هامون هامون
7
1403/04/31

اعتبار سنجی فروشگاه پر سر و صدا

سلام، من نظرات مختلفی رو خوندم درباره فروشگاه "خ.ل.ی.ف.ه چی" و دو دلم بابتش، کسی اگه خرید فیکی داشته لطفا بگه چی بوده و تا چه اندازه و چند درصد مطمئنه این فروشگاه؟

تو عطرای نیش مخصوصا چجوریه اوضاع‌شون؟

انتخاب اول و آخرم ع.ط.را.م.ی.ن هستش از بقیه خبری ندارم

شهرزاد شهرزاد
1403/04/31

من کار فیک ازشون ندیدم. 

باسلام.من خرید داشتم بیش از بیست بار، اما بجز یک مورد همگی اورجینال بودن.متاسفانه دیروز یک استوری ازشون دیدم که محموله ی بیش از 200 نوتِ مهم از آمریکا تحویل گرفتن یعنی ممکنه ازین به بعد نت های عطرهای خاص رو ترکیب کنن وبه اسم اورجینال تحویلتون بدن!فعلا باید صبر کرد ببینیم آینده این فروشنده چی میشه ...

دانیال دانیال
1403/05/01

پسر خوبیه ولی یکم گرون فروشه😁👌

سلام، منم قبلا همین سوالو داشتم که هفته پیش دلو زدم به دریا دو تا دکانت ازشون خریدم که اصل بود اما قیمتشون نسبت سایتی مثل تی...تو خیلی بالا تره. 

دکانت‌هایی که من گرفتم ابتدا بوی عجیب و غریبی می‌داد شبیه عطرای گرمی و فیک نه ولی بوی درهم ریخته‌ای داشت! می‌دونم عجیبه اون موقع فکر کردم شاید فیک باشن و دکانت‌ها رو کنار گذاشتم تا اینکه بعد از حدود یک سال (!!!) گفتم یه تستی کنم و بله مشخصا فیک نیست و الان بوی خوبی از این دکانت‌ها می‌گیرم.

سلام من همین چند روز پیش شش عدد دکانت گرفتم تا الان سه تاشو تست کردم کیفیت خوبی دارند فکر نمیکنم فیک باشه البته این ادکلن هارو قبلا تست نداشتم ولی کیفیت روایح بالاست 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟