سایت معتبر برای سفارش عطر از خارج کشور

سلام خسته نباشید.  عطری مد نظرم هست که داخل ایران موجود نیست و میخوام از خارج کشور سفارش بدم ولی متاسفاه عطرافشان گفتند نمیتون بیارن و تنها فروشگاهی که قبول کردند عط...۱۹ بود. این سایت نه شماره تماس داره و نه نماد اعتماد همچنین ادرسی هم تو سایتشون قرار ندادند، میخواستم بدونم کسی تجربه سفارش از خارج کشور از این سایت داره یا خیر. و اینکه چه سایتی رو پیشهاد میکنید برای این کار اگر تجربه سفارش اختصاصی داشتید از قبل؟ خیلی ممنونم.

در پاسخ به حسین سلیمی :

باسلام

اسپایس بمب اکستریم؛

آکوا دی جیو پروفومو

الکساندریا2

ژان پل گوتیه اولترا میل

ایوسن لورن وای؛

له مال الکسیر؛

بولگاری من این بلک؛

ژان پل گوتیه له بو؛

الیسیوم پیور اوم؛

زرجوف اربا پورا؛

مارلی سدلی؛

دکانت اصلی همه رو دارم،نظرتون در مورد این عطرهاچیه؟!

سلام من اکثر این عطر هارو نداشتم ولی بین عطر هایی که ذکر کردید:

الکساندریا ۲ رو خیلی دوست دارم. ترکیب عود و نوت های چوبی به همراه رز ترکیب خیلی جالبی رو میسازه. لی میل الیکسیر هم ترکیب وانیل و عسلی خیلی جالبی داره که من دوستش دارم. اسپایس بمب ترکیب مشک مصنوعی و نوت های شیرین و ادویه ای که خیلی همه پسند هست و هیچ شباهتی با ادویه عطر های کلاسیک نداره به همراه نوت های آبالویی "تنباکو" هست که من شباهتی به تنباکو درش نمیبینم و صرفا یه کار مشکی-ادویه ای و شیرین میبینمش که همه پسند هسد. الیسیوم هم نسخه اینتس رو دارم که ترکیب نوت های خنک و مرکباتی و ریواس به همراه نوت های چوبی هست که ترکیب خیلی خنک و جذاب داره اما با توجه به مادگاری خیلی کم و استفاده زیاد از امبروکسان (نسخه مصنوعی امبرگری) که باعث کربویی استفاده کنده میشه زیادی گرونه. اربا پورا رو خیلی سال پیش درمغازه ای تست کردم که ترکیب خیلی مصنوعی و قوی مشک و نوت های میوه ای داشت که الان دقیق یادم نمیاد باید دوباره تست کنم تا بهتر نظر بدم. اکوا دی جیو پروفومو رو هم اصلا نمیتونم بعد ۱۰ دقیقه حسش کنم به قدری که ایزو ای سوپر زیادی درش استفاده شده( ادیت: نسخه پارفوم رو من دکانت داشتم نه پروفومو، پروفومو رو تست نکردم اما ظاهرا ۹۰ درصد شبیه به همند) . متاسفانه مابقی رو تست نداشتم

[EDITED] 1403/04/11 21:06
آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟