Pink 🎀 Pink 🎀
15
1403/04/14

اساتید عطر کمک♡جایگزین برند های دیگه برای عطر اورجینال

سلااام به همگیی روزتون خنک و صابونی مثل بامبشل ویکتوریاسیکرت عزیزم!^^

دوستان من یه بیبی عطرباز هستم و تست کردن که بماند که ایشالا بعد کنکور باید این تابستون شروع کنم خیلیییی از عطر هارو تست کردن.اما مشکل اصلیم الان اینه که در خصوص خرید عطر بشدتتت آماتور تشریف دارم.

منظور اینه که بخاطر قیمت های فضایی خب چون قصد دارم مثلا ۱۰ تا عطر بخرم بعد یه مدت پوشیدنشون برای یکی هزینه زیاد کنم که عطرامضام بشه،الان قصد دارم اصل نخرم.

ولی نظرات خیلی زیاده میخوام بیشتریننن شباهت رو به عطر اصل داشته باشه چیزی که میخرم اما نمیدونم چی بخرم یا از کجا بخرم که اصل بفرستن🥺بعضی دوستان میگن تستر بگیرم که همون عطر شرکت برنده اما بخاطر بسته بندی هزینش کمتره

بعضیا میگن از برند های اماراتی نظیر الحمبرا یا لطافه یا مثلا برند فراگرنس ورد خرید کنم

واقعا گیجم فقط دلم میخواد مشابهههه ترین رو به اورجینال داشته باشم تا ۲ تومن هم میتونم هزینه کنم خلاصه✨

و سوال دیگه از اساتید

اینکه تستر فیک هم شباهت داره به خود عطر اصل؟یا نه 

در کل سایتای همیشگی خرید عطر های اصلتون رو بریزید وسط ممنونم🤭💅🏻

غزل غزل
1403/04/15

سلام 

منم این هفته منتظرم کنکورم تموم شه برم کلی دیگه عطر بخرم البته من تقریبا سه سالی هست که دکانت اورجینال و سمپل و یا مینیاتوری و چند عطر تا ۶ ۷ میلیون بلایند بای کردم . امسال هم با اینکه کنکور داشتم خودمو از فضای عطر دور نکردم و تا حدودی تونستم عطر مورد علاقم رو پیدا کنم ولی به هر حال هنوز آماتور هستم . بنظرم خرید دکانت اورجینال برای قوی شدن شامه و تفکیک نت ها از هم خیلی بهتره ( به هر حال باز نظر اساتید رو باید دونست 😁) .  

[EDITED] 1403/04/15 19:18
مهربد مهربد
1403/04/15

سلام

دو مدل تستر داریم.یکی به اسم اماراتی (میگن اماراتیه ولی تو چین پر میشه)که قیمتی زیر ۱ میلیون داره و کاملا فیکه و به خاطر اسیب های تنفسی که ایجاد میکنه به هیچ وجه پیشنهادش نمیدم.دومین حالت تستر اورجیناله که حدودا ۱۵ درصد نسبت به باکس اصلی ارزونتره.مثلا اگر عطری ۶ میلیون باشه،تسترش حدودا ۵ تومنه

از لحاظ شباهت به نسخه اصلی،لطافه و الحمبرا در خیلی از موارد خوب عمل کردن و میتونن راضیتون کنن

شهرزاد شهرزاد
1403/04/15

آره به نظرم یا دکانت عطرهای اصل رو بخرید یا لطافه بخرید. فرگرنس ورلد و الحمبرا در مواقعی خوبن و در مواقعی نه خیلی. قطعا هر دوشون از مشابه های فیک کنار خیابونی که هیچ اسم برندی روشون نیست بهترن. بگید که دنبال چه عطری هستید که کمکتون کنیم مشابه خوبش رو پیدا کنید. ایشالا کنکور رو به خوبی سپری کنید. 

کارون کارون
1403/04/15

بادرود

اصل نخرم یعنی فیک بخرم!خوب چرا؟سراغ برندهای ارزان برید،مثل فرانک اولیویه،هالووین،زارا،رصاصی اماراتی و...

TIMELESS TIMELESS
1403/04/16

با احترام و عرض ادب 

بانوی فرهیخته و ارجمند من بسیاری از برندهای کپی کار از جمله اروپایی و اماراتی و ایرانی را تجربه دارم و در حال حاضر برای تشخیص من، شایسته ترین کپی کار در صنعت عطرسازی نسبت به برچسب قیمتی، برند الحمبرا و لطافه هستند. برندهایی مثل اجمل و آرماف و رصاصی هم واقعاً خوب هستند اما پیدا کردن تنوع این برندها در کشور کار دشواری است و احتمال فیک بودن این برندها بخصوص اجمل و رصاصی بسیار زیاد است. فلذا شما با کمترین هزینه از برند الحمبرا و لطافه تجربه کنید که هم رایحه ها بسیار شبیه نسخه ی اصلی هستند و هم کیفیت باتلها و هارد باکس ها یا باکسها واقعا اعلا هستند. 

بهترین ها برای شما....

Pink 🎀 Pink 🎀
1403/04/16
در پاسخ به غزل :

سلام 

منم این هفته منتظرم کنکورم تموم شه برم کلی دیگه عطر بخرم البته من تقریبا سه سالی هست که دکانت اورجینال و سمپل و یا مینیاتوری و چند عطر تا ۶ ۷ میلیون بلایند بای کردم . امسال هم با اینکه کنکور داشتم خودمو از فضای عطر دور نکردم و تا حدودی تونستم عطر مورد علاقم رو پیدا کنم ولی به هر حال هنوز آماتور هستم . بنظرم خرید دکانت اورجینال برای قوی شدن شامه و تفکیک نت ها از هم خیلی بهتره ( به هر حال باز نظر اساتید رو باید دونست 😁) .  

سلام

اولا،با آرزو های خوب و پر از انرژی مثبت برای کنکورتون🦄-

دوما،چه خوب که مثل من خودتون رو محدود نکردید،متاسفانه من کلا وارد هیچ دنیایی نشدم جز درس و کتاب که چندان دوست داشتنی هم شاید نباشه برای هرکسی.و چند هفتس به شدت کنجکاو و علاقه مند شدم راجب حوزه عطر^^عجیب دنیای عطر،دنیایی مثل آلیس در سرزمین های عجایب رو برام تداعی میکنه

و بله شما درست میگید فقط با محصول اصلِ که قطعا میشه اون چیزی که عطار میخواد رو لمس کنیم و لذت ببریم

Pink 🎀 Pink 🎀
1403/04/16
در پاسخ به مهربد :

سلام

دو مدل تستر داریم.یکی به اسم اماراتی (میگن اماراتیه ولی تو چین پر میشه)که قیمتی زیر ۱ میلیون داره و کاملا فیکه و به خاطر اسیب های تنفسی که ایجاد میکنه به هیچ وجه پیشنهادش نمیدم.دومین حالت تستر اورجیناله که حدودا ۱۵ درصد نسبت به باکس اصلی ارزونتره.مثلا اگر عطری ۶ میلیون باشه،تسترش حدودا ۵ تومنه

از لحاظ شباهت به نسخه اصلی،لطافه و الحمبرا در خیلی از موارد خوب عمل کردن و میتونن راضیتون کنن

سلام

ممنونم از اطلاعات مفیدی که باهام درمیون گذاشتیدشون واقعا بدردم خوردن. حتما توی انتخاب هام ازشون استفاده میکنم

Pink 🎀 Pink 🎀
1403/04/16
در پاسخ به کارون :

بادرود

اصل نخرم یعنی فیک بخرم!خوب چرا؟سراغ برندهای ارزان برید،مثل فرانک اولیویه،هالووین،زارا،رصاصی اماراتی و...

سلام

اصل نخرم یعنی که محصولی که شرکت هایی مثل الحمبرا تولید میکنه و محصول شرکت خودشه رو بخرم که تشابه داشته باشن 

دقیقا بخاطر همین گفتم هیچچ اطلاعاتی راجب دنیای عطر ها ندارم چون مثلا نمیدونم شرکت الحمبرا محصولاتش ثبت رسمی برند خودشه یا مثلا کپی برند های معروفه که به قول شما فیک محسوب میشه؟!

مثلا یکی میاد میگه من برند عطرم الحمبراعه الان ایشون عطرش فیکه یا اصله؟🤷🏻‍♀️

بله درسته مثلا از برند زارا wonder rose رو خانواده تهیه کردن یه موقعی برام و بله میشه از برند های اصل اما ارزان تر هم استفاده کرد ممنونم از کمکتون

Pink 🎀 Pink 🎀
1403/04/16
در پاسخ به شهرزاد :

آره به نظرم یا دکانت عطرهای اصل رو بخرید یا لطافه بخرید. فرگرنس ورلد و الحمبرا در مواقعی خوبن و در مواقعی نه خیلی. قطعا هر دوشون از مشابه های فیک کنار خیابونی که هیچ اسم برندی روشون نیست بهترن. بگید که دنبال چه عطری هستید که کمکتون کنیم مشابه خوبش رو پیدا کنید. ایشالا کنکور رو به خوبی سپری کنید. 

سلام بانو

عجب چه خوبه که میفرمایین مثلا لطافه از دیگر برند ها بهتر میتونه باشه اینم به اطلاعاتم اضافه شد خوشحالم^^

وای ممنون از لطفتون حتما^^

ممنون از لطفتون انشالله زندگی برای شما و همگی هم خوب بگذره🪄-

سلام وقتتون بخیر 

در همین سایت عطرافشان بگردید برند های اصلی و با همون قیمت دو میلیون پیدا میکنید به نظرم به هیچ عنوان ادکلن فیک نخرید و سلامت خودتون به خطر نندازید 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟