سایت خ...چ برای تهیه دکانت معتبره یا نه؟

سلام دوستان من اگه قصد خرید دکانت داشته باشم معمولا از جاهایی میخرم که یا از تهیه دکانت فیلم میفرستند برام و حس سابقه دارن بین تمام عطر باز ها یا جاهایی که حضوری جلوی خودم دکانت تهیه میکنن و میتونم شیشه عطر+رایحه رو کامل حضورا بررسی کنم اما متاسفانه چنتا عطر لازم دارم که وبسایت های تضمین شده موجود ندارند و مجبورم از سایت خ....چی تهیه کنم. قبلا ازشون درخواست کردم که هنگام تهیه دکانت فیلم بگیرند و برام بفرستند که خیلی بهشون برخورد و قبول نکردند و ازونجایی که خرید حضوری هم ندارند خیلی اعتماد کردن بهشون برای خرید دکانت برای من سخته، دوستانی که تجربه خرید از این سایتو دارند میشه زحمت بکشند بگن دکانتی که ازشون تهیه کردند اصل بوده یا خیر؟( با توجه به مقایسه دکانتشون با بطری اصلی که داشتند یا با توجه به تست و مقایسه حضوری در فروشگاه های معتبر). خیلی ممنونم از لطفتون🌷

12دکانت جدیدا ازشون دریافت کردم،فقط به یدونه شک داشتم.باقی با اثراتی که ازشون گرفتم میتونم بگم اصلی بودن.حتی آکوادی جیو پروفومو که متاسفانه ریفورموله شده.

فقط یه خیلی کوچولو قیمتها نسبت به بعضی مرجع هابالاتره.

در پاسخ به حسین سلیمی :

12دکانت جدیدا ازشون دریافت کردم،فقط به یدونه شک داشتم.باقی با اثراتی که ازشون گرفتم میتونم بگم اصلی بودن.حتی آکوادی جیو پروفومو که متاسفانه ریفورموله شده.

فقط یه خیلی کوچولو قیمتها نسبت به بعضی مرجع هابالاتره.

مبارکتون باشه، ممنونم بابت ارایه تجربتون🙏🙏

سلام دوست عزیز.پیدا کردن عطر اصلی در ایران خیلی سخت هستش و بازار کپی تا دلتون بخواد قوی و پرقدرت و اکثر عطرها های کپی چین هستن،هم باتل و هم جعبه کاملا شبیه اصلی هستش و فقط از مایع داخل و بوی عطر میشه فهمید که کپی هست یا نه از سایت عطر ا.م.ی.ن دکانت بگیرید اونم حضوری و با دقت بسیار.موفق باشید و معطر.

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟