Zabihi68 Zabihi68
5
1403/06/03

سایت فروش عطر

درود دوستان

یه مدتی هست که قراره یه سرمایه گذاری تو صنعت عطر انجام بدم و اون اینه که یه سایت و پیچ فروش عطر راه بندازم البته اگه بودجش هرچه زودتر برسه دستم.

از شما دوستان و اساتید خواهش میکنم تو این مسیر اگه اطلاعاتی دارند بهم کمک کنن،اینکه  از کجا شروع کنم،چطور بصورت عمده خریداری کنم،یا اینکه چطور از خارج از کشور با قیمت مناسب بتونم تهیه کنم.راهکارهای بازاریابی و فروشش و اطلاعات دیگه ای که شاید بتونه کمک کنه لطفا بفرمایید.

با تشکر

دانیال دانیال
1403/06/03

بنظرم گستردگی سوال شما خیلی زیاده، هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد... 

سلام 

بنظر من از کم شروع کنید عطر های پرفروش رو سفارش بدین که برند روز باشه مشتری که جذب کردین بعد سراغ مغازه برین اینجوری بهتر البته هرکسی یه  نظری داره 

Zabihi68 Zabihi68
1403/06/07
در پاسخ به دانیال :

بنظرم گستردگی سوال شما خیلی زیاده، هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد... 

دوست محترم شما مطمئن باشید من از چندین جا مشاوره گرفتم،و اگر اینجا هم مطرح کردم خواستم نظر و کمک دوستان عطرافشانی رو هم بدونم.

اتفاقا اینجا مکان مناسبش هست،حداقل نصف جمعیت عطربازای کشور دارن تو این سایت فعالیت میکنن.

شما هم اگه نظر مثبت و سازنده ای نداری لطفا کامنت نذارید.

Zabihi68 Zabihi68
1403/06/07
در پاسخ به مرضیه نجفی :

سلام 

بنظر من از کم شروع کنید عطر های پرفروش رو سفارش بدین که برند روز باشه مشتری که جذب کردین بعد سراغ مغازه برین اینجوری بهتر البته هرکسی یه  نظری داره 

تشکر سرکار خانم🙏

سلام ... من چون عاشق عطر بودم و تقریبا نصف درآمدم رو هر ماه خرج عطر میکردم تصمیم گرفتم خودم عطر عمده بیارم و به دوستان و آشناها بفروشم (این کار رو به عنوان یه سرگرمی بهش نگاه میکنم چون شغل اصلیم چیز دیگه‌ست) ... اینطوری هم یه درامد کوچیکی دارم هم کلی عطر دارم که استفاده کنم ... منم اولش خیلی ترس داشتم از اینکه از کجا شروع کنم و چطوری سفارش بدم ... ولی من اینطوری به این قضیه نگاه کردم که تو بدترین حالت حتی اگه کارم نگیره بازم کلی عطر دارم که استفاده کنم و تا چند سال پول عطر نمیدم ... حدودا شهریور سال ۱۴۰۲ با بودجه ۱۰تومن ۷ ۸ تا عطر (اسانس عطر)  + شیشه و سرنگ و ملزومات عطر رو سفارش دادم ... و الان بعد گذشت یکسال با اینکه نه کانال دارم نه پیج فقط و فقط از طریق تبلیغات دهان به دهان خدارو شکر بازارم خوب بوده ... من خودم بار اول از ب ه ی ن عطر سفارش دادم چون تو گوگل سرچ کردم و اولین سایتی که بالا اومد این سایت بود😅 اگه کمکی چیزی از من ساخته‌ست بفرمایین تا در حد توانم راهنمایی‌تون کنم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟