Amir Amir
12
1403/06/29

خاطرات عطری

سلام و درود 

عطر ها و آهنگ ها به طرز عجیبی خاطرات رو کاملاً زنده میکنن...

میخوام بدونم چه عطرهایی خاطراتتون رو واستون زنده میکنن و با بوییدنشون پرت میشید به خاطراتتون؟؟

و اینکه با چه عطرهایی حس شادی و حس غم پیدا میکنید؟؟

من:

با لیتون انگار دوباره برمیگردم به گذشته ها...

با مفیستو حس شادی و با لالیک انکر نویر حس غم عجیبی پیدا میکنم 

شما چطور؟با چه عطرهایی این حس ها رو پیدا میکنید؟؟

[EDITED] 1403/06/30 12:50
Ali Ali
1403/06/29

سلام دوست عزیز

پگاسوس هر موقع بوش به مشامم میاد منو میبره به 3 سال پیش 

امپر لجند قهوه ای هم یاد یه روزای خاصی میندازه

همچنین نارسیسو فور هیم ادوتویلت و رد توباکو

عطرای دیگه هم هستن اما فقط بعضیاشو گفتم

--------

برای من نارسیسو که اشاره کردم بهش، حس غم و درونگرایی میده. همچنین تق هرمس ادوتویلت

با ورساچه پور هوم هم حس خوب و شادی میگیرم

با پوران هوم پرت میشم به جایی نامعلوم ؛ شبیه قدم زدن توی خزون پاییز و تنهایی غروب جمعه🧡

اولین نگاه عشق رو با تام فورد لاست چری یادم میاد❤️

دراگون فلای زولوجیست تداعی خود بهشته 💚

درود

عطر مون بلان لجند و لالیک انکر نواغ برای من فوق العاده خاطره و غم داره و همچنان دوسشون دارم...

بوگارت ، کاپیتان بلک و بلک افغان که الان ازشون متنفرم منو میبره دوران کودکی و خیلی قدیم و دردناک...

الان در حال حاظر خیلی عطرای مختلف استفاده میکنم ولی رایحه اونتوس و آکوا دی جی پروفومو فقط حس خوبی بهم میدن...

سلام امیر عزیز.

برای من          The Library Collection Opus X #آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس X (آمواژ اپوس 10) The Library Collection Opus X 

و  Midnight Poison EDP #دیور میدنایت پویزن ادو پرفیوم Midnight Poison EDP 

یادآور غم انگیزترین و بدترین روزهای زندگیم هستند.

و عطر زیبای 

Bright Crystal #ورساچه برایت کریستال ( صورتی ) Bright Crystal 

یادآور بهترین- شادترین و قشنگترین روزهای زندگیمه...

آرامیس آرامیس
1403/06/29

این عطرها که مینویسم عطرهای مورد علاقمه :

این عطر من و میبره به خونه بچگیهام خونه ای که توی حیاطش حوض بود و لبه های حوض گلدونهای شمعدونی  و یک  زیرزمین مرموز و تاریک داشت که پر از خرت و پرتهای خاک گرفته بود

L’Ambre des Merveilles #هرمس له آمبر دس مرویلس L’Ambre des Merveilles 

دلیلشو نمیدونم اما عطر گوچی بلوم من و یاد مادرم میندازه که سالهاست بین ما نیست اگر هنوز نفس میکشید  حتما این عطر و براش هدیه میخریدم گوچی بلوم بهترین عطر برای مادرهاست

Gucci Bloom #گوچی بلوم Gucci Bloom 

عطر بولگاری جاسمین نویر برای من یادآور غم و اندوه ، شکست عشقی ، از دست دادن عزیز و اینجور مفاهیمه کلا عطرهایی که رایحه بادوم و به همراه تلخی دارن  به من حس غم و  اندوه میدن البته این عطر جزو عطرهایی که بارها تمدیدش کردم و خیلی دوستش دارم 

Jasmin Noir EDP #بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم Jasmin Noir EDP 

این هم عطریه که هر وقت میخوام انرژی بگیرم و حس خوبی داشته باشم ازش استفاده میکنم عطر شاد و انرژی بخشی هست

Miss Dior Blooming Bouquet #میس دیور بلومینگ بوکت (کریستین دیور میس دیور بلومینگ بوکه) Miss Dior Blooming Bouquet 

با عطر بامبشل هم احساس میکنم بیست سال جوونتر میشم

Bombshell #ویکتوریا سکرت بامب شل Bombshell 

این عطر برند کلینیک به شدت مغرور و جدی هست برای مواقع که بخوام منزوی و تنها و جدی بنظر بیام مناسبه اما زیاد بیرون ازش استفاده نمیکنم توی تنهایی از رایحه عجیب و دوست داشتنیش لذت میبرم برای آقایون هم مناسبه

Aromatics Elixir EDP #کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم Aromatics Elixir EDP 

Amir Amir
1403/06/30
در پاسخ به Ali :

سلام دوست عزیز

پگاسوس هر موقع بوش به مشامم میاد منو میبره به 3 سال پیش 

امپر لجند قهوه ای هم یاد یه روزای خاصی میندازه

همچنین نارسیسو فور هیم ادوتویلت و رد توباکو

عطرای دیگه هم هستن اما فقط بعضیاشو گفتم

--------

برای من نارسیسو که اشاره کردم بهش، حس غم و درونگرایی میده. همچنین تق هرمس ادوتویلت

با ورساچه پور هوم هم حس خوب و شادی میگیرم

سلام علی جان 

متشکرم از پاسخگوییت

برای من هم ورساچه پورهوم حس شادی میاره👍

Amir Amir
1403/06/30
در پاسخ به احمدرضا :

با پوران هوم پرت میشم به جایی نامعلوم ؛ شبیه قدم زدن توی خزون پاییز و تنهایی غروب جمعه🧡

اولین نگاه عشق رو با تام فورد لاست چری یادم میاد❤️

دراگون فلای زولوجیست تداعی خود بهشته 💚

سپاسگزارم از پاسخگوییت

پوران هوم کلا عطریه که خاطرات رو زنده می‌کنه...

Amir Amir
1403/06/30
در پاسخ به متین جعفری :

درود

عطر مون بلان لجند و لالیک انکر نواغ برای من فوق العاده خاطره و غم داره و همچنان دوسشون دارم...

بوگارت ، کاپیتان بلک و بلک افغان که الان ازشون متنفرم منو میبره دوران کودکی و خیلی قدیم و دردناک...

الان در حال حاظر خیلی عطرای مختلف استفاده میکنم ولی رایحه اونتوس و آکوا دی جی پروفومو فقط حس خوبی بهم میدن...

سپاس از پاسخگوییت 🙏

امیدوارم الان هرجا هستی حالت خوب باشه،با اون سه تا عطر هم دلت رو صاف کن

گذشته ها گذشته :)

[EDITED] 1403/06/30 13:33
Amir Amir
1403/06/30
در پاسخ به 🄼🄾🄽🄰 :

سلام امیر عزیز.

برای من          The Library Collection Opus X #آمواج د لایبرری کالکشن اوپوس X (آمواژ اپوس 10) The Library Collection Opus X 

و  Midnight Poison EDP #دیور میدنایت پویزن ادو پرفیوم Midnight Poison EDP 

یادآور غم انگیزترین و بدترین روزهای زندگیم هستند.

و عطر زیبای 

Bright Crystal #ورساچه برایت کریستال ( صورتی ) Bright Crystal 

یادآور بهترین- شادترین و قشنگترین روزهای زندگیمه...

سپاس فراوان از پاسخگوییت مونا بانو

کامنتت رو هم تو صفحه اپوسX هم تو صفحه میدنایت پویزن خوندم و از صمیم قلب بهت تسلیت میگم🖤

تو صفحه ی اپوس 10 بعد از 1 سال و نیم نظرت رو خوندم و واقعاً متأثر شدم و از طرفی دست و دلم به نوشتن نمی‌رفت و از طرفی دیگه بعد از 1 سال و نیم اگه چیزی مینوشتم فقط داغت رو تازه تر میکردم😕

نمیتونم درکت کنم اما فقط میتونم بگم که من رو تو غمت شریک بدون...

امیدوارم به خوبی و خوشی زندگیت رو ادامه بدی و دیگه هیچ اتفاق بدی برات نیفته😍

[EDITED] 1403/06/30 18:32
Amir Amir
1403/06/30
در پاسخ به آرامیس :

این عطرها که مینویسم عطرهای مورد علاقمه :

این عطر من و میبره به خونه بچگیهام خونه ای که توی حیاطش حوض بود و لبه های حوض گلدونهای شمعدونی  و یک  زیرزمین مرموز و تاریک داشت که پر از خرت و پرتهای خاک گرفته بود

L’Ambre des Merveilles #هرمس له آمبر دس مرویلس L’Ambre des Merveilles 

دلیلشو نمیدونم اما عطر گوچی بلوم من و یاد مادرم میندازه که سالهاست بین ما نیست اگر هنوز نفس میکشید  حتما این عطر و براش هدیه میخریدم گوچی بلوم بهترین عطر برای مادرهاست

Gucci Bloom #گوچی بلوم Gucci Bloom 

عطر بولگاری جاسمین نویر برای من یادآور غم و اندوه ، شکست عشقی ، از دست دادن عزیز و اینجور مفاهیمه کلا عطرهایی که رایحه بادوم و به همراه تلخی دارن  به من حس غم و  اندوه میدن البته این عطر جزو عطرهایی که بارها تمدیدش کردم و خیلی دوستش دارم 

Jasmin Noir EDP #بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم Jasmin Noir EDP 

این هم عطریه که هر وقت میخوام انرژی بگیرم و حس خوبی داشته باشم ازش استفاده میکنم عطر شاد و انرژی بخشی هست

Miss Dior Blooming Bouquet #میس دیور بلومینگ بوکت (کریستین دیور میس دیور بلومینگ بوکه) Miss Dior Blooming Bouquet 

با عطر بامبشل هم احساس میکنم بیست سال جوونتر میشم

Bombshell #ویکتوریا سکرت بامب شل Bombshell 

این عطر برند کلینیک به شدت مغرور و جدی هست برای مواقع که بخوام منزوی و تنها و جدی بنظر بیام مناسبه اما زیاد بیرون ازش استفاده نمیکنم توی تنهایی از رایحه عجیب و دوست داشتنیش لذت میبرم برای آقایون هم مناسبه

Aromatics Elixir EDP #کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم Aromatics Elixir EDP 

سپاس از پاسخگوییت خانم آرامیس

بابت مادرتون هم تسلیت عرض میکنم🖤

و اینکه،تو بامبشل هم با شما هم نظرم👍👍

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟