شیوا شیوا
9
1403/05/06

راهنمایی بابت انتخاب عطر

سلام و عرض ادب

راهنمایی میخواستم بابت انتخاب یک عطر واقعا گیج شدم و خسته از خریدن دکانتهای متعدد ولی هنوز عطر مورد علاقمو نتونستم پیدا کنم 

بین تمام عطرهای گرم و شیرین و تلخ و خنک کوکو شنل مادمازل ، ورساچه نویر و فلورنارکوتیکو دوست داشتم. 

از لیبره اینتنس، گودگرل ، لیرا زرجوف و الین و میس دیور بلومینگ بوکت خیلی بدم اومد اصلا نمیتونم تحملشون کنم. اگر امکان داره چند نمونه معرفی کنید ممنون میشم 🌸

شهرزاد شهرزاد
1403/05/06

چرا همون هایی که دوست داشتین رو نمیخرین؟ 

شیوا شیوا
1403/05/06
در پاسخ به شهرزاد :

چرا همون هایی که دوست داشتین رو نمیخرین؟ 

ممنونم عزیزم. خیلی درست وقشنگ گفتین 😁 خب چون عطرهای خیلی دوست داشتنی ای رو از دیگران استشمام کردم. میخواستم ببینم میتونم یکی دوتاشون رو پیدا کنم. تفکیک نتهای عطر هم برام خیلی سخته و از این طریق نمیتونم پیدا کنم. از طریق عطر فروشی هام که متاسفانه نمیشه برای تست کردن زیاد طرفشون رفت. 

سلام بانو،بااون توضیحات پیشنهاد عطر خیلی خیلی سخت میشه،چون مانهایتا میتونیم از روو نت عطرهایی که امتحان کردین ودوس داشتین یه پیشنهادهایی بدیم که باز به همون عطرهاشبیه میشن.وبلعکس براعطرهایی که دوس نداشتین هم همین اتفاق میوفته.

شما درقدم اول باید بگین معمولا چه رایحه هایی مورد علاقه تون بوده؟مثلا بوی رزداخل عطر یا مثلا آلبالو یا شکلات ویا عود و چوب و گیاهان سبز یا مرکبات مثلا

شیوا شیوا
1403/05/06
در پاسخ به حسین سلیمی :

سلام بانو،بااون توضیحات پیشنهاد عطر خیلی خیلی سخت میشه،چون مانهایتا میتونیم از روو نت عطرهایی که امتحان کردین ودوس داشتین یه پیشنهادهایی بدیم که باز به همون عطرهاشبیه میشن.وبلعکس براعطرهایی که دوس نداشتین هم همین اتفاق میوفته.

شما درقدم اول باید بگین معمولا چه رایحه هایی مورد علاقه تون بوده؟مثلا بوی رزداخل عطر یا مثلا آلبالو یا شکلات ویا عود و چوب و گیاهان سبز یا مرکبات مثلا

سلام و عرض ادب 

ممنونم از توجه  و  حوصله شما. راستش تغکیک نوتها برام خیلی سخت هست ولی تا جایی که سواد خیلی کمم تو عطر یاریم کنه زردالو خیلی دوست داشتنیه تو عطرها و لیمو .همه ی گلها غیر از یاس و رز. شیرینی ملایم همراه با مرکبات. بوی تندش تو صورت نزنه و اصلا پخش بوش برام مهم نیست فقط خودم متوجه بشم کافیه. 

صابونی نباشه. قبلا نینا ریچی و ریچی ریچی و الین و دو مدل بولگاری عطر مورد علاقم بودن ولی الان نه. 

بازهم ممنونم که با صبر و حوصله جواب دادین 🌸

خب ، سرکار خانم شیوای عزیز

تجربه ی چند ساله ام را خدمتتان تقدیم میکنم :

اولا نگران پیدا کردن عطر مورد علاقه نباشید ، تنها کافیست اشتیاق داشته باشید !

این درس مهمترین است در همه ی زندگی شما !

اشتیاق منجر به رسیدن میشود در هر چیز !

این به معنای رها کردن نیست ، تست را ادامه دهید ، یا اینطور می یابید یا بر تن دیگران ، بپرسید از ایشان !

خیلی طول نخواهد کشید ، زمانی که باید ، خواهید یافت

دیگر اینکه فروشندگان عطر ، فروشنده اند ، عطرباز نیستند مگر اینکه شانس بیاورید و عطرفروشی عاشق را بیابید . اما تست کردن جزء وظایف عطرفروشان است ، نگران تست نباشید !

پیدا خواهید کرد ، این را به شما قول میدهم !

ادله : هر چه میگردم ، اینها فایده ندارند !

نشانه : عطری انتظار شما را میکشد ، من میدانم :)

شیوا شیوا
1403/05/06
در پاسخ به کامبیز سخی :

خب ، سرکار خانم شیوای عزیز

تجربه ی چند ساله ام را خدمتتان تقدیم میکنم :

اولا نگران پیدا کردن عطر مورد علاقه نباشید ، تنها کافیست اشتیاق داشته باشید !

این درس مهمترین است در همه ی زندگی شما !

اشتیاق منجر به رسیدن میشود در هر چیز !

این به معنای رها کردن نیست ، تست را ادامه دهید ، یا اینطور می یابید یا بر تن دیگران ، بپرسید از ایشان !

خیلی طول نخواهد کشید ، زمانی که باید ، خواهید یافت

دیگر اینکه فروشندگان عطر ، فروشنده اند ، عطرباز نیستند مگر اینکه شانس بیاورید و عطرفروشی عاشق را بیابید . اما تست کردن جزء وظایف عطرفروشان است ، نگران تست نباشید !

پیدا خواهید کرد ، این را به شما قول میدهم !

ادله : هر چه میگردم ، اینها فایده ندارند !

نشانه : عطری انتظار شما را میکشد ، من میدانم :)

سلام و عرض ادب 

پیامتون چقدر زیبا، مطمئن و ارامش دهنده بود ممنونم از شما. به روی چشم جناب سخی بزرگوار. ایشالا بیام اینجا بگم عطرمو پیدا کردم و باز هم از بابت بودنتون تشکر کنم 🌸🌸🌸زندگیتون پر از لحظات زیبا 

شیوا شیوا
1403/05/09

ممنون از شما حتما امتحان میکنم 

مریم ی مریم ی
1403/05/14

سلام 

اگه کوکو مادوازل رو دوست دارید 

Darcy #پارفومز د مارلی دارسی (پارفومز دی مارلی درسی) Darcy 

اینو تست کنید تقریبا شبیه هستند 

دارسی احسای میکنم یکم ترش تره

Atrafshan logo
عطرافشان