رضا رضا
13
1403/06/28

راهنمایی اورژانسی

سلام خدمت دوستان عزیز

یه راهنمایی میخواستم ازتون. برای کسی که در خرید عطر سیرمونی نداره چه پیشنهادی دارید؟

ممنون میشم نظراتتون رو بشنوم.

علی علی
1403/06/28

منم مثل شما سیرمونی ندارم

ولی نمی‌دونم  شما الان دنبال چه رایحه ای هستین که راهنماییتون کنم

رضا رضا
1403/06/29

ممنون از معرفی عطر

اما منظورم این بود که چیکار کنم این همه عطر نخرم

رضا رضا
1403/06/29
در پاسخ به علی :

منم مثل شما سیرمونی ندارم

ولی نمی‌دونم  شما الان دنبال چه رایحه ای هستین که راهنماییتون کنم

منظورم این بود که چیکار کنم این همه عطر نخرم؟ یه راهکار که بتونم این همه عطر نخرم.

سلام به نظرم اول از همه  باید از سرچ کردن تو گوگل خودداری کنید چون خودم وقتی ادکلن های مختلف و نظرات رو میخونم مشتاق تر میشم

دوم به خودتون بگید حداقل وقتی یک شیشه کامل تموم کردم اجازه جایگزین کردن یا خرید ادکلن دیگری رو دارم و تا وقتی هنوز ادکلنی رو تمام نکردید به خودتون اجازه خرید مجدد ندید

سوم به این فکر کنید که شما اگر همیشه ادکلن های مختلف بزنید هیچ بوی مشخصی که بقیه شمارو با اون رایحه بشناسند نخواهید داشت و به نظرم خودتون رو تشویق کنید که بتونید یک حداقل طیف مشخص داشته باشید واقعا هم همینه من یک زمانی دکانت های مختلف می‌گرفتم برای تست بعد از مدتی دیدم هر سری دارم یه بوی متفاوت میدم و اینجوری هیچ شاخص بویایی مشخصی در ذهن دیگران نخواهم داشت 

mєhrnσosh mєhrnσosh
1403/06/29

درود. 

منم همینم و واقعا بیشتربن خرج ماهانم عطر هست. واقعیتش هیچ راهی نداره چون دنیای روایح بسیار متنوع و گسترده هست و مایی ک کنجکاویم داریم کم کم ب کلکسیونر تبدیل میشیم😅

راه حلی ک من برای صرفه جویی اقتصادی برای خوذم انجام میدم اینه ک عطرهایی ک صرفا کنجکاوم دربارشون رو بصورت دکانت، سمپل، و مینیاتوری و بعضی هم شرکتی تهیه کنم تا ورشکست نشم 🤷🏻‍♀️

Ali Ali
1403/06/29

سلام دوست عزیز

سعی کنید عطر امضا داشته باشید. مثلا نیم سال اول یه عطر و نیم سال دوم یه عطر دیگه. یا هم عطری معتدل پیدا کنید. اگه هم زیاد عطر میخرید سعی کنید دکانت بخرید تا کمترین هزینه رو برای شما داشته باشه

دانیال دانیال
1403/06/29
در پاسخ به رضا :

ممنون از معرفی عطر

اما منظورم این بود که چیکار کنم این همه عطر نخرم

چندتا عطر گرون بخری جیبت خالی میشه خودتم بخوای نمیتونی بخری ترک میکنی

رضا رضا
1403/06/29
در پاسخ به سورنا مقدم :

سلام به نظرم اول از همه  باید از سرچ کردن تو گوگل خودداری کنید چون خودم وقتی ادکلن های مختلف و نظرات رو میخونم مشتاق تر میشم

دوم به خودتون بگید حداقل وقتی یک شیشه کامل تموم کردم اجازه جایگزین کردن یا خرید ادکلن دیگری رو دارم و تا وقتی هنوز ادکلنی رو تمام نکردید به خودتون اجازه خرید مجدد ندید

سوم به این فکر کنید که شما اگر همیشه ادکلن های مختلف بزنید هیچ بوی مشخصی که بقیه شمارو با اون رایحه بشناسند نخواهید داشت و به نظرم خودتون رو تشویق کنید که بتونید یک حداقل طیف مشخص داشته باشید واقعا هم همینه من یک زمانی دکانت های مختلف می‌گرفتم برای تست بعد از مدتی دیدم هر سری دارم یه بوی متفاوت میدم و اینجوری هیچ شاخص بویایی مشخصی در ذهن دیگران نخواهم داشت 

گوگل نکردن و نخوندن نظرات نکته خوبی بود. ممنون از راهنماییتون.

رضا رضا
1403/06/29
در پاسخ به mєhrnσosh :

درود. 

منم همینم و واقعا بیشتربن خرج ماهانم عطر هست. واقعیتش هیچ راهی نداره چون دنیای روایح بسیار متنوع و گسترده هست و مایی ک کنجکاویم داریم کم کم ب کلکسیونر تبدیل میشیم😅

راه حلی ک من برای صرفه جویی اقتصادی برای خوذم انجام میدم اینه ک عطرهایی ک صرفا کنجکاوم دربارشون رو بصورت دکانت، سمپل، و مینیاتوری و بعضی هم شرکتی تهیه کنم تا ورشکست نشم 🤷🏻‍♀️

درسته، فعلا باید خرید دکانت و سمپل رو جایگزین فول باتل کنم. ممنون از راهنماییتون.

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟