کا...ان پرفیوم معتبرهست

سلام دوستان سایت کا...ران پرفیوم یه عطر با قیمت خیلی مناسبی گذاشته خاستم بخرم کسی خرید داشته ازشون اورجینال محصولاشون؟ 

احتمال زیاد بعد از یه هفته بهت میگه یا تموم کردیم یا گمش کردیم یا قیمتش آپدیت نبوده بیا اینم دو برابرش.

من که به هیچ‌وجه دیگه ازش خرید نمی‌کنم.

فرهاد فرهاد
1403/03/14

سلام 

از این فروشگاه تاحالا شخصا خرید نداشتم،  اما از بچه های عطرافشان شنیدم که معتبره

در پاسخ به مهدی دهقان :

احتمال زیاد بعد از یه هفته بهت میگه یا تموم کردیم یا گمش کردیم یا قیمتش آپدیت نبوده بیا اینم دو برابرش.

من که به هیچ‌وجه دیگه ازش خرید نمی‌کنم.

ممنون از شما اگر اینجوری که شما میگید پس باید قبل خرید باهاشون تماس بگیریم قیمت قطعی این عطرر رو بگیریم  من زنگشون. زدم. گفتن یه بار خرید کنی همیشه مشتری ما میشی ولی با نظر شما متفاوت. شد داستان

در پاسخ به فرهاد :

سلام 

از این فروشگاه تاحالا شخصا خرید نداشتم،  اما از بچه های عطرافشان شنیدم که معتبره

سلام اقا فرهاد ممنونم 

فرهاد فرهاد
1403/03/14

خواهش می کنم. یه چیزی رو فراموش کردم بگم، پارسال یک عطر 100 میل رو دیدم قیمت مناسب گذاشتن برا فروش، تماس گرفتم باهاشون برا استعلام و خرید. گفتن که چک میکنیم و باهاتون تماس میگیریم، فرداش مجدد خودم تماس گرفتم، گفتن که  فقط 180 میلشو دارن اونم با قیمت 13 ت.

تو این یک بار تجربه بنده قیمت و موجودی شون به روز نبود (البته نمیشه با یک کالا یا یک خرید نتیجه گیری کرد)

همونطور که عرض کردم غیر از آقا دهقان گرامی، مورد تایید چندتا از بچه های عطرافشان بود

در پاسخ به فرهاد :

خواهش می کنم. یه چیزی رو فراموش کردم بگم، پارسال یک عطر 100 میل رو دیدم قیمت مناسب گذاشتن برا فروش، تماس گرفتم باهاشون برا استعلام و خرید. گفتن که چک میکنیم و باهاتون تماس میگیریم، فرداش مجدد خودم تماس گرفتم، گفتن که  فقط 180 میلشو دارن اونم با قیمت 13 ت.

تو این یک بار تجربه بنده قیمت و موجودی شون به روز نبود (البته نمیشه با یک کالا یا یک خرید نتیجه گیری کرد)

همونطور که عرض کردم غیر از آقا دهقان گرامی، مورد تایید چندتا از بچه های عطرافشان بود

ممنونم یه فروشگاه باید علاوه براینکه محصولاتش اورجینال باشه باید یه  پشتیبانی عالی تر از  اون داشته باشه که اینطور که میفرمایید بزرگترین مشکل این فروشگاه همینه و حتی اگر اورجینال هم باشه سخته تو اینروزا سر و کله هم بزنی با طرف به خاطر آپدیت نبودن سایت من که خودم به هیچ وجه راستش سمت همچین فروشگاه هایی نمیرم طرف وقتی ثبت سفارش میکنه روز بعد کالا باید ارسال بشه حوصله نداریم هزار بار زنگ بزنیم که بازم ممنون از اینکه تجربه تون رو با بنده در میان گذاشتید 

Mahyar Mahyar
1403/03/16

سلام عرض ادب

من خرید نداشتم اما تجربه ام رو با شما در میون میذارم.

بهشون دایرکت دادم دکانت فلان برند رو دارید؟ بعد دو روز با یه لحن سرد و نچسبی جواب دادن که بله. پرسیدم قیمتا چطوره؟ بعد یه روز بصورت ویس قیمت دادن

با خودم گفتم فروشگاهی که هنوز ازشون خرید نکرده پاسخ گویی شون اینطوره! وای به روزی که خرید کنم و اگه یک درصد مشکلی پیش بیاد چطور میخوام این فروشنده رو پاسخگو کنم؟! یعنی مثلا اگه مشکلی پیش بیاد قراره یکی دو هفته فقط منتظر بمونم پیام ها رد و بدل شه تا مشکلمو بهشون تفهیم کنم تا مثلا بخوام جنس رو مرجوع کنم؟!

با خودم گفتم ارزش دردسر نداره. میرم جای دیگه خریدمو مسکنم جایی که به مشتری احترام بایسته و شایسته رو بذارن.

امیدوارم مفید واقع شده باشه

ارادت

در پاسخ به Mahyar :

سلام عرض ادب

من خرید نداشتم اما تجربه ام رو با شما در میون میذارم.

بهشون دایرکت دادم دکانت فلان برند رو دارید؟ بعد دو روز با یه لحن سرد و نچسبی جواب دادن که بله. پرسیدم قیمتا چطوره؟ بعد یه روز بصورت ویس قیمت دادن

با خودم گفتم فروشگاهی که هنوز ازشون خرید نکرده پاسخ گویی شون اینطوره! وای به روزی که خرید کنم و اگه یک درصد مشکلی پیش بیاد چطور میخوام این فروشنده رو پاسخگو کنم؟! یعنی مثلا اگه مشکلی پیش بیاد قراره یکی دو هفته فقط منتظر بمونم پیام ها رد و بدل شه تا مشکلمو بهشون تفهیم کنم تا مثلا بخوام جنس رو مرجوع کنم؟!

با خودم گفتم ارزش دردسر نداره. میرم جای دیگه خریدمو مسکنم جایی که به مشتری احترام بایسته و شایسته رو بذارن.

امیدوارم مفید واقع شده باشه

ارادت

سلام عزیز ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربه تون طرف میره دبی یا کشورای دیگه با دستگاه سکه میندازه از هر عطری اون دستگاه  براش اسپری میکنه لذتشو میبره حالا ما تو ایران یکسره باید دنبال فروشگاه معتبر باشیم تحقیق کنیم موفق باشید دوست خوبم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟