Hediye Hediye
21
1400/12/26

عطر با بوی نارگیل

دوستان من دنبال عطر با رایحه نارگیل هستم.همون بویی که از روغن نارگیل حس می کنیم.به دنبال اون نوع رایحه هستم.مرسی

Fatimah Fatimah
1400/12/26

سلام عرض ادب

کارلوف گلد رو تست کنید ❤️

Korloff Gold #کورلوف پاریس کورلوف گلد Korloff Gold 

Maary Maary
1400/12/26

سلام من هم، نظرم همین گزینه ایه که فاطیمای عزیز پیشنهاد داد.کریستال نویر ورساچه هم نارگیلیه البته که احتمالا اونو تست کردید قبلا... ولی کورلوف گلد، نارگیل بولدتر و خالص تری داره.

Hediye Hediye
1400/12/26
در پاسخ به Fatimah :

سلام عرض ادب

مرسی فاطیمای عزیز.حتما به دنبال تست یا سمپلش میرم

Hediye Hediye
1400/12/26
در پاسخ به Maary :

سلام من هم، نظرم همین گزینه ایه که فاطیمای عزیز پیشنهاد داد.کریستال نویر ورساچه هم نارگیلیه البته که احتمالا اونو تست کردید قبلا... ولی کورلوف گلد، نارگیل بولدتر و خالص تری داره.

ممنون ماری جان.ورساچه کریستال نواق واقعا خوشبو هست.ولی من اون حس نارگیلی که میخوام رو ازش نمیگیرم‌دنبال اون حس ناب خود نارگیلم

Hediye Hediye
1400/12/26
در پاسخ به Fatimah :

سلام عرض ادب

فاطیما جان مرسی.شما تراکوتا گرلن رو هم تست کردید؟

Rohaam Rohaam
1400/12/27

با سلام و احترام

از برند کرید عطر ورجین آیلند واتر رو هم تست بفرمایید، عطری فروتی-فلاوری و بسیار با کیفیت که بوی نارگیل هم از ابتدا تا انتها کاملا در آن مشهود است. عطری یونی و مناسب بهار و تابستان.

اردلان اردلان
1400/12/28

برند ژاکه فت عطری داره به نام کوراساو بی، توی ایران هم پیدامیشه ودویست میلشوباقیمت مناسبی میتونیدپیداکنید،بوی نارگیل کرم مانندی روبه زیبایی ارائه میکنه ویکی ازبهترینهای عطرزنانه میتونه باشه،اگرمقدوربودحتماتستش کنید.البته نت نارگیل دراین عطرنیست!وفکرمیکنم این بوی نارگیلی کرمی ازفرنجیپانی باشه.خیلی پربازخوردهم هست.

Curacao Bay Jacques Fath

Hediye Hediye
1400/12/28
در پاسخ به Rohaam :

با سلام و احترام

از برند کرید عطر ورجین آیلند واتر رو هم تست بفرمایید، عطری فروتی-فلاوری و بسیار با کیفیت که بوی نارگیل هم از ابتدا تا انتها کاملا در آن مشهود است. عطری یونی و مناسب بهار و تابستان.

ممنون از معرفی خوبتون

Hediye Hediye
1400/12/28
در پاسخ به اردلان :

برند ژاکه فت عطری داره به نام کوراساو بی، توی ایران هم پیدامیشه ودویست میلشوباقیمت مناسبی میتونیدپیداکنید،بوی نارگیل کرم مانندی روبه زیبایی ارائه میکنه ویکی ازبهترینهای عطرزنانه میتونه باشه،اگرمقدوربودحتماتستش کنید.البته نت نارگیل دراین عطرنیست!وفکرمیکنم این بوی نارگیلی کرمی ازفرنجیپانی باشه.خیلی پربازخوردهم هست.

Curacao Bay Jacques Fath

ممنونم.اولسن فرصت پبداش میکنم و تست میکنم

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟