mєhrnσosh mєhrnσosh
4
1403/04/27

اساتید باتجربه کمک

من ب تازگی میوه گل ساعت رو‌بو‌کردم و عاشقش شدم، چ عطری با این بو پیشنهاد میکنین؟

درود و وقت بخیر. من این کار رو که عطرافشان هم موجود داره برای تست پیشنهاد میکنم اما اصولا ترکیب روایح و فضای کلی عطر باید مورد پسندتون واقع بشه

L'Eau d'Issey Summer 2015 for women

*_* *_*
1403/04/27

سلام  چندین سال  توی حیاطمون بود ولی  هیچوقت بو  نکردم  نه گلشو و نه میوه شو. الان که فهمیدم ازش عطر میسازن  واقعا  برام عجیبه و جالب.

Bombshell #ویکتوریا سکرت بامب شل Bombshell 

Omnia Paraiba #بولگاری اومنیا پارایبا Omnia Paraiba 

خب ، مهرنوش عزیز

سلام

چه خوب :)

اولا یادت باشد میوه ی گل ساعت با خود گل ساعت دو رایحه هم مشابه و هم متفاوت دارد که تفاوتشان بیش است 

میوه ی گل ساعت را که دوست داری :

یکی از چند وجهی ترین روایح را داراست ، وجهه ی استوائی اش میچربد ، مرکباتی ، شیرین و تند و ترش ، آبدار و خیلی بازیگوش و شیطون :))

اولین بار با عطر passion پشن الیزابت تیلور معرفی شد سال ۸۷ میلادی . نمیدانم هنوز هم هست با همان کیفیت یا نه !

کلوین کلین ایفورا میوه اش

و کلوین کلین مومنت گل اش !

لانکوم لانویت ترزور میوه اش

و لانکوم هیپنوز گل اش

:)

جیونچی لایو ایر سیستیبل هم میوه گل ساعت دارد  

عطرافشان خودمان گل ساعتی های خوبی دارد اما راجع به میوه اش خبر ندارم ، سرچ نکرده ام .

رایحه ی شیطونی داره ، مثل خودت که خورشید را در دست گرفته ای و میتابی با آن ، می تابد :))

میوه اش را سرچ کن در عطرافشان و ببین کدام ها را دارد 

موفق باشی خانم زیبا و زیبانام :)

mєhrnσosh mєhrnσosh
1403/04/30
در پاسخ به کامبیز سخی :

خب ، مهرنوش عزیز

سلام

چه خوب :)

اولا یادت باشد میوه ی گل ساعت با خود گل ساعت دو رایحه هم مشابه و هم متفاوت دارد که تفاوتشان بیش است 

میوه ی گل ساعت را که دوست داری :

یکی از چند وجهی ترین روایح را داراست ، وجهه ی استوائی اش میچربد ، مرکباتی ، شیرین و تند و ترش ، آبدار و خیلی بازیگوش و شیطون :))

اولین بار با عطر passion پشن الیزابت تیلور معرفی شد سال ۸۷ میلادی . نمیدانم هنوز هم هست با همان کیفیت یا نه !

کلوین کلین ایفورا میوه اش

و کلوین کلین مومنت گل اش !

لانکوم لانویت ترزور میوه اش

و لانکوم هیپنوز گل اش

:)

جیونچی لایو ایر سیستیبل هم میوه گل ساعت دارد  

عطرافشان خودمان گل ساعتی های خوبی دارد اما راجع به میوه اش خبر ندارم ، سرچ نکرده ام .

رایحه ی شیطونی داره ، مثل خودت که خورشید را در دست گرفته ای و میتابی با آن ، می تابد :))

میوه اش را سرچ کن در عطرافشان و ببین کدام ها را دارد 

موفق باشی خانم زیبا و زیبانام :)

بسیار ممنونم از توضیحاتتون، لطف دارید🙏🏽

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟