مهرداد مهرداد
16
1403/01/23

تنباکویی_آلبالویی_بوزی

درود دوستان 

توی سبک عطرهای تنباکویی (که میل به آلبالویی و یا بوزی بودن دارن) که رایحه‌ی خوش ساخت داشته باشه با پخش و موندگاری بالا

میخواستم اگه نظرتون هست بهم پیشنهاد بدین 

قیمتش مهم نیست ،فقط رایحه شفاف و خوب بعلاوه پخش بالا

●ناکسوس رو تست داشتم قبلا ،رایحه‌ش خیلی خوش ساخته ولی پخش بوش متوسطه 

●اسپایس بمب اکستریم ،رایحه متوسط و پخش نسخه های الان متوسط

●رد توباکو مانسرا ،رایحه مصنوعی ولی پخش خوب  و...

اینها گزینه هاییه که یادم میاد و به اون دلایل از خریدشون منصرف شدم

در حال حاضر با خوندن نظرات فراگرانتیکا و سایت این دوتا کار نظرم هست

دنیل خوزه امبر تاباک و وانیل هاوان ( بلایند بای میخوام بکنم ،از پخش بوشون مطمئن نیستم )

با این اوصاف اگه پیشنهادی داشته باشین ممنون میشم 🌷

مهرداد مهرداد
1403/01/23
در پاسخ به دانیال :

متشکر

Mercedes Mercedes
1403/01/23

بولگاری من این بلک رایحه خیلی زیبایی داره اما پخش و ماندگاری مورد نظر رو نداره 

مهرداد مهرداد
1403/01/23
در پاسخ به Mercedes :

بولگاری من این بلک رایحه خیلی زیبایی داره اما پخش و ماندگاری مورد نظر رو نداره 

ممنون از شما

شخصا از این جنس تنباکو آلبالویی خوشم نمیاد

ولی شما که علاقمندید و محدودیت مالی هم منظور نکردید وانیل هاوان بگیرید که هم در گرید مواد سازنده و کیفیت ساخت و قدرت ماندگاری و پراکنش از آلترناتیو دیگر بهتر است

مهرداد مهرداد
1403/01/24
در پاسخ به علی فرد :

شخصا از این جنس تنباکو آلبالویی خوشم نمیاد

ولی شما که علاقمندید و محدودیت مالی هم منظور نکردید وانیل هاوان بگیرید که هم در گرید مواد سازنده و کیفیت ساخت و قدرت ماندگاری و پراکنش از آلترناتیو دیگر بهتر است

آره وانیل هاوان قلقلکم داد چنبار ،چند وقت پیش میخاستم بگیرم ،موجود نداشتن 

در هر صورت بازم بلایند بایه و شناختی هم ندارم

ممنون از محبتتون🌷

مهربد مهربد
1403/01/24

دوست خوبم سلام

دنیل خوزیر امبرتاباک رو جدیدا تست داشتم و واقعا در این سبک کار بسیار خوبیه و پخش بو و ماندگاری بسیار خوبی داره اما به هرحال در این سبک یک رایحه تکراری و تقریبا میشه گفت کپی محسوب میشه

اگر بتونید هرود بچ کد قدیم رو پیدا کنید واقعا عالیه(نسخه های جدید پخش و ماندگاری فاجعه باری دارن)

در این سبک،کاستوم نشنال هوم هم حضور داره که عطارش دومینیک روپیون هستش و قیمت مناسبی داره(پخش و ماندگاری هم عالیه)

بهتون پیشنهاد میکنم خلطاط نایت رو هم تست بفرمایید که از نواوران این سبک هستش(لانچ ۲۰۱۶)البته به نظرم رایحه کمی متمایل به سمت بانوان هستش ولی از اونجایی که سلایق متفاوته،تستش خالی از لطف نخواهد بود.همین دنیل خوزیر امبرتاباک هم به نظرم شباهت بسیار زیادی به خلطاط نایت داره(دکانت این کار رو ع.ط.ر چ.ی داره)

دو تا عطر دیگه هم هستن که نت البالو ندارن اما حس و حالی از بوی البالو داخلشون وجود داره

گلدن دالا و تونی ایومی از برند زرجوف(تونی ایومی حالت بوزی هم داره ولی از اونجایی که رز داره نیاز به تست داره)

مهرداد مهرداد
1403/01/24

درود آقا مهربد 

حدود ۴_۵ تا عطر هست مد نظرم که مشخص نیست کدومو از بینشون بلایند بای کنم 

اون کاستوم هم که گفتین چون فری د اوم رو تست کردم چند وقت پیش با اون همه تعریفی که ازش شنیدم ،صمغی_ دودیه ،اصلا اون چیز که فکر میکردم نبود و خیلی تو ذوق زن و خام بود برام ،بخاطر همین فعلن فکر نمیکنم برم سمت این برند

امبرتاباک فقط میمونه و بحث پرفورمنس نسخه‌های الانش

ممنونم از پیشنهادتون 

مهرداد مهرداد
1403/01/24
در پاسخ به جهاندیده :

ممنونم

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی