نظرخواهی از دوستان

سلام و عرض ادب ... رفقای عزیز  ایده ای به ذهنم رسیده که معطوف به حمایت شما عزیزان هستش ... از مدیریت عطرافشان خواهشمندم در صورت صلاحدید این پرسش رو منتشر کنه تا ببینیم نظر اهالی عطرافشان چیه ... بسیاری از عطرها رو خیلی از سایت های معتبر که دکانت تهیه میکنیم ندارن نظیر کارهای برند فیلیپو سورچینلی تاور پرفیوم جووی پاریس و ... خیلی از آینده نیش ها و نیش های معروف ... باتل کامل موجوده ولی برای تست و حداقل در حجم یک میل موجود نیستن ... بنده خودم زخم خورده این مورد هستم و برخی از کارها مانند اوپوس ۱۱۴۴ ، لاوز و پرایوت لیبل و .... رو نمیتونم دکانتشونو پیدا کنم . مطمئنم خیلی از شما هم این مشکلو دارین ...حالا این ایده ای که به ذهنم رسیده چیه اینکه من باتل کامل یک عطر رو بخرم و هم خودم رایحه رو بفهمم هم دکانتشو به خواهانش بفروشم فقط اینجا یه مسئله ای هست که من فقط فعلا توان خرید یه باتل رو دارم و در صورت رضایت از حمایت  شما میتونیم به کمک هم عطرهای جدید رو تست کنیم . اگر نظرتون مثبت بود و مدیریت عطرافشان اجازه نشر این پرسش رو داد بیایین زیر همین پرسش نظراتتونو در این مورد بگین . با تشکر 

[EDITED] 1403/05/07 13:30
پاسخ مدیر : سلام فروش از طریق سایت امکان پذیر نیست

نه از طریق سایت که نمی‌فروشم ... من خودم میخرم مثلا لاوز اونوم که خیلیا تستش نکردن از جمله خودم ... به افرادی که مشتاق تست از طریق دکانت هستن حالا از طریق راه ارتباطی مثل اینستا یا تلگرام میفروشم ... دیگه چاره ای نیست جز این واقعا پیدا نمیشه دکانتشون خودمون باید آستین بالا بزنیم ... ولی میگم دیگه باید اهالی عطرافشان هم حمایت کنن 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟