کلایو کریستین یا فردریک مال؟

سلام . دوستان عزیز میخوام نظر شما رو درباره انتخاب بین 

X for Women #کلایو کریستین ایکس زنانه X for Women 

و

Portrait of a Lady #فردریک مال پورتریت آف لیدی Portrait of a Lady 

بدونم . بدون در نظر گرفتن تفاوت قیمت ، فکر میکنید کدوم به شخصیت من میخوره؟ ( چون بسیاری از دوستان گرامی با شرایط سنی و علایقم آشنا هستن توضیح نمینویسم) 

سرکار خانم فیضی ی عزیز و نازنین

انتخاب سختی ست برای هر کس ، لیک از نظر حقیر برای شما آسان خواهد بود !

شما واقفید که عطرهای انگلیسی که x از آنهاست برای من قابل به احترام تر اند . لیک در این مورد خاص و با توجه به کسی که میخواهد انتخاب کند که سرکار باشید که گل اید و لایق عطر گل ها آنهم از گروه شرقی که مفتخر اید به خاستن از خاک شرق که الحق شرق زرخیز است هرچند نمیگذارند بدرخشد که درخشش اش چشم های دوستان را خیره و دشمنان را کور میکند !

برای شما انتخاب سختی نیست . آنهم اینقدر سخت که راجع اش نیاز به پرسش باشد . شما اکنون یکی از خبره ها هستید و شک ندارم خبره ترین هستید در شناخت سلیقه ی خود و انتخاب رایحه و عطر بر اساس آن .

اما درک میکنم که برخی خانم ها یا آقایان نیاز به تایید دارند تا خیالشان راحت شود که انتخابشان درست بوده و شایسته ترین را منتخب کرده اند !

تنها ازین باب پاسخ دادم ورنه شما نیاز به مشاوره ندارید هرچند مشاوره ، سفارش عقلا و هوشیاران است تا حد تاکید !

پاسخ روشن است . عطری که لایق گلی زیبا و معطر چون شماست ! گلی شرقی که زنان غربی غبطه میخورند بر او و مردان غربی آرزویش را دارند و ما هموطنان افتخار داشتن اش را .

باش اید و چون همیشه معطر انشاله در پناه خدای خالقتان

درود بی کران جناب سخی

نمیدانم چرا شما نویسندگی را شغل اصلی خود انتخاب نکرده اید. 

طوری در لفافه و آشکار کلمات را می‌گویید که می‌شود از عمقش هزاران معنا پیدا کرد. 

چون هیچکدام از این دو عطر را تست نکرده ام توصیف شما کامل برایم روشن ساخت هر آنچه که باید بدانم. در لیست خریدم عطرهای بسیاری دارم که با این توصیف شما ترجیح میدم چند تا از منتخب های لیست رو بخرم تا عطری که گل رز آشنا برای ما داشته باشه. چون یک عطر رزي از کارولینا هررا به اسم برنینگ رز دارم که برایم به غایت زیباست و احتمالا تا چند سال کافی . 

پایدار و سرافراز باشید که همواره با سخاوت وجودتان ما را بهره مند از علم و ادب میفرمایید. 

درود دوست عزیز ،

از نظر من هیچکدوم ! مخصوصا با وضع تولیدات جدید فردریک مال

فارغ از قیمت و به دنبال لوکس بودن ، به برند روژا نگاهی بیندازید . سوییتی عود ، دلانویی 3 ، دیاگلیو ، ماسک عود . برای هر ریال پولی که براشون پرداخت میکنید کیفیت به همون اندازه دریافت میکنید.

اگر کلایو مد نظر هست راک رز رو تست کنید ( فارغ از رز )

اگر پیوردیستنس مد نظر هست شیدونا رو تست بفرمایید

اگر غنا و کانسپت مبناست ، هرا و دریاد و سالومه از پاپیلون ، کازابلانکا st ، تیوبروز ارگانیک از زو پرفیوم و کارهای شاخص سورچینلی

اگر مهربانی و آغوش گرم مد نظر هست ، هرا ، کوئیرل رامون مونگال ، گلدن شیپغ گروسمیت ، تام او فینلاند اتات ، دیدار رویای روشن از مجدا بکالی نسخه کلیر ان .

در پاسخ به Amir Mohammad :

درود دوست عزیز ،

از نظر من هیچکدوم ! مخصوصا با وضع تولیدات جدید فردریک مال

فارغ از قیمت و به دنبال لوکس بودن ، به برند روژا نگاهی بیندازید . سوییتی عود ، دلانویی 3 ، دیاگلیو ، ماسک عود . برای هر ریال پولی که براشون پرداخت میکنید کیفیت به همون اندازه دریافت میکنید.

اگر کلایو مد نظر هست راک رز رو تست کنید ( فارغ از رز )

اگر پیوردیستنس مد نظر هست شیدونا رو تست بفرمایید

اگر غنا و کانسپت مبناست ، هرا و دریاد و سالومه از پاپیلون ، کازابلانکا st ، تیوبروز ارگانیک از زو پرفیوم و کارهای شاخص سورچینلی

اگر مهربانی و آغوش گرم مد نظر هست ، هرا ، کوئیرل رامون مونگال ، گلدن شیپغ گروسمیت ، تام او فینلاند اتات ، دیدار رویای روشن از مجدا بکالی نسخه کلیر ان .

جناب آقای امیر محمد واقعا ممنونم از شما. از خرید هر دوی این کارها منصرف شدم. حتما دونه دونه عطرهای پیشنهادیتون رو پیدا میکنم . باز هم سپاسگزارم

جناب آقای امیر محمد واقعا ممنونم از شما. از خرید هر دوی این کارها منصرف شدم. حتما دونه دونه عطرهای پیشنهادیتون رو پیدا میکنم . باز هم سپاسگزارم از رژا انیگما و از فیلیپو رلیکویا رو دارم. واقعا محشر هستن فقط از پخش انیگما راضی نیستم زیاد . بقیه که معرفی فرمودید توی ایران خیلی کمیاب و نایاب هستن ولی حتما گیر میارم. 

در پاسخ به فاطمه فیضی :

درود بی کران جناب سخی

نمیدانم چرا شما نویسندگی را شغل اصلی خود انتخاب نکرده اید. 

طوری در لفافه و آشکار کلمات را می‌گویید که می‌شود از عمقش هزاران معنا پیدا کرد. 

چون هیچکدام از این دو عطر را تست نکرده ام توصیف شما کامل برایم روشن ساخت هر آنچه که باید بدانم. در لیست خریدم عطرهای بسیاری دارم که با این توصیف شما ترجیح میدم چند تا از منتخب های لیست رو بخرم تا عطری که گل رز آشنا برای ما داشته باشه. چون یک عطر رزي از کارولینا هررا به اسم برنینگ رز دارم که برایم به غایت زیباست و احتمالا تا چند سال کافی . 

پایدار و سرافراز باشید که همواره با سخاوت وجودتان ما را بهره مند از علم و ادب میفرمایید. 

سلام ها بر شما سرکار خانم فیضی ی نازنین

اتفاقا مدتی ست در فکر نوشتن هستم که بسیاری از دوستان تقریبا قریب به اتفاق همین پرسیده اند .

و چه موضوعی زیباتر از : درباره ی فرشتگان

این موضوع مدتهاست فکر مرا مشغول کرده که اتفاقا این روزها بسیار به آن نیاز است که فرشته خویان تحت نفوذ و تبلیغات فرشته نمایان به حاشیه رانده شده اند .

ارادت های بسیار سرکار خانم فیضی ی امید دار

در پاسخ به کامبیز سخی :

سلام ها بر شما سرکار خانم فیضی ی نازنین

اتفاقا مدتی ست در فکر نوشتن هستم که بسیاری از دوستان تقریبا قریب به اتفاق همین پرسیده اند .

و چه موضوعی زیباتر از : درباره ی فرشتگان

این موضوع مدتهاست فکر مرا مشغول کرده که اتفاقا این روزها بسیار به آن نیاز است که فرشته خویان تحت نفوذ و تبلیغات فرشته نمایان به حاشیه رانده شده اند .

ارادت های بسیار سرکار خانم فیضی ی امید دار

حتما شروع بفرمایید و ما را شریک کنید در حس ها و زیبایی‌های روح خود

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟