Baby.c.a.t Baby.c.a.t
7
1403/05/24

اعتبارسنجی فروشگاه اینترنتی

سلام

برای خرید برند لطافه دو تا سایت رو مد نظر داشتم

یادم بود اینجا قبلا پرسیده بودن درباره این سایت ها ولی نتونستم تاپیک رو پیدا کنم.بخاطر همین دوباره میپرسم.ممنون میشم راهنمایی کنید🙏🏻

عطر ا.غ.و.ا     و     ه.ی.ر.ا.د پرفیوم 

برند لطافه فیک نداره, با خیال راحت از هرکدوم که ارزون تر بود و دوست داشتین تهیه کنین😁🌻

برند لطافه فیک نداره, با خیال راحت از هرکدوم که ارزون تر بود و دوست داشتین تهیه کنین😁🌻

Baby.c.a.t Baby.c.a.t
1403/05/25
در پاسخ به ‌‌‌🌻🍃 :

خیلی ممنون ازتون🌻

آخه همش تو اینستا میگن تشخیص یارا فیک از اصل😅

البته من نمیخوام یارا بخرم.ولی توی fragrantica هم تو کامنت ها گفتن که مثلا قائدالفرسان unlimited رو خریدن و درش مگنتی نبود، فهمیدن فیک بوده. 

آره منم تو اینستا دیدم😂 سری تولیدات مختلف رو با هم مقایسه میکنن به اسم اورجینال و فیک, بعدم تاکید میکنن مثلا قیمتای زیر یک و نیم تومن صد در صد فیکه😐 والا من از یه جایی که قیمتاش بالا بود و میگفتن اصله, دکانت یارا گرفتم, بعد از یه جایی دیگه که وارد کننده بود باتل کاملشو 770 تومن خریدم(که البه بعد از خرید من قیمتو کرد 750😂🤦‍♀️)؛ باید بگم کیفیت رایحه, پخش بو و موندگاری هییییچ فرقی با اون دکانتش نداره

متاسفانه اینم از سیاستای بازار و تجارته تا یه محصول رو با قیمت دو سه برابری بفروشن! فقطم تو زمینه عطر نیست, حتی تو زمینه اسباب بازی هم زیاد دیدیم😅🤦‍♀️ تو این شرایط اقتصادی, روشِ اخلاق مدارانه ای نیست ولی خب میکنن دیگه:)

سلام

این دو فروشگاه رو نمی‌دونم ولی خودم چندین بار از فروشگاه ن.ا.ر.سی.سو خرید کردم و همگی هم عالی بودن

Baby.c.a.t Baby.c.a.t
1403/05/27
در پاسخ به ‌‌‌🌻🍃 :

آره منم تو اینستا دیدم😂 سری تولیدات مختلف رو با هم مقایسه میکنن به اسم اورجینال و فیک, بعدم تاکید میکنن مثلا قیمتای زیر یک و نیم تومن صد در صد فیکه😐 والا من از یه جایی که قیمتاش بالا بود و میگفتن اصله, دکانت یارا گرفتم, بعد از یه جایی دیگه که وارد کننده بود باتل کاملشو 770 تومن خریدم(که البه بعد از خرید من قیمتو کرد 750😂🤦‍♀️)؛ باید بگم کیفیت رایحه, پخش بو و موندگاری هییییچ فرقی با اون دکانتش نداره

متاسفانه اینم از سیاستای بازار و تجارته تا یه محصول رو با قیمت دو سه برابری بفروشن! فقطم تو زمینه عطر نیست, حتی تو زمینه اسباب بازی هم زیاد دیدیم😅🤦‍♀️ تو این شرایط اقتصادی, روشِ اخلاق مدارانه ای نیست ولی خب میکنن دیگه:)

دقیقا همینو میگن😂 میگن علت گرونی عطر ما اصل بودنشه😅

بله.وضعیت اقتصادی فروشنده ها رو دروغگو کرده متاسفانه 

Baby.c.a.t Baby.c.a.t
1403/05/27
در پاسخ به امیر محمدی :

سلام

این دو فروشگاه رو نمی‌دونم ولی خودم چندین بار از فروشگاه ن.ا.ر.سی.سو خرید کردم و همگی هم عالی بودن

سلام

خیلی ممنون 🙏🏻🌹

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟