علی احمد علی احمد
13
1403/02/28

آنلاین‌شاب معتبر

دورد دوستان 

بجز سایت خوب عطرافشان که یه رفرنس خوب تو زمینه عطر هست و البته منبع دکانت و عطرهای واقعا اورجینال👍🏻

کدوم فروشگاه های آنلاین رو توصیه میکنید که معتبر باشن تو زمینه دستریز، دکانت و حتی ادکلن اورجینال؟ و اینکه به نظرتون چطور بفهمم یه دکانت اصل یا فیک 

دانیال دانیال
1403/02/29

بازم عطر افشان 

*_* *_*
1403/02/29

حضوری  برید جایی تست کنید  تا  ببینید دکانتتون اصله یا نه

مهربد مهربد
1403/02/29

سلام

در زمینه دکانت ت.ی.ا.م.ی.ت.و معتبر ترین جاست

راه خاصی برای درک این موضوع که دکانتتون فیکه یا اصل وجود نداره مگر اینکه قبلا اصل اون رایحه رو تست کرده باشید

بهترین راه حل اینه که صرفا از جاهای معتبر خرید کنید تا خیالتون راحت باشه 

در پاسخ به دانیال :

بازم عطر افشان 

سلام دانیال جان 

ممنونم ازت که همیشه پاسخگو هستی🌺 

در پاسخ به *_* :

حضوری  برید جایی تست کنید  تا  ببینید دکانتتون اصله یا نه

سلام و ارادت 

متاسفانه گاهی هم وقت نیست هم ادم شک میکنه بعد هم خودم شخصا یکم خجالت میکشم برای دکانت حضوری برم 

این همه به اصطلاح بو کنیم و تست کنیم اخرش یه دکانت بگیرم بیام بیرون😁😁 البته این خجالت و کم رویی متاسفانه خوب نیست و نقد بهش قطعا وارده

در پاسخ به مهربد :

سلام

در زمینه دکانت ت.ی.ا.م.ی.ت.و معتبر ترین جاست

راه خاصی برای درک این موضوع که دکانتتون فیکه یا اصل وجود نداره مگر اینکه قبلا اصل اون رایحه رو تست کرده باشید

بهترین راه حل اینه که صرفا از جاهای معتبر خرید کنید تا خیالتون راحت باشه 

ارادت مهربد جان 

اشتباه نکنم اصفهان این آنلاین شاپ ک اسم بردید؟ 

من خـ.. چی رو خیلی تو اینستا دیدم و البته عطر آمـ...

یه فروشگاهی هم تازگیا اشنا شدم ر.ی.ح.ا 

اینا رو واقعا دیدم خوشبختانه هم فعالیت خوبی دارن تو فضای مجازی هم تلاش خوبی میکنن در راستای گسترش مفهوم عطر و ادکلنا دقیقا شبیه خود عطرافشان و به نظرم قابل اعتماد باشن اما ازشون تاحالا واقعیتش خریدی نداشتم. از عطرافشان یادمه قبلا مون بلن لجند و ازارو کروم خریده بودم.

به قول معروف میایم تو عطرافشان درباره یه ادکلن میخونیم میفهمیم ۹۰ درصد نظرات شبیه هم هست و یه مفهوم رو میرسونن پس میشه به عنوان یه رفرنس خوب به سایت نگاه کرد که اگه تو اون لحظه تست عطر با نظراتی ک قبلا خوندیم خیلی تفاوت داشت یه جای کار میلنگه.

*_* *_*
1403/02/29
در پاسخ به علی احمد :

سلام و ارادت 

متاسفانه گاهی هم وقت نیست هم ادم شک میکنه بعد هم خودم شخصا یکم خجالت میکشم برای دکانت حضوری برم 

این همه به اصطلاح بو کنیم و تست کنیم اخرش یه دکانت بگیرم بیام بیرون😁😁 البته این خجالت و کم رویی متاسفانه خوب نیست و نقد بهش قطعا وارده

درست میگی .ادم  سمپل  از جای  معتبر بخره   راحتتره. حداقل  منتی روو سرش  نیست. 

حالا  طبق تجربه  چند جا رو بهت میگم  بدون شک  ازشون  خرید کن.

۱.عطر افشان.

۲. ر.ی.ح.ا

۳.ت.ی.ا.م.ی.ت.و

۴.ا.ی.ر.ا.ن.و.س

۵.پ.ا.پ.ر.ی.ا

۶.ع.ط.ر.آ.م.ی.ن

در پاسخ به *_* :

درست میگی .ادم  سمپل  از جای  معتبر بخره   راحتتره. حداقل  منتی روو سرش  نیست. 

حالا  طبق تجربه  چند جا رو بهت میگم  بدون شک  ازشون  خرید کن.

۱.عطر افشان.

۲. ر.ی.ح.ا

۳.ت.ی.ا.م.ی.ت.و

۴.ا.ی.ر.ا.ن.و.س

۵.پ.ا.پ.ر.ی.ا

۶.ع.ط.ر.آ.م.ی.ن

سلام مجدد

واقعا ممنونم ازتون🌺🌺 

خودم شخصا بجز عطرافشان ک کارش درسته واقعا بدون حرف و حدیثی حس خوبی از عطرآمـ... و ر.یح.ا میگیرم.

باز عطرافشان تخفیف خوب میزاره اما ر.یح.ا قیمت نجومی😑😑😑😑 ولی خب یه حُسنی ک داره دیده باشید نسخه های مثلا ۲۰۰ میل یا ۳۰۰ میل حتی داره 

HoHi HoHi
1403/03/08

من خودم اذ پرف.ی.وم شاپ..ینگ زیاد خرید کردم با مدیریت آقای عباسی . با اینکه اینجا هم زیاد دیدم که از کار این فروشگاه ایراد گرفتن.
اما به نظر من که بیشتر ادکلن ها و دستریزها و دکانت هام رو با قیمت مناسب از این فروشگاه خریدم دستریز و دکانت هاشونم اصل بودن 
حتما امتحان کنید

در پاسخ به HoHi :

من خودم اذ پرف.ی.وم شاپ..ینگ زیاد خرید کردم با مدیریت آقای عباسی . با اینکه اینجا هم زیاد دیدم که از کار این فروشگاه ایراد گرفتن.
اما به نظر من که بیشتر ادکلن ها و دستریزها و دکانت هام رو با قیمت مناسب از این فروشگاه خریدم دستریز و دکانت هاشونم اصل بودن 
حتما امتحان کنید

ارادت دوست خوبم👍🏻🌹ممنونم از نظرتون چشم حتما🌹🌹

میدونید یه واقعیت هست اونم اینکه خیلی از فروشگاه ها واقعا جنس اصل میدن به مشتری مثل همین فروشگاهی که نام بردید ولی موقع دکانت بنا به خاصیت شیمیایی که توساخت عطرها بکاربرده شده ممکن دکانت با باتل اصلی متفاوت باشه برای همین ناخودگاه فکر میکنیم گاها دکانت عطری که گرفتیم فیکِ

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟