معرفی برند های اماراتی که کارهای اورجینال را با کیفیت بالایی کپی می کنند.

با سلام و احترام،

بنده قصد ورود به دنیای زیبای روایح ( مغازه دار نیستم و قصدم استفاده شخصی هست) و خرید عطر های اورجینا‌ل رو دارم اما متاسفانه به علت قیمت بسیار بالای اونها فعلا ترجیح میدم که ادکلن کپی اماراتی رو تهیه کنم و زمانی که میان کار های معروف چند ادکلن کاملا پسندیدم نمونه اورجینال فرانسوی اونها تهیه کنم. چندین ادکلن مردانه مانند توسکان لدر، فوبولوس، هوم اینتنس، ساواج الکسیر، ورساچ اروس، پگاسوس، توباکو تاچ، بلو شنل، عوود وود و تق هرمس مد نظرم هست. 

دو سوال داشتم از بزرگواران حاضر در عطرافشان.

اوا اینکه از میان تولید کنندگان اماراتی کدام یک کار با کیفیت تر و با پرفورمنس قوی تری از ادکلن های مذکور بالا تولید میکنند (چون هرکدام از ادکلن های بالا رو برند های مختلفی مثل فرگرنس و الحمبرا تولید می کنند).

و دوم اینکه متاسفانه سایت های بسیار معتبری مثل عطر افشان ادکلن اماراتی نمی فروشند. لذا، از نظر دوستان و طبق تجربه عزیزان کدام وبسایت محصولات اماراتی اورجینال رو ارائه می دهد و قابل اعتماد هست. 

با تشکر از همه عزیزان و همچنین مدیریت محترم عطر افشان

TIMELESS TIMELESS
1402/09/14
در پاسخ به MissJuve :

آقای اسعدی بزرگوار، شما عطرهای لاین al noble lattafa‌ رو تست کردید؟ من با توجه به نت ها و رویوهای یوتیوب احساس کردم که اول سفیر و بعد وزیر رو دوست داشته باشم. به نظرتون سفیر خیلی مردونه نیست؟ و بگم که از این برند فقط خمره رو بو کردم از روی در باتلی که خواهرم داشت که به نظرم خیلی overwhelming هست و من بیشتر دوست دارم کسی این عطر رو زده باشه یه پاف و از کنارم رد بشه تا اینکه خودم بخوام برای مدت طولانی بوش رو نفس بکشم. 

با توجه به تجربه تون تو عطرهای برندهای عربی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید. اگر اعجازی و Ameer Al Oudh Intense Oud رو هم تست کردید لطف میکنید نظرتون رو بفرمایید؟ 

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند عطر لطافه النوبل وزیر رایحه ی شکلاتی و گورماند داره بسیار خوشبو و خوشمزه با پرفورمنس متوسط تا خوب که برای بانوان به نظرم مناسبتر از آقایان هست. عطر لطافه النوبل سفیر رایحه‌ای تند و چوبی پچولی در طبع تقریبا گرم داره که به نظرم برای آقایان مناسب تر هست. عطر لطافه اعجازی رایحه ی شرقی در طبع معتدل داره که به نظرم مناسب آقایان هست و عطر لطافه امیر العود اینتنس عود رایحه ی شیرین غلیظ و گرم داره که به نظرم برای بانوان مناسب تر از آقایان هست. 

بهترین ها برای شما دوست گرامی.....

MissJuve MissJuve
1402/09/15
در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند عطر لطافه النوبل وزیر رایحه ی شکلاتی و گورماند داره بسیار خوشبو و خوشمزه با پرفورمنس متوسط تا خوب که برای بانوان به نظرم مناسبتر از آقایان هست. عطر لطافه النوبل سفیر رایحه‌ای تند و چوبی پچولی در طبع تقریبا گرم داره که به نظرم برای آقایان مناسب تر هست. عطر لطافه اعجازی رایحه ی شرقی در طبع معتدل داره که به نظرم مناسب آقایان هست و عطر لطافه امیر العود اینتنس عود رایحه ی شیرین غلیظ و گرم داره که به نظرم برای بانوان مناسب تر از آقایان هست. 

بهترین ها برای شما دوست گرامی.....

ممنون از وقتی که گذاشتید^^

نیکی نیکی
1402/12/28

سلام وقت بخیر

از دوستان تا به حال کسی از ع ط ر ی ن ه ا س ت و ر

خرید دکانت داشته

ایا معتبره؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

در پاسخ به متین جعفری :

سایت هم میتونم بهتون چند تا که خودم خرید داشتم معرفی کنم و قابل اعتماد هستن..

ک..ا...ل..ا...ب..ی...ک..ا...ل...ا

ن...ا...ر..س...ی..س...و

و...ن...ت..ی...ن..و

ر...و..ی...ا..ل...پ...ر..ف..ی...و...م

اینم بگم عطر های اماراتی درصد اینکه فیک داشته باشن خیلی کمه به دلیل قیمت های مناسبشون

درود جناب جعفری

وقتتون بخیر

در پاسخ به پرسشی شما برای خرید دکانت س ا ی ت  "ه ی ر ا د پر ف ی و م" رو پیشنهاد کردید، می‌خواستم بدونم خرید عطرهای 100 میل معتبره؟

مچکرم از اینکه راهنمایی می‌کنید.

من به شخصه کاملا مخالف استفاده از عطر های شرکتی اماراتی و کپی هستم و عقیده دارم باید از برند های اورجینال و جهانی استفاده کرد نباید فقط دنبال دیور شنل و کرید رفت و چون عطر های گرونی هستن بریم دنبال کپی شون ، کیفیت روایح عطر شرکتی پایین و مصنوعی دوم اینکه استاندارد های اتحادیه اروپا رو نداره ممکنه الرژی زا باشه اصلا و کامل مشخص که عطر فیک و یی کیفیتی استفاده کردید و من اصلا قبول ندارم به روایح اصلی شباهت نزدیکی داره به نظر من دنبال عطر های اورجینال با قیمت اقتصادی باشید برند هایی مثل دیویدوف ، ارماف ، کلوین کلاین ، هوگو باس ، جگوار ، حتی ژیوانچی و پاگو رابان ،زارا ،دیوید بکهام ، ازارو یا دیزل بد 

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟