شناخت عطر مورد علاقه

سلام به عطر دوستان عزیز 

میخواستم بپرسم برای شناخت اینکه چه عطری دوست دارم و چه طبعی و چه رایحه ای از کجا شروع کنم چجوری متوجه شم چی دوست دارم البته اضافه کنم که از عطر تند و غلیظ خوشم نمیاد عطری که ملایم باشه و پخش بوش هم خوب باشه تم خنکی هم داشته باش اگه هم گرم باشه آزار دهنده نباشه

به صورت طبیعی از عطر گل اقاقیا و عطر کتاب تازه خریده و بوی صابون و تمیزی خوشم میاد 

[EDITED] 1403/02/30 15:36

سعی کنید نسبت به بودجه تون عامه پسند ترین انتخاب ممکن رو خربداری کنید که خب توی پرفروش ترین عطرهای زنانه مثلا لالیک هستش و لیست کاملش رو توی همین سایت میتونید ببنید که چیا پرفروش هستن و بعد در انتخاب های بعدی سلیقه بیشتری به خرج بدید و انتخاب های تازه تری کنید.

در پاسخ به چیناسکی :

سعی کنید نسبت به بودجه تون عامه پسند ترین انتخاب ممکن رو خربداری کنید که خب توی پرفروش ترین عطرهای زنانه مثلا لالیک هستش و لیست کاملش رو توی همین سایت میتونید ببنید که چیا پرفروش هستن و بعد در انتخاب های بعدی سلیقه بیشتری به خرج بدید و انتخاب های تازه تری کنید.

ممنونم از راهنماییتون

سلام و درود 

به فروشگاه هایی معتبری که تست دارند برید و ادکلن هارو تست کنید از هر کدوم که خوشتون اومد بنویسید و درمورد نت های کار تحقیق کنید معمولا از نت های مشابه در کار های دیگه هم خوشتون میاد به همین ترتیب پیش برید برای فصل های مختلف 

در پاسخ به سورنا مقدم :

سلام و درود 

به فروشگاه هایی معتبری که تست دارند برید و ادکلن هارو تست کنید از هر کدوم که خوشتون اومد بنویسید و درمورد نت های کار تحقیق کنید معمولا از نت های مشابه در کار های دیگه هم خوشتون میاد به همین ترتیب پیش برید برای فصل های مختلف 

ممنون از شما

سلام اول چوبی آبزی ها و معطر آبزی ها را تست کنید. در همین سایت موجود است

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟