خرید ساواج الکسیر

من میخواستم بدونم ساواژ الکثیر ضعیف شده ؟  ارزش خرید داره از کجا میتونم اصلی تهیه کنم از کجا بدونم اصلی؟  و بچ کد چه سالی خوبه ؟! اولین بار می‌خوام  اصلی بخرم  

الکسیر پرفورمنسش بیست مود هست

اگر شرایط دمایی مناسب باشه تا ده روز هم رو لباس میمونه و باید لباس رو شست

ریفرمورله بشه باید شکرگزار بود!

هرچند ریفرمورله نشده چون یک پروسه مطالعاتی و عملی طولانی و البته گزافه،شرکت ها بیکار نیستند کلی هزینه کنند یک محصول طراحی شده رو بکوبند و از نو بسازند

ساواژ الکسیر زمانی عالیه که تو دمای زیر پنج درجه بپوشید اگر شرایط محیطی رو ندارید توصیه میکنم نخرید چون صرفا پول یک محلول آب و امبروکسان با کمی فلفل رو میدید و متحمل ضرر میشید

برای خرید هم همین عطرافشان معتبرترینه

اگر ر.ی.ح.ا و عطرا.م.ی.ن هم داشتند میتونید ازشون بخرید

در پاسخ به عباس روح‌الامین :

الکسیر پرفورمنسش بیست مود هست

اگر شرایط دمایی مناسب باشه تا ده روز هم رو لباس میمونه و باید لباس رو شست

ریفرمورله بشه باید شکرگزار بود!

هرچند ریفرمورله نشده چون یک پروسه مطالعاتی و عملی طولانی و البته گزافه،شرکت ها بیکار نیستند کلی هزینه کنند یک محصول طراحی شده رو بکوبند و از نو بسازند

ساواژ الکسیر زمانی عالیه که تو دمای زیر پنج درجه بپوشید اگر شرایط محیطی رو ندارید توصیه میکنم نخرید چون صرفا پول یک محلول آب و امبروکسان با کمی فلفل رو میدید و متحمل ضرر میشید

برای خرید هم همین عطرافشان معتبرترینه

اگر ر.ی.ح.ا و عطرا.م.ی.ن هم داشتند میتونید ازشون بخرید

ممنون آقای عباس از پاسخ کامل قانع کننده شما 👌🏽👌🏽

دانیال دانیال
1403/04/22

از محصولات سازگار با مذاق ایرانیان هستش، دلیل اصلی هم ماندگار و پخش بسیار قوی، هر بچ کدی رو که خواستی با خیال راحت بخر.... 

در پاسخ به دانیال :

از محصولات سازگار با مذاق ایرانیان هستش، دلیل اصلی هم ماندگار و پخش بسیار قوی، هر بچ کدی رو که خواستی با خیال راحت بخر.... 

ممنون آقا دانیال ✅

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟