فاطی 🤍 فاطی 🤍
21
1403/05/21

عطر برای دانشگاه

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه دوستان من کلا برای دانشگاه عطر Bright Crystal #ورساچه برایت کریستال ( صورتی ) Bright Crystal  رو استفاده میکنم برای  پاییز و زمستانم دنبال یک عطر توی همین سبک رایحم، فقط معتدل یا گرم باشه 

و اینکه اگر میشه چند تا عطر برای یک دانشجوی روانشناسی معرفی کنید ممنونم 🙏🏻☺️

سلام سرکار خانم 

یه نگاهی هم کاش به ادکلن 

Madurai #ممو مدورای Madurai 

داشته باشید به نظرم برای یک خانم  روانشناس کار جذابی هست 

در پاسخ به سورنا مقدم :

سلام سرکار خانم 

یه نگاهی هم کاش به ادکلن 

Madurai #ممو مدورای Madurai 

داشته باشید به نظرم برای یک خانم  روانشناس کار جذابی هست 

بله خیلی ممنونم

Aho Aho
1403/05/21

به نظرم این دوتا عطر برای دانشگاه انتخاب خوبیه

دانیال دانیال
1403/05/21

حقیقتا تو این سبک مشابه رایحه گرم پیدا کردن خیلی سخته ولی یه عطر معرفی میکنم با توجه به غالب بودن نت های فلورال در عطر محبوبت شما، شاید خوشتون بیاد...

Tresor Midnight Rose #لانکوم ترزور میدنایت رز (ترسر میدنایت رز) Tresor Midnight Rose 

در پاسخ به دانیال :

حقیقتا تو این سبک مشابه رایحه گرم پیدا کردن خیلی سخته ولی یه عطر معرفی میکنم با توجه به غالب بودن نت های فلورال در عطر محبوبت شما، شاید خوشتون بیاد...

Tresor Midnight Rose #لانکوم ترزور میدنایت رز (ترسر میدنایت رز) Tresor Midnight Rose 

سلام خیلی ممنونم اتفاقاً از میدنایتم خیلی خوشم میاد ولی میترسم بقیه رو اذیت کنه 

وایی عجب عطر های خوبی حتما تستشون میکنم 😍

Mahdis Mahdis
1403/05/21

سلام فاطمه جان ؛ الان فیو لیستت رو چك كردم لاتوسكا رو تست داشتي 

بنظرم تا حد خوبي مشابهه و ميتونه از لحاظ پرفورمنسشم راضيت كنه .. نظر خود شما چيه ؟؟

در پاسخ به Mahdis :

سلام فاطمه جان ؛ الان فیو لیستت رو چك كردم لاتوسكا رو تست داشتي 

بنظرم تا حد خوبي مشابهه و ميتونه از لحاظ پرفورمنسشم راضيت كنه .. نظر خود شما چيه ؟؟

سلام مهدیس جان نه تا حالا ارجینالش رو تست نکردم ولی از اونجایی که هم شما پیشنهادش کردی هم آهو جان حتما تست میکنم نسخه شرکتیس رو یه لحظه بو کردم اصلا به دلمم ننشست یه بوی گلی داشت اصلا متوجه نشدم چه بویی میده فقط حس کردم یه گل با بوی خیلی تند بود کردم  

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟