حمید حمید
4
1403/02/11

عطر همه پسند هایپ نشده

باسلام خدمت اساتید محترم.بنده تردد بسیاری با وسایل نقلیه عمومی خصوصا بی ارتی دارم.عجالتا خیلیبا دنیای عطر بیگانه هستن و ممکن هست عطر غذیتشان کند.مثلا من در وسط زمستان یک عطر چرمی استفاده کردم و بازخورد بد دیدم.چه عطری را اساتید پیشنهاد میکنند که بازخورد خوب داشته باشد و ایضا تکراری هم نباشد

حمید حمید
1403/02/12
در پاسخ به دانیال :

آقا دانیال دست شما درد نکنه که همیشه جوابگو هستید

سلام و عرض ادب حمید خان

دقیقا چون منم مثل شما با وسایل نقلیه عمومی بخصوص مترو زیاد رفت وآمد دارم خیلی روی استفاده از عطر در این فضاها حساسم که آزار نده کسی رو.

این دو لیستی که خدمتت میدم طبق تجربه و تست و استفادم بهترین گزینه ها برای امثال ماست که غیر از خود سلیقه و احترام به فضای دیگران رو هم باید مد نظر قرار بدیم .

لیست اول گزینه های اقتصادی و لیست دوم گزینه های گران تر اما جذاب تر هستن که بهت پیشنهاد میکنم ، اینم اضافه کنم همشون در عین همه پسندی هایپ هم حداقل در برای عموم نشدن و عطربازها میشناسنشون و اکثرا کارهای خنک هستن و با خیال راحت میتونی خرید کنی 

امیدوارم مفید باشه برات .

لیست اقتصادی بترتیب کیفیت و زیبایی رایحه :

Al Ameed #لطافه العمید Al Ameed 

Jaguar Classic #جگوار کلاسیک مردانه (جگوار آبی) Jaguar Classic 

Qaed Al Fursan #لطافه قاید ال فرسان Qaed Al Fursan 

لیست گرون تر ها بترتیب :

Light Blue Eau Intense Pour Homme #دولچه گابانا لایت بلو او اینتنس پور هوم Light Blue Eau Intense Pour Homme 

Portrayal Man #آمواج پرتریل مردانه Portrayal Man 

Beach Hut Man #آمواج بیچ هات من Beach Hut Man 

EGE / ΑΙΓΑΙΟ #نیشان اژه ( اگه ) EGE / ΑΙΓΑΙΟ 

حمید حمید
1403/02/13
در پاسخ به امیرعلی نجاتی :

سلام و عرض ادب حمید خان

دقیقا چون منم مثل شما با وسایل نقلیه عمومی بخصوص مترو زیاد رفت وآمد دارم خیلی روی استفاده از عطر در این فضاها حساسم که آزار نده کسی رو.

این دو لیستی که خدمتت میدم طبق تجربه و تست و استفادم بهترین گزینه ها برای امثال ماست که غیر از خود سلیقه و احترام به فضای دیگران رو هم باید مد نظر قرار بدیم .

لیست اول گزینه های اقتصادی و لیست دوم گزینه های گران تر اما جذاب تر هستن که بهت پیشنهاد میکنم ، اینم اضافه کنم همشون در عین همه پسندی هایپ هم حداقل در برای عموم نشدن و عطربازها میشناسنشون و اکثرا کارهای خنک هستن و با خیال راحت میتونی خرید کنی 

امیدوارم مفید باشه برات .

لیست اقتصادی بترتیب کیفیت و زیبایی رایحه :

Al Ameed #لطافه العمید Al Ameed 

Jaguar Classic #جگوار کلاسیک مردانه (جگوار آبی) Jaguar Classic 

Qaed Al Fursan #لطافه قاید ال فرسان Qaed Al Fursan 

لیست گرون تر ها بترتیب :

Light Blue Eau Intense Pour Homme #دولچه گابانا لایت بلو او اینتنس پور هوم Light Blue Eau Intense Pour Homme 

Portrayal Man #آمواج پرتریل مردانه Portrayal Man 

Beach Hut Man #آمواج بیچ هات من Beach Hut Man 

EGE / ΑΙΓΑΙΟ #نیشان اژه ( اگه ) EGE / ΑΙΓΑΙΟ 

سلام جناب نجاتی

خیلی ممنونم از توضیحات کامل و معرفی عطرهای ناب

حقیقتش یکبار امبر لدر زده بودم با اینکه جزو عطرهای کنترل شده چرمی هست ولی خیلی بد برای من بازخورد داشت.خب انتظاری بیش از این هم نیست چون مشامها آماتور هستند و آشنایی ندارند

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟