پخش و ماندگاری عطر آوانت الحمبرا چقدر هست?

سلام و وقت همه اعضای گرامی بخیر

دوستانی که عطر آوانت میسون الحمبرا را استفاده کرده اند, لطفا نظرشان را بفرمایند. 

محفلتان همواره خوشبو باد. 

TIMELESS TIMELESS
1402/04/08

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند رایحه ی آوانت از برند الحمبرا بسیار دلپذیر است اما با توجه به طبع خنک بودن رایحه، ماندگاری و پراکنش کمی دارد اما خود رایحه بسیار جذاب هست. 

سپاس از شما دوست گرامی....

در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند رایحه ی آوانت از برند الحمبرا بسیار دلپذیر است اما با توجه به طبع خنک بودن رایحه، ماندگاری و پراکنش کمی دارد اما خود رایحه بسیار جذاب هست. 

سپاس از شما دوست گرامی....

سپاس از شما

تخصص و تبحر شما در دنیای عطرها, و ترکیب هارمونیک آن با طبع ظریف و ادبی تان, حال و هوای محفل عاشقان عطر در سایت عطرافشان را دوست داشتنی تر کرده است.

TIMELESS TIMELESS
1402/04/09
در پاسخ به مهران افشارنیا :

سپاس از شما

تخصص و تبحر شما در دنیای عطرها, و ترکیب هارمونیک آن با طبع ظریف و ادبی تان, حال و هوای محفل عاشقان عطر در سایت عطرافشان را دوست داشتنی تر کرده است.

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند از مهر و همدلی شما کمال سپاس دارم. از برند الحمبرا براتون عطرهای؛ تاکس، تاباک، آنجل کیسمت، کیسمت مردانه، توسکان لدر، فاک فابیولوس، مگارا، ترا، را پیشنهاد می‌کنم که به احتمال زیاد مورد پسندتان باشند. 

سپاس از همراهی شما دوست گرامی.....

در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند از مهر و همدلی شما کمال سپاس دارم. از برند الحمبرا براتون عطرهای؛ تاکس، تاباک، آنجل کیسمت، کیسمت مردانه، توسکان لدر، فاک فابیولوس، مگارا، ترا، را پیشنهاد می‌کنم که به احتمال زیاد مورد پسندتان باشند. 

سپاس از همراهی شما دوست گرامی.....

سپاس از شما

چندین عطر از برندهای دوست داشتنی الحمبرا و لطافه رو دارم و چندین کار هم در فهرست خرید, که پیشنهادات شما رو حتما لحاظ خواهم کرد.

امیدوارم برند میسون الحمبرا در طول زمان از کیفیت کارهاش کم نکنه و بر تعداد طرفداران خودش اضافه کنه. 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟