شبنم شبنم
14
1402/09/23

ادکلن زنانه تا دو میلیون تومان

سلام وقت همگی بخیر

ممنون میشم تا ۲ میلیون ادکلن زنانه مناسب سن زیر ۳۰ سال معرفی کنید که موندگاری و پخش بو خوبی داشته باشه نسبت به قیمتش.

رایحه های گلی رو بیشتر میپسندم 

سولماز سولماز
1402/09/26

شبنم جان عزیز درود .لالیک لامور همون‌طور که دوستان اشاره کردن عالیه .جنیفر لوپز استیل هم همون‌طور که شکیبا جان گفتن اونم خوشبوعه .زیاد به نظرات توجه نکن کسی میگه بدبوعه یا میگن یه عطر بوی پیف پاف میده.خیلی عطرهای دیزاینری هستن که با قیمت دو میلیون هم بوی شیک میدن.اینا رو هم امتحان کن .

Reb'l Fleur #ریحانا ربله فلور (ربل فلیور) Reb'l Fleur 

Mariah Carey Forever #ماریا کری فوراور Mariah Carey F 

Just Cavalli for Women #روبرتو کاوالی جاست زنانه Just Cavalli for Women 

ریحانا رو من تست کردم به نظرم رایحه ش برای فصلهای سرد از هر نظر عالی بود و اصلا بوی میوه ای نمی‌داد .کمی بوی نارگیل میداد .به نظرم خیلی شیک و گرم هست و چون منم عاشق عطرهای گلی هستم خیلی مورد پسندم واقع شد .پخش و موندگاریش در حد تست میشد بهش هشت داد 

فور آور ماریا کری هم خیلی بوی شیکی میده و به نظرم این دوتا مناسب سنتون هستن.

جاست کاوالی که من عاشقش هستم و سر فرصت حتما تهیه ش میکنم بوی گل میداد .خیلی شیک و مجلسی .اما اینو دیگه نمی‌دونم مناسب سنتون هست یا نه .اما خیلی رایحه ش خانومانه س .و به نظرم پخش و موندگاری خوبی داشت 

توو عطرهای الیزابت آردن هم خیلی عطرهای خوب قیمت مناسبی میتونید پیدا کنید .ضمنا الان بعضی عطرها به مناسبت شب یلدا که توو تخفیف گذاشتن مناسبن.از نظر اصالت و اورجینال بودن هم خیالتون از عطرافشان راحت باشه .چون خودم دو تا عطر خریدم و قیمتاشون مناسبتر از فروشگاه های دیگه .ایشالا عطر دلخواهتون رو تهیه میکنید .🌹🌺

شبنم شبنم
1402/09/28
در پاسخ به سولماز :

شبنم جان عزیز درود .لالیک لامور همون‌طور که دوستان اشاره کردن عالیه .جنیفر لوپز استیل هم همون‌طور که شکیبا جان گفتن اونم خوشبوعه .زیاد به نظرات توجه نکن کسی میگه بدبوعه یا میگن یه عطر بوی پیف پاف میده.خیلی عطرهای دیزاینری هستن که با قیمت دو میلیون هم بوی شیک میدن.اینا رو هم امتحان کن .

Reb'l Fleur #ریحانا ربله فلور (ربل فلیور) Reb'l Fleur 

Mariah Carey Forever #ماریا کری فوراور Mariah Carey F 

Just Cavalli for Women #روبرتو کاوالی جاست زنانه Just Cavalli for Women 

ریحانا رو من تست کردم به نظرم رایحه ش برای فصلهای سرد از هر نظر عالی بود و اصلا بوی میوه ای نمی‌داد .کمی بوی نارگیل میداد .به نظرم خیلی شیک و گرم هست و چون منم عاشق عطرهای گلی هستم خیلی مورد پسندم واقع شد .پخش و موندگاریش در حد تست میشد بهش هشت داد 

فور آور ماریا کری هم خیلی بوی شیکی میده و به نظرم این دوتا مناسب سنتون هستن.

جاست کاوالی که من عاشقش هستم و سر فرصت حتما تهیه ش میکنم بوی گل میداد .خیلی شیک و مجلسی .اما اینو دیگه نمی‌دونم مناسب سنتون هست یا نه .اما خیلی رایحه ش خانومانه س .و به نظرم پخش و موندگاری خوبی داشت 

توو عطرهای الیزابت آردن هم خیلی عطرهای خوب قیمت مناسبی میتونید پیدا کنید .ضمنا الان بعضی عطرها به مناسبت شب یلدا که توو تخفیف گذاشتن مناسبن.از نظر اصالت و اورجینال بودن هم خیالتون از عطرافشان راحت باشه .چون خودم دو تا عطر خریدم و قیمتاشون مناسبتر از فروشگاه های دیگه .ایشالا عطر دلخواهتون رو تهیه میکنید .🌹🌺

سلام سولماز جون عزیز

واقعا لطف کردین واسم وقت گذاشتین و کامل توضیح دادین

ممنونم ازتون

لالیک لامور رو که عاشقشم

اما بخاطر موندگاری و پخش بوئه کمش که دوستان گفتن مردد شدم

رفتم لالیک قرمز رو تست کردم اولش خوشم نیومد اما وقتی اومدم خونه کم کم تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ،خوشحال میشم نظر شمارو راجع بهش بدونم.

حتما عطر هایی که معرفی کردین رو تست میکنم.

راستی زن شیسیدو رو هم خیلییی زیاد دوست دارم :))

شبنم شبنم
1402/09/28
در پاسخ به *_* :

عطر خوبیه لامور. چون معتدله  چهار فصله. توی تابستون با سه پاف  قشنگ پخش  داره.  رد بو هم داره. اگه جایی باشی  بوت تا  یه مدت اونجا میمونه. کلا   از قیمتش  بیشتر میرزه

جنیفر لوپز استیل هم  یه تست بکن. در همین قیمتهاست.

ممنونم شکیبا جان از وقتی که گذاشتین

سولماز سولماز
1402/09/28
در پاسخ به شبنم :

سلام سولماز جون عزیز

واقعا لطف کردین واسم وقت گذاشتین و کامل توضیح دادین

ممنونم ازتون

لالیک لامور رو که عاشقشم

اما بخاطر موندگاری و پخش بوئه کمش که دوستان گفتن مردد شدم

رفتم لالیک قرمز رو تست کردم اولش خوشم نیومد اما وقتی اومدم خونه کم کم تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ،خوشحال میشم نظر شمارو راجع بهش بدونم.

حتما عطر هایی که معرفی کردین رو تست میکنم.

راستی زن شیسیدو رو هم خیلییی زیاد دوست دارم :))

شکیبا جان عزیزم خواهش میکنم  .لالیک لامور بوی فرشته ها رو میده.لالیک قرمز رو من داشتم .من زیاد باهاش نتونستم دوست باشم .با اینکه رایحه ش خوب بود اما من سردرد می‌گرفتم .با اینکه عاشق عطرهای تند و گلی هستم اما نمی‌دونم چی داشت اذیتم میکرد .اما لامور عطر شبکیه پخشش هم خوبه با زیاد اسپری کردن .عطرهای برند ریحانا  و ماریا کری به نظرم از نظر پخش بو قویترین .به نظرم هر خانومی باید یه لامور داشته باشه خیلی رمانتیکه.بازم تست کن ببین پخش بوش چطوره.برند ریحانا هم عطراش انصافا خوبن .همینطور ماریا کری 

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟