Farnaz Farnaz
18
1403/04/07

عطر دست ریز

درود بر دوستان عطر افشانی

برای خرید عطر دست ریز به جز سایت معروف (ت.ی....ت.و) دو سایت (س.ی.ن.ت.ی.ا) و (ع.ط.ر.ا.م.ی.ن) معتبر هستند؟ اگر مورد دیگه ای هم می شناسید معرفی کنید. 

سپاس

Farnaz Farnaz
1403/04/09
در پاسخ به آرامیس :

ا ی ر ا ن و س

ر ی ح ا

من فقط از این دو فروشگاه خرید دارم و همه اصل هستن از هر کدوم حدود پنجاه یا بیشتر دکانت تا الان خریدم که ا ی ر ا ن و س همه رو درست فرستادن ر ی ح ا هم حدود پنجاه تا دکانتی که خریدم رو درست فرستادن فقط یک عطر و گمونم دکانت عطر مارک جکوبز هانی رو اشتباهی به جای مارک جاکوبز دیسی درم فرستادن البته مطمین نیستم از روی لیست روایح اینجوری حس کردم که عطر هانی باشه

سلام آرامیس خانم 

چقدر عالی :)

برای من جالبه بدونم وقتی تعداد زیاد رایحه تست میشه، با گذشت زمان همشون در حافظه بویایی ما باقی می مونند؟ یعنی اسم هر کدوم از اون عطرها رو بگم، یادتونه چه رایحه ای دارند؟ 

سایت (ر.ی.ح.ا) عطرهای مینیاتوری هم داره. اونا رو خود شرکت اصلی عطر اورجینال تولید می کنه؟ شما از مینیاتوری های فروشگاه هم تهیه کردید؟ 

Farnaz Farnaz
1403/04/09
در پاسخ به علی پاک عقیده :

سلام دوست عزیز. من سایت (ر ی ح ا) را با اطمینان میگم که تمامی دکانت هاش اصل و اورجینال هستند. کمی از جاهای دیگه گرونتره ولی از اصل بودن دکانت ها و کلیه محصولاتشون کاملا مطمعن هستم.

سلام جناب پاک عقیده

از خانم آرامیس هم پرسیدم که سایت (ر.ی.ح.ا) عطرهای مینیاتوری هم داره، اونا رو هم شرکت اصلی عطر اورجینال تولید می کنه؟ چون تمام عطرهای مینیاتوری که دیدم تولید شرکت های دیگه ای بودند.

Farnaz Farnaz
1403/04/09
در پاسخ به متین جعفری :

سلام ارادت

ع.ط.ر.ا.م.ی.ن قطعا از نظر اصالت محصول و قیمت کمتر نسبت به بقیه انتخاب بهتری هستش

خودمم بیشتر از ۳۰ تا دکانت ازشون خریدم و معتبر و منظم هستن

سلام جناب جعفری

ممنون از شما.

انتخاب دوم من هم همین سایت بود که شما و دوستان دیگر راهنمایی کردید.

Farnaz Farnaz
1403/04/09
در پاسخ به Amouagism :

ع.ط.ر.ام.ی.ن و ت.ی.ام.یتو شک ندارم که اصل فروش هستن و من خریدامو ازین دوتا میکنم ... در مورد ا.ی.ر.ا.ن.و.س مطمئن نیستم چون سمپل اینترلود خریدم که به پخش و ماندگاری انفجاری معروفه و این سمپل اصلا به درد نمی‌خورد و انگار آب بسته بودن بهش ( حالا اینکه سمپل فیک بود یا تولیدات جدید اینطورین نمیتونم نظری بدم ) خ.ل.ی.ف چ.ی دکانت لالیک سفارش دادم مث آب بود و دو ثانیه هم ماندگاری و پخش نداشت بازم میگم نمی‌دونم اینا فیک بودن یا مشکل از تولید کننده اصلیه ... در ضمن به هیچ عنوان از ا.ی.ر.ان دکانت و ع.ط.ر.ی.ن ا.س.ت.ور و ر.و.ی.ال ک.ل.ن خرید نکن که اینارو مطمئن هستن فیک فروشن

سلام

دو مورد اولی که نوشتید در اصالت و قیمت خیلی عالی هستند. با توجه به نظر شما و دوستان دیگر (ع.ط.ر.ا.م.ی.ن و ر.ی.ح.ا) رو حتما امتحان می کنم.

ممنون از شما.

*_* *_*
1403/04/10
در پاسخ به Farnaz :

سلام آرامیس خانم 

چقدر عالی :)

برای من جالبه بدونم وقتی تعداد زیاد رایحه تست میشه، با گذشت زمان همشون در حافظه بویایی ما باقی می مونند؟ یعنی اسم هر کدوم از اون عطرها رو بگم، یادتونه چه رایحه ای دارند؟ 

سایت (ر.ی.ح.ا) عطرهای مینیاتوری هم داره. اونا رو خود شرکت اصلی عطر اورجینال تولید می کنه؟ شما از مینیاتوری های فروشگاه هم تهیه کردید؟ 

سلام  من  خودم  مینیاتوری ازون  سایت  که گفتی  خریدم. اره اصله.روی جعبه  بچ کد داشت.ولی  سایز  مینیاتوری ها خیلی  کوچیکه  اندازه قوطی کبریته😂من  که خیلی دوس داشتم.

*_* *_*
1403/04/10

راستی سایت پ.ا.پ.ر.ی.ا  خرید نداشتم ولی   اکثر سمپل ها  و مینیاتوری هارو داره. دستریزم داره

Farnaz Farnaz
1403/04/10
در پاسخ به *_* :

سلام  من  خودم  مینیاتوری ازون  سایت  که گفتی  خریدم. اره اصله.روی جعبه  بچ کد داشت.ولی  سایز  مینیاتوری ها خیلی  کوچیکه  اندازه قوطی کبریته😂من  که خیلی دوس داشتم.

سلام

پس واقعا مینیاتوری هستند😄 ولی در مقایسه با شیشه بزرگشون خیلی گرونن.

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟