عطر جلسات اداری

سلام به دوستان ارجمند. عزیزان برای جلسات اداری ام  چه عطری رو پیشنهاد میکنید؟ محدودیت قیمت ندارم. 

آرمان آرمان
1401/06/09

سلام دوستانی که میخوان معرفی کنن نسخه مردونه هم پیشنهاد بدن با تشکر

ف.الف ف.الف
1401/06/09

پیشنهاد من انتخاب از بین آمواژ‌هاست. البته با تعداد پاف کمتر که در محیط بسته آزار دهنده نباشه. 

آرمان آرمان
1401/06/09
در پاسخ به ف.الف :

پیشنهاد من انتخاب از بین آمواژ‌هاست. البته با تعداد پاف کمتر که در محیط بسته آزار دهنده نباشه. 

البته برای جلسات اداری عموما یک عطر ملایم و رسمی انتخاب میشه.

ممنونم حتما تستش میکنم برای خرید 

Maary نازنین منت دارت شدم عزیز دل. ممنون از اینهمه عطری که معرفی کردید. چند تاش رو دارم اما اکثرا ندارم و حتما پیگیر تست و خریدشون خواهم بود ‌ 

در پاسخ به ف.الف :

خیلی ممنونم از پاسخ شما. حتما تست میکنم چند تایی از آمواج ها رو. 

Maary Maary
1401/06/10
در پاسخ به فاطمه فیضی :

Maary نازنین منت دارت شدم عزیز دل. ممنون از اینهمه عطری که معرفی کردید. چند تاش رو دارم اما اکثرا ندارم و حتما پیگیر تست و خریدشون خواهم بود ‌ 

خواهش میکنم فاطمه عزیز...بسیار مشتاقم بدونم انتخابت در نهایت چه عطری خواهد بود...به هر نتیجه ای رسیدی به ما هم اطلاع بده

سرکار خانم فاطمه فیضی 

سلام

دوستان عزیزمان چه عطرهای نابی معرفی کرده اند برای این منظور خاص .

خصوص سرکار خانم ماری ی کاربلد و مهربان ما که الحق وجودش و حضور اش برای ما و این خانه نعمت بزرگی ست ایضا ایرج عزیزمان

انشاله وجود همه شان پایدار باشد ، نیز همه ی دیگر دوستان عزیز حاضر در این صفحه .

سلیقه ی بد من در این مورد عطرهای دودی را میپسندد مثل مثلا ترونی . عطرهای گلی را مناسب اینگونه مجالس نمیبینم .

ایضا عطرهایی تاریک را میپسندم که سبز تاریک و خاص باشند . مثل پرایوت لیبل .

مدیر باید کمی بوی خشونت دهد . نباید لطیف باشد ورنه تاثیری را که باید ، نمیگزارد .

باید کمی تلخ ، تاریک ، مرموز ، غیر قابل پیشبینی و تاثیر گزار و محکم باشد . باید بیش از " بله " منتظر شنیدن " نه " باشند ازو !

البته لطفا این دیدگاه را ماکیاولیستی ترجمه نکنید :))

این تجربه ی مدیریتی ی من بوده است در طول فعالیت شغلی ام .

عطرهای لطیف ، گلی ، شیرین و دلنشین برای مشاغل مدیریتی مناسب نیست . خصوص زنان که باید با یک بُعد دیگر که همانا ضعیف انگاشتن بانوان مدیر هست هم بدین وسیله مبارزه کنند متاسفانه ! حال آنکه برخی مدیران زن در عمل اثبات کرده اند که از مردان پیشی گرفته اند ! و الحق روایح خاص ( خشن ) میتوانند کمکی پر اهمیت و دستیاری توانا درین مهم باشند .

البته در ابتدا معروض شد ، سلیقه ام خوب نیست :))

ارادتهای بسیار 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟