رها رها
5
1403/03/11

راهنمایی انتخاب عطر

سلام و وقت بخیر به همه دوستان عزیز

ممنون می شم در انتخاب عطر مناسب هوای گرم این روزها  راهنماییم کنید

برای خانوم ۴۰ ساله که بشه روزانه و در محل کار استفاده کرد

حتما پخش بوی بالایی داشته باشه و رد عطر بذاره

رایحه ترش نداشته باشه

بوی صابون هم نده

چندتا عطری که استفاده کردم رو بدون در نظر گرفتن مناسب بودن برای فصل و برای اینکه سلیقه عطریم رو متوجه شین نام می برم

ممنون می شم راهنماییم کنید.

Manifesto EDP #ایو سن لورن مانیفستو(منیفستو) ادو پرفیوم Manifesto EDP  

Tresor In Love #لانکوم ترزور این لاو (ترسر این لاو) Tresor In Love 

Good Girl #کارولینا هررا گود گرل Good Girl 

Bright Crystal #ورساچه برایت کریستال ( صورتی ) Bright Crystal Tresor Midnight Rose #لانکوم ترزور میدنایت رز (ترسر میدنایت رز) Tresor Midnight Rose 

رها رها
1403/03/11

ممنونم از راهنماییتون

می دونید کجا موجود داره؟ هر سایت معتبری که می شناختم رو چک کردم و ناموجود بود؟

سرکار خانم رها

عرض احترام و سلام

دیدم که سرکار خانم فیضی بزرگ و کاربلد ما پاسخ داده اند در بخش نظرات اگر اشتباه نکرده باشم ، پس همان کفایت به بهترین دارد بدون شک که ایشان خود بهترین است در تجربه و آزمودن . ایضا دیگر دوستان عزیزمان که معرفی کرده اند .

اولا عطر معرفی شده ی ایسه میاکه را میتوانید تماس بگیرید با عطرافشان . اگر موجود ندارند برایتان به سرعت تهیه میکنند که خیالتان نیز آسوده باشد در مبحث فیک . این هم عطر قابلی ست .

دوم اینکه خواستم عرض کنم خانمی که به راحتی سن خویش عنوان کند بدون هیچ شک هم متفاوت است هم دانا هم توانا هم متکی به نفس !

متفاوت از چه بابت ؟

نظر به مقاصد متفاوت دارد که دیگران کمتر ببینند یا توجه کنند !

پس آفرین و زنده باد

و همان که نظر بر او دارید و متکی بر اوئید هماره یارتان باد انشاله 

:)

رها رها
1403/03/12
در پاسخ به کامبیز سخی :

سرکار خانم رها

عرض احترام و سلام

دیدم که سرکار خانم فیضی بزرگ و کاربلد ما پاسخ داده اند در بخش نظرات اگر اشتباه نکرده باشم ، پس همان کفایت به بهترین دارد بدون شک که ایشان خود بهترین است در تجربه و آزمودن . ایضا دیگر دوستان عزیزمان که معرفی کرده اند .

اولا عطر معرفی شده ی ایسه میاکه را میتوانید تماس بگیرید با عطرافشان . اگر موجود ندارند برایتان به سرعت تهیه میکنند که خیالتان نیز آسوده باشد در مبحث فیک . این هم عطر قابلی ست .

دوم اینکه خواستم عرض کنم خانمی که به راحتی سن خویش عنوان کند بدون هیچ شک هم متفاوت است هم دانا هم توانا هم متکی به نفس !

متفاوت از چه بابت ؟

نظر به مقاصد متفاوت دارد که دیگران کمتر ببینند یا توجه کنند !

پس آفرین و زنده باد

و همان که نظر بر او دارید و متکی بر اوئید هماره یارتان باد انشاله 

:)

جناب سخی بزرگوار

درود بر شما و سپاسگزارم از راهنمایی و همچنین حسن نظر شما🙏

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟