Farnaz Farnaz
18
1403/04/07

عطر دست ریز

درود بر دوستان عطر افشانی

برای خرید عطر دست ریز به جز سایت معروف (ت.ی....ت.و) دو سایت (س.ی.ن.ت.ی.ا) و (ع.ط.ر.ا.م.ی.ن) معتبر هستند؟ اگر مورد دیگه ای هم می شناسید معرفی کنید. 

سپاس

مهربد مهربد
1403/04/07

سلام

ا.ی.ر.ا.ن.و.س 

پ.ر.ف.ی.و.م ش.ا.پ.ی.ن.گ

Ali Ali
1403/04/07

سلام دوست عزیز

من از عط.ر ا.می.ن خرید داشتم و کاملا راضیم

بنده از ر.ی.ح.ا و خلیـ**چی میگیرم و مورد اطمینان هستند

آرامیس آرامیس
1403/04/07

ا ی ر ا ن و س

ر ی ح ا

من فقط از این دو فروشگاه خرید دارم و همه اصل هستن از هر کدوم حدود پنجاه یا بیشتر دکانت تا الان خریدم که ا ی ر ا ن و س همه رو درست فرستادن ر ی ح ا هم حدود پنجاه تا دکانتی که خریدم رو درست فرستادن فقط یک عطر و گمونم دکانت عطر مارک جکوبز هانی رو اشتباهی به جای مارک جاکوبز دیسی درم فرستادن البته مطمین نیستم از روی لیست روایح اینجوری حس کردم که عطر هانی باشه

[EDITED] 1403/04/08 12:13

سلام دوست عزیز. من سایت (ر ی ح ا) را با اطمینان میگم که تمامی دکانت هاش اصل و اورجینال هستند. کمی از جاهای دیگه گرونتره ولی از اصل بودن دکانت ها و کلیه محصولاتشون کاملا مطمعن هستم.

سلام ارادت

ع.ط.ر.ا.م.ی.ن قطعا از نظر اصالت محصول و قیمت کمتر نسبت به بقیه انتخاب بهتری هستش

خودمم بیشتر از ۳۰ تا دکانت ازشون خریدم و معتبر و منظم هستن

Amouagism Amouagism
1403/04/09

ع.ط.ر.ام.ی.ن و ت.ی.ام.یتو شک ندارم که اصل فروش هستن و من خریدامو ازین دوتا میکنم ... در مورد ا.ی.ر.ا.ن.و.س مطمئن نیستم چون سمپل اینترلود خریدم که به پخش و ماندگاری انفجاری معروفه و این سمپل اصلا به درد نمی‌خورد و انگار آب بسته بودن بهش ( حالا اینکه سمپل فیک بود یا تولیدات جدید اینطورین نمیتونم نظری بدم ) خ.ل.ی.ف چ.ی دکانت لالیک سفارش دادم مث آب بود و دو ثانیه هم ماندگاری و پخش نداشت بازم میگم نمی‌دونم اینا فیک بودن یا مشکل از تولید کننده اصلیه ... در ضمن به هیچ عنوان از ا.ی.ر.ان دکانت و ع.ط.ر.ی.ن ا.س.ت.ور و ر.و.ی.ال ک.ل.ن خرید نکن که اینارو مطمئن هستن فیک فروشن

Farnaz Farnaz
1403/04/09
در پاسخ به مهربد :

سلام

ا.ی.ر.ا.ن.و.س 

پ.ر.ف.ی.و.م ش.ا.پ.ی.ن.گ

سلام آقا مهربد

ممنون، تعریف مورد اول رو هم زیاد شنیدم.

Farnaz Farnaz
1403/04/09
در پاسخ به Ali :

سلام دوست عزیز