معرفی عطر

سلام و وقت بخیر

میشه یک عطر بین ۲.۵۰۰ تا ۳ تومن که ماندگاری و پخش بو خوبی داشته باشه بهم معرفی کنید ؟ ترجیحا هم خنک باشه

در پاسخ به دانیال :

لالیک نسخه اسپرت انکر نویر چطور هست ؟

سلام دوست عزیز

با احترام به دانیال عزیز چون روی پراکنش و ماندگاری تاکید دارید بنظر من آزارو کروم و هم انکر اسپورت نمیتونن اقناع کنن شمارو. 

تا این سقف قیمت باید سراغ کارهای لطافه و الحمبرا و زارا و جیپارلیس و پاریس بلو برید و انصافا هم گزینه های خوبی دارند.

لطافه القیم سیلور

الحمبرا سپتر برونزیت

الحمبرا ژان لووه ایمورتال

جیپارلیس لهوم اینتنس بلو

پاریس بلو آویاتور

پاریس بلو ریچ من آکوا 

با این بودجه میتونین نسخه حجم پایین کنزو هوم ادوتویلت اینتنس بگیرید که هم رایحه تابستونی یونیک و جذاب داره و هم قدرت بالا. حجم ۵۰ میلش چون خیلی قوی هست راحت میتونین بیش از یک تابستون باهاش سرکنید. 

اگر هم مشابهت با عطرای معروف دغدغه ای ایجاد نمیکنه عطری مشابه اونتوس هست که کیفیت بالا در کنار قدرت خوب ارائه میده بنام l'orientale fragrances Evanos

که با حدود ۲.۵ قابل تهیه است. 

موفق باشید

درود اگر قصد خرید ازارو کروم دارین نسخه لیمیت ادیشن تهیه کنید ماندگاری و پخش بهتری داره رایحه جزئیات بیشتری داره کمی فرشتر و سبز شده قیمیتشم تفاوت زیادی نداره

در پاسخ به علی فرد :

سلام دوست عزیز

با احترام به دانیال عزیز چون روی پراکنش و ماندگاری تاکید دارید بنظر من آزارو کروم و هم انکر اسپورت نمیتونن اقناع کنن شمارو. 

تا این سقف قیمت باید سراغ کارهای لطافه و الحمبرا و زارا و جیپارلیس و پاریس بلو برید و انصافا هم گزینه های خوبی دارند.

لطافه القیم سیلور

الحمبرا سپتر برونزیت

الحمبرا ژان لووه ایمورتال

جیپارلیس لهوم اینتنس بلو

پاریس بلو آویاتور

پاریس بلو ریچ من آکوا 

با این بودجه میتونین نسخه حجم پایین کنزو هوم ادوتویلت اینتنس بگیرید که هم رایحه تابستونی یونیک و جذاب داره و هم قدرت بالا. حجم ۵۰ میلش چون خیلی قوی هست راحت میتونین بیش از یک تابستون باهاش سرکنید. 

اگر هم مشابهت با عطرای معروف دغدغه ای ایجاد نمیکنه عطری مشابه اونتوس هست که کیفیت بالا در کنار قدرت خوب ارائه میده بنام l'orientale fragrances Evanos

که با حدود ۲.۵ قابل تهیه است. 

موفق باشید

سلام و عرض ادب، جیپارلیس لهوم اینتس بلو و پاریس بلو رایحه شبیه کدوم عطر هست؟

در پاسخ به مهدی کنعانی :

سلام

جیپارلیس لهوم اینتنس بلو مشابه بلو شنل پارفوم هست. 

آویاتور هم عطری خنک و آبزی چوبی گلی هست ولی نمیدونم مشابه چه عطریه و بعید میدونم به قصد کپی سازی ساخته شده باشه. 

در پاسخ به مهدی کنعانی :

مدتی قبل راجع به ۲ عطر از dumont سوال فرمودید و اگر تهیه کردید در صورت امکان راجع بهشون برام بگید که با تجربه خودم ازشون قیاس کنم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟