محسن محسن
4
1402/11/15

سؤال درمورد یک عطر

سلام و عرض ادب 

کسی از دوستان عطر فیکورس لاکچری بلک رو امتحان کرده؟

قیمتش (حدود4 میلیون) نسبت به کمتر معروف بودن و ایرانی بودن برندش زیادی بالاست ولی واقعا رایحه عجیب خوبه، حقیقتا کیف کردم از این بوی شیک تلخ مردونه

میخواستم بپرسم اگر کپیه کپی از چه عطریه؟

اگر کپی نیست که واقعا درود بر فیکورس 

Mercedes Mercedes
1402/11/16

خودشون رو در حد برند های معروف فرانسوی میدونند(قیمت کار در همون حده،فکر میکنند غوره نشده میتوانند حلوا شوند)در حالی که کیفیت و پرفورمنس به عطر های لطافه،برخی اماراتی ها و ترکیه هم نمیرسه!

در محدوده قیمتی 4 میلیون عطر های خوبی از برند های دیزاینری باکیفیت میشه تهیه کرد 

محسن محسن
1402/11/16
در پاسخ به Mercedes :

خودشون رو در حد برند های معروف فرانسوی میدونند(قیمت کار در همون حده،فکر میکنند غوره نشده میتوانند حلوا شوند)در حالی که کیفیت و پرفورمنس به عطر های لطافه،برخی اماراتی ها و ترکیه هم نمیرسه!

در محدوده قیمتی 4 میلیون عطر های خوبی از برند های دیزاینری باکیفیت میشه تهیه کرد 

درود

بنده آشنایی ندارم با محصولاتشون ولی این یه مورد که دیدم الحق و الانصاف خوب بود. 

Perfumoholic Perfumoholic
1402/11/16

سلام.
این عطری رو که میگید امتحان نکردم، اما چندتا عطر دیگه اش رو که قبلا امتحان کردم، چیزی در حد برندهای کپی کار امارتی بودند و ارزش قیمتی شون هم نهایتا در همون حد یعنی زیر یک میلیون دیدم.

شما هم مجددا تست کند شاید نظرتون تغییر کنه.  خصوصا ببینید که با گذر زمان  کیفیت رایحه اش بد نمیشه

محسن محسن
1402/11/16
در پاسخ به Perfumoholic :

سلام.
این عطری رو که میگید امتحان نکردم، اما چندتا عطر دیگه اش رو که قبلا امتحان کردم، چیزی در حد برندهای کپی کار امارتی بودند و ارزش قیمتی شون هم نهایتا در همون حد یعنی زیر یک میلیون دیدم.

شما هم مجددا تست کند شاید نظرتون تغییر کنه.  خصوصا ببینید که با گذر زمان  کیفیت رایحه اش بد نمیشه

درود

انگار یه سری کار حدود 1 میلیون داره و چندتا حدود 4 تومنی

لاکچری بلک از دسته 4 تومنی هاست.

بله با تأمل امتحان کردم و همین تعجبم از کیفیت بود که موجب شد این سوال رو اینجا بپرسم.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟