فاطی 🤍 فاطی 🤍
40
1403/03/27

بد ترین عطر ؟؟

سلام دوستان امیدوارم که حال همگی خوب باشه 

من امروز توی اینستاگرام یک پست دیدم که داشت ۱۰ تا از بدترین عطر ها از نظر مردم جهان رو معرفی می‌کرد و واقعا  بعضی از عطراش رو خیلی دوست داشتم مثل   باکارات رژ ،کوکو چنل ، لانکوم لاویه بل و ساوج دیور و ... و این سایتی که این نظرات رو منتشر کرده مثل اینکه توی اوروپا و آمریکا خیلی معتبر و معروفه. 

حالا میخوام بدونم شما کدم عطر رو حتی اگه بهتون پول بدن ازش استفاده نمی کنید 😂🤦🏻‍♀️

خودم Narciso Rodriguez for Her EDP #نارسیس رودریگز فور هر پرفیوم Narciso Rodriguez for Her EDP ​​​Play For Her #جیونچی پلی زنانه Play For Her 

در پاسخ به خاطرات یک گور کن :

سلام از دیور فارنهایت متنفرم!! بوی گازوییل و خیار میده

واییی  هم من هم مامانم ازش متنفریم همیشه به شوخی به مامانم میگم وقتی بابام ازش میزنه ، انگار رفتیم خونه دعا نویس دعا درست کنیم یه همچین حسی به ادم میده نگار جادو گرا ازش میزنن🤣🤣🤣🤣

در پاسخ به دانیال رادمنش :

نه چندان ارتباطی باهم ندارن مفیستو مرکباتی و فِرش و خنکه ولی اینترلود ادویه ای و نقطه مقابل فرش بودنه ترنج هم که ذکر شده من بیشتر بوی لیمو خشک شده یا لیموعمانی احساس کردم نه ترنج تازه و فرش

در مورد ایسی میاکه بلو هم وایب عرق بدن میگیرم ازش و مورد پسندم نبوده

دیور هم زیادی شیرینه و مهمتر اینکه بوی لوازم آرایش میده و اصلا برام قابل درک نیس چرا مرد باید بوی لوازم آرایش بده هردو این موردا باعث میشه بگم بنظرم بیشتر برای خانوما مناسبه

آها آخه جعبه عطرش شبیش بودم گفتم شاید بو ها شون یکی باشه

دومی رو هم که کلا نمیشناسم

و دیقاا دیور هم  به این دلیل خیلی بین خانم ها محبوبه 😂

اتفاقاً برنامه دارم عطر کرید فلور رو تست کنم یه نظرم خیلی عطر نازیه 😅😂

*_* *_*
1403/03/28
در پاسخ به فاطی 🤍 :

پس واجب شد هرچه سریعتر تستش کنم چون به نصبت نوت هایی که داشت من می‌پسندیدمش 

یعنی  این توصیفی که  من  کردم رو واقعا   دوس داری؟

در پاسخ به Amir :

خیلی شیکه 🤭

در پاسخ به *_* :

یعنی  این توصیفی که  من  کردم رو واقعا   دوس داری؟

نه از قبل برنامه داشتم تستش کنم  و الانم که اینو گفتید بهتره هر چه سریع تر تستش کنم ببینم چه بویی میده 😅

آرامیس آرامیس
1403/03/29

این عطرها رو حتی مجانی هم بدن یکبار هم استفاده نمیکنم

Pauline #رانس 1795 پولین Pauline 

Gucci Flora EDP for women #گوچی فلورا ادو پرفیوم زنانه Gucci Flora EDP for women 

Gucci Rush #گوچی راش Gucci Rush 

Versace Woman #ورساچه وومن Versace Woman 

Love in Black #کرید لاو این بلک Love in Black 

حتی دکانت شونم بیشتر از یکبار نتونستم تست کنم

نمی‌دونم چه بویی میده

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟