TIMELESS TIMELESS
7
1401/07/13

کدام عطر مشابه ام پیور دیستنس هست؟

با سلام و احترام

از اساتید محترم و عطربازان حرفه ای این سایت تقاضا دارم چند کار مشابه رایحه ام پیور دیستنس معرفی کنن که نزدیک ترین رایحه را به این عطر داشته باشه. با سپاس

alireza .xx alireza .xx
1401/07/13

سلام و عرض ادب .

از عطرهایی که دسترسی اش امکان پذیر است دارک ربل رایدر جان وارواتوس را تست بگیرید .

من گاهی اونتوس کلون و دارک ربل رایدر را بصورت لایر استفاده میکنم و نتبجه اش باورنکردنی میشه ، لایر این دو عطر بعداز نیم ساعت بک گراند پیور دیستنس را القا میکند .

برای لایر یا همپوشانی روی هم اسپری نکنید ، دوپاف اونتوس سمت راست لباس و پنج شش پاف دارک ربل رایدر سمت چپ اسپری کنید.

TIMELESS TIMELESS
1401/07/14
در پاسخ به alireza .xx :

سلام و عرض ادب .

از عطرهایی که دسترسی اش امکان پذیر است دارک ربل رایدر جان وارواتوس را تست بگیرید .

من گاهی اونتوس کلون و دارک ربل رایدر را بصورت لایر استفاده میکنم و نتبجه اش باورنکردنی میشه ، لایر این دو عطر بعداز نیم ساعت بک گراند پیور دیستنس را القا میکند .

برای لایر یا همپوشانی روی هم اسپری نکنید ، دوپاف اونتوس سمت راست لباس و پنج شش پاف دارک ربل رایدر سمت چپ اسپری کنید.

با احترام

بسیار سپاس از رهنمودهای شما

Gevik Gevik
1401/07/16

درود...

نزدیکترین رایحه به پیور دیستنس ام،عطر هغمس  بل امی است....بعبارت صحیح تر پیور دیستنس یک کلون از عطر بلامی است چون تاریخ لانچ بل امی ۳۰ سال قدیمی تر است....

بل امی عطر بسیار ارزنده است که تا دو سال پیش در ایران کمیاب بود .ولی اواخر بصورت محدود در بازار قابل خرید است....

TIMELESS TIMELESS
1401/07/17
در پاسخ به Gevik :

درود...

نزدیکترین رایحه به پیور دیستنس ام،عطر هغمس  بل امی است....بعبارت صحیح تر پیور دیستنس یک کلون از عطر بلامی است چون تاریخ لانچ بل امی ۳۰ سال قدیمی تر است....

بل امی عطر بسیار ارزنده است که تا دو سال پیش در ایران کمیاب بود .ولی اواخر بصورت محدود در بازار قابل خرید است....

سلام و احترام 

بسیار سپاس از حسن لطف و عنایت شما.....

سلام اقای اسعدی. من یک تصویری مایلم برای شما بفرستم،پرسشی تخصصی هست. چطور ممکنه اینکار رو انجام بدم؟راه ارتباطی در تلگرام یا ایمیل دارید؟

TIMELESS TIMELESS
1401/09/25
در پاسخ به complihanicated :

سلام اقای اسعدی. من یک تصویری مایلم برای شما بفرستم،پرسشی تخصصی هست. چطور ممکنه اینکار رو انجام بدم؟راه ارتباطی در تلگرام یا ایمیل دارید؟

با احترام و عرض ادب

لطفا آدرس ایمیل منو از مدیریت سایت عطرافشان دریافت کنید و یا اسم منو به انگلیسی در گوگل بصورت Shahin Asadi  سرچ کنید و از سایتهای Research Gate یا ORCID یا فروشگاه های Amazon یا eBay آمریکا دریافت کنید. 

سپاس از همراهی شما 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟