترش تر شده و یکمم گرم تر و سنگین تر شده  در واقع یک عطر پاییزی شده بیشتر .

پس اول باید فکر کنی واسه کجا و چه حال و هوایی میخوای بخری . این دوتا کار همدیگه رو نمیکنن دقیقا .

روزگار به کام .

مهرداد مهرداد
1402/09/12
در پاسخ به علی افتخاریان :

درود

1 تومن ؟ همون یکم رایحه بهتر و یکم پرفورمنس بهتر ، که شما حداقل دو سال ازش لذت بیشتری میبرین قطعا ارزش پرداخت 1 تومن رو داره ، کی میگه نداره ؟

اونم الان که 1 تومن بذاری جیبت یک بیرون رفتن و یک شام دو نفره ، میزنه بالای 1 چوب اونشب اگه جای خوب بری و چیزی خوب بخوری . باز این طفلی 2 سال باهات می مونه توی کمد .

ر..حا هم تا الان من چیز بدی ازش نشنیدم

و نکته مهمتر ، نسخه پیور ک  فرمودی ،  تیز تر و ترش تر شده و یکمم گرم تر و سنگین تر شده  در واقع یک عطر پاییزی شده بیشتر .

پس اول باید فکر کنی واسه کجا و چه حال و هوایی میخوای بخری . این دوتا کار همدیگه رو نمیکنن دقیقا .

روزگار به کام .

😄😄

درود

مرسی علی اقا از توضیح قشنگت

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟