مهسا مهسا
6
1401/01/03

پیشنهادیتون برای دختر29 ساله با روحیه شاد و لطیف

باسلام خدمت اساتید عزیز..عطرپیشنهادیتون برای دختر29 ساله با روحیه شاد و لطیف درعین حال باهوش چه عطریه؟ماندگاری و پخش بو خیلی واسم مهمه،خیلی شیرین نباشه،همچنین لطفا یه سایت دستریز معتبر معرفی کنین..باتشکر🌺

Hediye Hediye
1401/01/04

من از کام..ن که گروه هستند دکانت میگیرم عالین.تی...تو.هم معتبره .پا...ریا هم دکانت دارند.و بکی از خانه های عطر هم دکانت دارند.پیشنهاد عطری هم اینکه سمت عطرهای سبک له وی بل،گودگرل و اینها نروید

سلام باید دید که این دختر عموماً تیپی که میزنه چطوریه و عطری که میخواد برای استفاده روزمره و بیرون رفتناشه یا واسه مهمونی یا قرارهای خاص

در کل با توجه به بالا بودن قیمت دلار و صد البته اینکه شما دنبال دستریز هستید که نمیخواید ریسک کنید من میتونم به شما عطرهای زیر رو معرفی کنم که هم در ایران و هم در خارج از کشور بازخورد و استقبال بالایی داشتن

Aqualina Pink Sugar -  Ricina Canto - Britney Spears Fantasy -  Viva La Juicy Gold Couture - Diesel Loverdose Red - Carolina Herrera Good Girl - Tiffany for Women INTENSE - Dolce Gabbana Light Blue Intense - Rihanna Reb Fleur - Chanel Coco Mademoiselle

اردلان اردلان
1401/01/05

درود

Mimosa Indigo #آتلیه کلن میموسا ایندیگو Mimosa Indigo 

اگرپخش بوی زیادمهمه براتون،زیاداسپری کنید.

Lalibela #ممو پاریس لالیبلا Lalibela 

پخش وماندگاری زیاد،مناسب پاییز وزمستان واینکه روی بیس نوتش قضاوتش نکنیدخیلی عطرارزنده ای است.

Believe #بریتنی اسپیرز بیلیو Believe 

ارزان،حتما به قیمتش می ارزه اگررایحه شوبپسندید

Versace Pour Femme Dylan Turquoise #ورساچه پور فمه دیلن تورکویز Versace Pour Femme Dylan Turquoise 

خنک،بوی جدیدی نداره(wowنیست)ولی جذابه وبازخوردخوبی داره

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟