سایت معتبر برای سفارش عطر از خارج کشور

سلام خسته نباشید.  عطری مد نظرم هست که داخل ایران موجود نیست و میخوام از خارج کشور سفارش بدم ولی متاسفاه عطرافشان گفتند نمیتون بیارن و تنها فروشگاهی که قبول کردند عط...۱۹ بود. این سایت نه شماره تماس داره و نه نماد اعتماد همچنین ادرسی هم تو سایتشون قرار ندادند، میخواستم بدونم کسی تجربه سفارش از خارج کشور از این سایت داره یا خیر. و اینکه چه سایتی رو پیشهاد میکنید برای این کار اگر تجربه سفارش اختصاصی داشتید از قبل؟ خیلی ممنونم.

سلام روز خوش امکانش هست اسم عطرتون رو بگید من از عطر فروشی که عطر خودم رو تهیه میکنم سوال کنم براتون چجوری میتونم اینجا آیدی یا شماره اون عطر فروشی رو بزارم 

مهربد مهربد
1403/04/03

سلام

پیجی که فرمودین کاملا معتبره

ماری ماری
1403/04/03

سلام. ع.ر ۱۹ کاملا معتبره دوست عزیز. با خیال راحت بهشون سفارش بدین

در پاسخ به مرضیه نجفی :

سلام روز خوش امکانش هست اسم عطرتون رو بگید من از عطر فروشی که عطر خودم رو تهیه میکنم سوال کنم براتون چجوری میتونم اینجا آیدی یا شماره اون عطر فروشی رو بزارم 

سلام خیلی ممنونم مشکلم برطرف شد🙏

در پاسخ به مهربد :

سلام

پیجی که فرمودین کاملا معتبره

ممنونم دوست عزیز🙏

در پاسخ به ماری :

سلام. ع.ر ۱۹ کاملا معتبره دوست عزیز. با خیال راحت بهشون سفارش بدین

خیلی ممنونم🙏

مهریار مهریار
1403/04/05

درود و عرض ادب  ، اتفاقا اون سایتی که فرمودین بسیار خوب ومعتبر هست و بعضا قیمتهاشونم مناسبه  ولی سفارشهایی که موجود ندارند  و باید ازخارج از کشور   سفارش بدن یه مقدار تحویلشون ممکنه طول بکشه ولی کارشون درسته ، شماره واتس آپشون هم توی سایشون هست ، یه پیشنهاد دیگه هم اینه که یه سایتی هست بسیار خوشنام  داخل اصفهان به نام  ت ی ا   ..تو.  که بسیار درست کار و کار درست هستند و شکی تو اورجینال بودن کارهاشون نکنین کما اینکه خیلی از عطربازهای عطرافشان ایشون را می شناسن ، به ایشونم یه موارد خاصی رو سفارش بدین  براتون تهیه می کنن و البته باز یه سایت باز خیلی خوب  و مطمئن دیگه هم پرفیو.... ش ا پ ی ن گ هست که البته نمی دونم که  عطرهائی که موجود ندارن روسفارش می گیرن یاخیر و لی از اینها با خیال راحت خرید کنین دوست عزیز

در پاسخ به مهریار :

درود و عرض ادب  ، اتفاقا اون سایتی که فرمودین بسیار خوب ومعتبر هست و بعضا قیمتهاشونم مناسبه  ولی سفارشهایی که موجود ندارند  و باید ازخارج از کشور   سفارش بدن یه مقدار تحویلشون ممکنه طول بکشه ولی کارشون درسته ، شماره واتس آپشون هم توی سایشون هست ، یه پیشنهاد دیگه هم اینه که یه سایتی هست بسیار خوشنام  داخل اصفهان به نام  ت ی ا   ..تو.  که بسیار درست کار و کار درست هستند و شکی تو اورجینال بودن کارهاشون نکنین کما اینکه خیلی از عطربازهای عطرافشان ایشون را می شناسن ، به ایشونم یه موارد خاصی رو سفارش بدین  براتون تهیه می کنن و البته باز یه سایت باز خیلی خوب  و مطمئن دیگه هم پرفیو.... ش ا پ ی ن گ هست که البته نمی دونم که  عطرهائی که موجود ندارن روسفارش می گیرن یاخیر و لی از اینها با خیال راحت خرید کنین دوست عزیز

سلام خیلی ممنونم بابت راهنماییتون🙏.

من از آقای شیرانی سایت ت.... همیشه دکانت میخرم و به ایشون اعتماد کامل دارم.

خوشحالم بعد تذکر های فراوان، سایت مذکور بالاخره نماد اعتماد صوری خودش رو از سایتش برداشت.

باسلام

اسپایس بمب اکستریم؛

آکوا دی جیو پروفومو

الکساندریا2

ژان پل گوتیه اولترا میل

ایوسن لورن وای؛

له مال الکسیر؛

بولگاری من این بلک؛

ژان پل گوتیه له بو؛

الیسیوم پیور اوم؛

زرجوف اربا پورا؛

مارلی سدلی؛

دکانت اصلی همه رو دارم،نظرتون در مورد این عطرهاچیه؟!

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟