Saba Mardoukhi Saba Mardoukhi
17
1402/04/12

رایحه‌ی بوی آدامس مانند

سلام دوستان. وقتتون بخیر.
لطف میکنید چندتا رایحه با بوی آدامس معرفی بفرمایید؟

مثلاً من دانهیل آیکون رو بو کردم بوی آدامس مانندی داره اما یه بوی ویکس مانندی هم همراهش هست که بسیار آزار دهنده ست برای من.

TIMELESS TIMELESS
1402/04/13
در پاسخ به Saba Mardoukhi :

سلام و عرض ادب خدمت شما جناب آقای دکتر اسعدی عزیز.

خیلی ممنون بابت پیشنهاد‌های دقیق و صبورانتون. خیلی لطف فرمودید.

دانهیل قرمز که یکی از بهترین‌هاست برای بنده اما بخاطر گره خوردن با خاطره از دست دادن داییم، دیگه هرگز نتونستم سمتش برم. اما از برند اجمل هیچ رایحه ‌ای رو تا به حال بو نکردم. حتما سمتشون میرم و امیدوارم بتونم پیداشون کنم.

بازم یک دنیا سپاس.

روح و جسمتان خوشبو 🙏🌸

با احترام و عرض ادب

اگر در هوهنهایم هستین شاید پیدا نکنین ولی در برلین و دوسلدورف قطعا پیدا میکنید محصولات اجمل رو. بهترین ها برای شما دوست فرهیخته و ارجمندم جناب آقای دکتر مردوخی بزرگوار...

در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

اگر در هوهنهایم هستین شاید پیدا نکنین ولی در برلین و دوسلدورف قطعا پیدا میکنید محصولات اجمل رو. بهترین ها برای شما دوست فرهیخته و ارجمندم جناب آقای دکتر مردوخی بزرگوار...

سلام مجدد خدمت شما بزرگوار،

اول از همه بسیار جالبه برام که چطور شما بزرگوار محل کار و سکونت من حقیر رو متوجه شدید 😂😂😂 هرچند دنیای مجازی دنیای عجیبیه!

هوهنهایم جزئی از شهر شتوتگارت هستش و اینجا مغازه‌های خیلی خوبی وجود داره که تقریباً از همه برندها عرضه میکنن. هرچند بعد از پیشنهاد سخاوتمندانه شما، فوری سرچ کردم و چند فروشگاه آنلاین پیدا کردم که به فروش میرسونن محصولات اجمل رو.

در نهایت با کمال ادب باید عرض کنم که من فقط دانشجوی نحیفی هستم و خودم رو در جایگاهی نمیبینم که بزرگواری مثل شما من رو دکتر خطاب کنید. هرچند میدونم این از بزرگواری و سخاوت شماست. بسیار خوشحال میشم اگر منت بذارید و من رو صبا صدا بزنید. تنها یک چیز اگر از موقعیت کنونیم یاد گرفته باشم اینه که اینجا کسی دیگری رو با پیشوند خطاب نمیکنه که به نظر من حقیر بسیار بسیار پسندیده ست.

جسارت من رو بپذیرید لطفاً 🙏

شاد و سربلند باشید 🌸🙏

TIMELESS TIMELESS
1402/04/14

اول از همه بسیار جالبه برام که چطور شما بزرگوار محل کار و سکونت من حقیر رو متوجه شدید 😂😂😂 هرچند دنیای مجازی دنیای عجیبیه!

هوهنهایم جزئی از شهر شتوتگارت هستش و اینجا مغازه‌های خیلی خوبی وجود داره که تقریباً از همه برندها عرضه میکنن. هرچند بعد از پیشنهاد سخاوتمندانه شما، فوری سرچ کردم و چند فروشگاه آنلاین پیدا کردم که به فروش میرسونن محصولات اجمل رو.

در نهایت با کمال ادب باید عرض کنم که من فقط دانشجوی نحیفی هستم و خودم رو در جایگاهی نمیبینم که بزرگواری مثل شما من رو دکتر خطاب کنید. هرچند میدونم این از بزرگواری و سخاوت شماست. بسیار خوشحال میشم اگر منت بذارید و من رو صبا صدا بزنید. تنها یک چیز اگر از موقعیت کنونیم یاد گرفته باشم اینه که اینجا کسی دیگری رو با پیشوند خطاب نمیکنه که به نظر من حقیر بسیار بسیار پسندیده ست.

جسارت من رو بپذیرید لطفاً 🙏

شاد و سربلند باشید 🌸🙏

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند جناب آقای دکتر مردوخی بزرگوار شما از نیکان روزگار ایران زمین هستین و من بر خودم میبالم که دوستان فرهیخته‌ای همچون شما از متخصصان میکروبیولوژی مولکولی (البته اگه اشتباه نکنم) باهاشون در ارتباط هستم هرچند ارتباط عطری. انشالله همیشه در سلامت و فزونی دانش باشین دوست ارجمند من. 

سپاس از همراهی شما.....

در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند جناب آقای دکتر مردوخی بزرگوار شما از نیکان روزگار ایران زمین هستین و من بر خودم میبالم که دوستان فرهیخته‌ای همچون شما از متخصصان میکروبیولوژی مولکولی (البته اگه اشتباه نکنم) باهاشون در ارتباط هستم هرچند ارتباط عطری. انشالله همیشه در سلامت و فزونی دانش باشین دوست ارجمند من. 

سپاس از همراهی شما.....

ممنون از این حجم محبت و لطفی که به من دارید. من با تمام وجودم افتخار میکنم که انسان والایی چه از جایگاه اخلاقی و چه از جایگاه علمی مثل شما من رو دوست خودشون بدونن.

امیدوارم همیشه سلامت و سربلند باشید و مایه افتخار همگی ما.

بازم اصرار دارم اگر این حقیر رو دوست خودتون میدونید من رو فقط صبا صدا کنیم 🙏🌸

TIMELESS TIMELESS
1402/04/14

ممنون از این حجم محبت و لطفی که به من دارید. من با تمام وجودم افتخار میکنم که انسان والایی چه از جایگاه اخلاقی و چه از جایگاه علمی مثل شما من رو دوست خودشون بدونن.

امیدوارم همیشه سلامت و سربلند باشید و مایه افتخار همگی ما.

بازم اصرار دارم اگر این حقیر رو دوست خودتون میدونید من رو فقط صبا صدا کنیم 🙏🌸

با احترام و عرض ادب

من از روی احترام برای شما و سایر دوستان فرهیخته ی علمی، نام شما و عزیزان را بر مبنای تلاش شبانه روزی خطاب میکنم اما اگر شما اینگونه راحت هستید، قطعا فرموده ی شما در اولویت خواهد بود. سپاس از همراهی شما و بهترین ها برای شما دوست گرامی ‌....

در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

من از روی احترام برای شما و سایر دوستان فرهیخته ی علمی، نام شما و عزیزان را بر مبنای تلاش شبانه روزی خطاب میکنم اما اگر شما اینگونه راحت هستید، قطعا فرموده ی شما در اولویت خواهد بود. سپاس از همراهی شما و بهترین ها برای شما دوست گرامی ‌....

با عرض احترام و ادب خدمت شما آقای دکتر عزیز،

من از فضائل اخلاقی شما بزرگوار مطلع هستم و یک دنیا سپاسگزارم که اینجانب رو لایق میدونید.

ممنون از اینکه خواسته بنده رو قبول کردید و منت گذاشتید.

ارادتمند شما،
صبا

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟