محمد ا... محمد ا...
11
1403/02/05

فروشگاه برای خرید ادکلن برند الحمبرا

سلام دوستان

از کجا میشه ادکلن اصل الحمبرا مگارا و الحمبرا سپتر برونزیت خرید ؟ چند تا سایت میشناختم همه زدن ناموجود

ممنون

Pooria Pooria
1403/02/05

بهترین راه سرچ توی گوگل و سایتهایی مثل ترب و ایمالز هست

دانیال دانیال
1403/02/05

بندر رو سرچ کنید

در پاسخ به Pooria :

بهترین راه سرچ توی گوگل و سایتهایی مثل ترب و ایمالز هست

پوریا جان دنبال سایتی هستم که معتبر هم باشه ، چون متاسفانه فیک هم زیاد شده

یکی تو تهران و یکی هم بندرعباس با قیمت خوبی حوالی ۱.۵ موجود دارند و از جفتشون خرید داشتم و معتبرند

در پاسخ به علی فرد :

یکی تو تهران و یکی هم بندرعباس با قیمت خوبی حوالی ۱.۵ موجود دارند و از جفتشون خرید داشتم و معتبرند

میشه لطف کنید اسمشونو بگید

مهریار مهریار
1403/02/05

با درود - در بندر عباس  و به نام ، ر و ی  ا   ... پ ر..م  ، بنده ازشون دو سه مورد خرید کرده ام و بسیار خوب بوده ، با این حال بنده یک الحمبرا مگاره  ۵۰ میل ازشون خرید کردم که  کمتر ده پاف استفاده  کرده ام اگر  دوست داشتید تقدیم می کنم

در پاسخ به محمد ا... :

میشه لطف کنید اسمشونو بگید

به امید تایید توسط مدیریت

ال.سا پرفیوم

خوش آ.ا

پاساژ پلاسکو، طبقه ۱۴. فقط یک عطرفروشی اونجاست که اگه ازش خرید کنی دیگه جای دیگه ای نمیری‌ 

در پاسخ به مهریار :

با درود - در بندر عباس  و به نام ، ر و ی  ا   ... پ ر..م  ، بنده ازشون دو سه مورد خرید کرده ام و بسیار خوب بوده ، با این حال بنده یک الحمبرا مگاره  ۵۰ میل ازشون خرید کردم که  کمتر ده پاف استفاده  کرده ام اگر  دوست داشتید تقدیم می کنم

اگه منظورتون رو درست فهمیده باشم این فروشگاه در حال حاضر هر دو تا رو زده ناموجود ، جسارتا میخواستم نو بخرم ، بازم ممنون

در پاسخ به علی فرد :

به امید تایید توسط مدیریت

ال.سا پرفیوم

خوش آ.ا

دومی که رو که اصلا متوجه نشدم ، اولی هم فروشگاهی با این اسم ندیدم با اسم ا . ل. ی . س . ا . پ . ر . ف . ی. و . م . دیدم همین منظورتون هست ؟

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟