غزال غزال
11
1402/03/18

تستر «اماراتی» های بی نام و نشان

سلام به عطر دوستان و عطر شناسان عزیز سایت عطرافشان

امروز من توی یه لوازم تحریری دیدم دارن عطر هم میفروشن. نمیدونم تا حالا دیدین یا نه ولی اخیراً زیاد شده به اسم تستر اماراتی این عطر ها رو توی بطری های صد میل یک شکل مستطیلی بدون در و توی جعبه های معمولی قهوه ای بدون اسم میفروشن و روی جعبه و شیشه ی عطر فقط عکس عطری که ازش کپی شده نوشته شده. از شباهت هم زیاد نمیتونم حرفی بزنم چون بیشتر عطر هایی رو امتحان کردم که نمیشناختمشون. فقط میتونم بگم بلومینگ بوکی این «تستر» ها هیچ شباهتی بهش نداشت ولی مدل پویزن گرلش شباهتش بیشتر بود. 

توی این لوازم تحریری یه مدل دیگه عطر هم میفروختن که بطری کاملا کپی برابر اصل عطر اصلی بود ولی اینا هم به اسم کپی اماراتی فروخته میشدن و بی نام و نشان بودن و با این وجود قیمتشون ۸۰۰ تومن به بالا بود :/ رایحه خوبی هم داشتن انصافاً ولی دوباره از شباهت به نسخه اصلی نمیتونم حرفی بزنم. فقط از قیمتشون شوکه شدم چون عطر های شرکتی اماراتی برند های ارزنده ای مثل الحمبرا هم کم پیش میاد قیمتشون در این حد باشه. چه برسه به اینا که معلوم نبود از کجا اومدن. 

کسی می‌دونه این عطرا از کجا اومدن؟ ساخت چین و ایرانن؟ یا واقعاً شرکت اماراتی خاصی داره اینا رو تولید میکنه؟ 

TIMELESS TIMELESS
1402/03/20
در پاسخ به غزال :

جناب دکتر اسعدی عزیز، استاد گرامی، خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی های راهگشای شما.

حتماً خمره رو امتحان خواهم کرد. درباره ی عطر های اف ای پاریس همچنان کنجکاوم به همین دلیل احتمالاً یک روز اونها رو هم امتحان خواهم کرد. 

درباره ی استیگمای دور بر عطر های اماراتی, من دیگه نمیدونم چی بگم :) توی این سایت وقتی کسی از عطر اماراتی حرفی میزنه چنان همه بهشون بر میخوره که انگار پیشنهاد دادیم ایرانو بدیم دست عربا. ولی از طرفی هم چنان برخی کپی های اماراتی با کیفیت و مشابه هستن که همون «عطرباز» ها شکایت میکنن که چرا عطر ۳۰ میلیونیشون بوش همه جا میاد. من هم هر چقدر در منابع و مقالات و ویدیو های یوتیوب دنبال مدرکی برای اثبات غیر بهداشتی بودن و بی کیفیت بودن عطر های شرکت های الحمبرا و فرگرنس گشتم چیزی پیدا نکردم. اشکالی نداره به هر حال پول خودشونه. ما هم با هزینه کمتر میتونیم خیلی اوقات از رایحه های فوق العاده ای لذت ببریم که اگر همونو یه برند فرانسوی تولید کرده بود همه حاضر بودن چند میلیون بابتش پول بدن. به هر حال هر کس از استفاده عطر هدف مختلفی داره.

شب و روزتون بخیر 

با احترام

بله بانوی محترم این افراد دقیقا بر مبنای سلیقه ی شخصی و تحمیل سلیقه ی خودشان برای همگان در این محفل اصرار دارند. متاسفانه بدون داشتن هیچگونه علمی درباره ی عطرها مدام نظرات بی اساس درج می‌کنند در سایت عطرافشان. به هر حال انشالله شما همیشه سلامت باشید و انتخاب های شایسته ای داشته باشید. با سپاس 

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟